Козацькі розваги у Благовіщенці

DSCN3804_8 липня в с. Благовіщенка відбулися традиційні щорічні народні гуляння «Козацькі розваги-2017». На місцевому стадіоні зібралися помірятися силою команди  сучасних козаків із Білоцерківки, Комиш-Зорі, Благовіщенки та Ланцевого. Під оплески глядачів, яких того погожого літнього вечора зібралося чимало, та звуки козацького маршу команди вишикувалися в центрі стадіону.

Детальніше...
 
Громадські слухання по обговоренню проекту регуляторного акту «Правила з благоустрою населених пунктів Комиш-Зорянської селищної об’єднаної територіальної громади»

Шановні жителі громади!

16 травня 2017 року о 15.00 год. в селищному будинку культури

за адресою: смт.Комиш-Зоря, вул. Вокзальна, 63 відбулися громадські слухання по обговоренню проекту регуляторного акту «Правила з благоустрою населених пунктів Комиш-Зорянської селищної об'єднаної територіальної громади ».

 

Детальніше...
 
Громадські слухання на території Комиш-Зорянської селищної ради

20170426_164426GlШановні жителі громади!

20, 21, 24, 25 та 26 квітня 2017 року,  на території Комиш-Зорянської селищної ради, за ініціативою Комиш-Зорянського селищного голови Гнатуші І.В., проведено громадські слухання за порядком денним:

Детальніше...
 
Фестиваль сімейної творчості «РОДИННЕ СУЦВІТТЯ»

DSC_2613Gl20 травня на базі Благовіщенського БК пройшов фестиваль  сімейної творчості «РОДИННЕ СУЦВІТТЯ». У ньому взяли участь талановиті творчі родини з усіх сіл Комиш-Зорянської об'єднаної територіальної громади.

Детальніше...
 
Соціальна програма Марини Порошенко в дії

DSC_006Gl05 квітня 2017 року в Благовіщенській ЗОШ І-ІІІ ступенів Комиш-Зорянської селищної ради відбулися урочистості з нагоди отримання комп'ютерної техніки для інклюзивного класу. 13 ноутбуків, 1 мультимедійний телевізор, 1 принтер та wi-fi роутер отримав 1 клас,  який став учасником експериментального проекту з розвитку інклюзивного освітнього середовища. Обладнання й новітні навчальні технології закуплені в межах українсько-китайської співпраці між Благодійним Фондом Порошенка та Міжнародною торговою палатою Великого Шовкового Шляху.

Детальніше...
 


Сторінка 19 з 21
© Комиш-Зорянська селищна рада, Запорізька область, Україна