Відкриття оновленого БК у Комиш-Зорі

hl-sl-glНапередодні 8 Березня відбулося урочисте відкриття Комиш-Зорянського селищного Будинку культури з нагоди його оновлення після ремонту. На відкритті виступили: голова громади І.В.Гнатуша, голова Більмацької райдержадміністрації А.В.Попов,начальник відділу культури Костенко О.О. Учасники художньої самодіяльності піднесли почесним гостя хліб-сіль на рушнику,директор селищного БК Ємченко Т.А. привітала всіх піснею. До цієї урочистої події учасниця художньої самодіяльності Н.Славінська та її син Дмитро виготовили подарунки: вирізьблені з дерева Державний герб та карту України і подарували директору будинку культури.

Детальніше...
 
Чернігівські зорі

zori2_copy

«Чернігівські зорі» - під такою поетичною назвою у Чернігівці відбувся  щорічний весняний конкурс вокального мистецтва. Нашу громаду представляв Народний ансамбль української пісні та музики «Народичі» Благовіщенського СБК(керівникГирич О.І.) Виступ колективу щиро вітали глядачі та високо оцінило професійне жюрі. «Народичі» в номінаці  «вокальні колективи» посіли 2 місце.Вітаємо!

Детальніше...
 
Новорічний вертеп у Благовіщенці
vert1
Учасники народного ансамблю української пісні та музики «Народичі» (Благовіщенський СБК) в стилізованих костюмах учасників «українського вертепу» привітали з Новим роком та Різдвом Христовим односельців. Веселих щедрувальників гостинно зустрічали в дитячому садочку, сільській раді, конторі ТОВ «АГРО-Дружба», місцевих магазинах та щедро дякували за привітання. На старий Новий рік запальні жіночки з ансамблю меланкували та водили козу у сусідній Новоукраїнці,бажаючи землякам здоров'я, миру та достатку
.      
Детальніше...
 
Новорічний подарунок медикам

medic

29 грудня 2016 року, в переддень Нового року, лікарям Комиш-Зорянської селищної об'єднаної територіальної громади був зроблений справжній подарунок. Комиш-Зорянський селищний голова Гнатуша Ігор Вікторович, після музичного привітання, працівниками культури нашої громади, офіційно вручив 4 новеньких автомобіля спеціального призначення для сімейних лікарів, придбані за рахунок коштів субвенції з державного бюджету. Дані транспортні засоби дадуть змогу медпрацівникам надавати кваліфіковану, мобільну медичну допомогу на території всіх 10-ти населених пунктів громади.

 

Детальніше...
 
День Соборності України

soborn

22 січня 2017 року до Дня Соборності України працівники будинку культури с.Благовіщенка провели тематичну інформаційну годину «Одна, єдина, Соборна Україна!»Ведуча заходу Костенко Л. розповіла присутнім про історичні корні свята, та його значення в сучасній історії держави. Бібліотекар Степаніченко В. підготувала до цієї події книжкову виставку «Мій край, моя історія», ознайомила присутніх з новинками літератури де широко висвітлена тема соборності. На підтримку єдності і цілісності України на центральній площі села пройшов флешмоб «День злуки! Візьмемося за руки!»

 

Детальніше...
 


Сторінка 20 з 21
© Комиш-Зорянська селищна рада, Запорізька область, Україна