Медицина в реанімації (сюжет телеканалу TV5)
 
Вдалий дебют

5В місті Запоріжжі на базі військової частини 55-ої окремої артилерійської бригади відбувся обласний військово-спортивний конкурс «Призовник-2017».Організатор змагань,які вже проходять сімнадцятий рік поспіль,- комунальний заклад «Обласний центр патріотичного виховання молоді» Запорізької облради. На урочистому відкритті обласного конкурсу виступив заступник голови облдержадміністрації Едуард Анатолійович Гугнін. Також слово мали численні гості заходу. Керівник КЗ «Обласний центр патріотичного виховання молоді» Марина Анатоліївна Шконда ознайомила зі складом учасників та регламентом змагань. За тим і розпочалися безпосередньо спортивні  баталії.

Детальніше...
 
Відбулось засідання круглого столу з питання обговорення законопроекту про надання об’єднаним територіальним громадам повноважень з управління земельними ресурсами за межами населених пунктів

IMG_20170920_100524Gl20 вересня 2017 року о 10.00 год. в приміщенні будинку культури смт Комиш-Зоря Комиш-Зорянської селищної об'єднаної територіальної громади відбулося засідання «круглого столу» з питання обговорення проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо надання повноважень об'єднаним територіальним громадам розпорядження землями державної власності за межами населених пунктів та передачу даних земель до комунальної власності».

Детальніше...
 
Результати першого туру футбольного Кубку серед об’єднаних територіальних громад Запорізької області

footbGlЦими вихідними пройшли перші матчі футбольного Кубку серед об’єднаних територіальних громад Запорізької області за підтримки програми "U-LEAD з Європою" (Південно-Східний ХАБ). Футбольний кубок започаткований в рамках Концепції розвитку спортивної інфраструктури ОТГ Запорізької області, яка розроблена Запорізьким ВП «Центр розвитку місцевого самоврядування», і є першим подібним турніром в Україні.

Детальніше...
 
Традиційна церемонія підняття державного прапору України на найвищій телевежі Запорізького регіону

0Церемонія підняття Державного Прапору України на найвищій телевежі Запорізького регіону стала для нас традиційною. На телевежі Комиш-Зорянського ретранслятору в Більмацькому районі Запорізької області з нагоди дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України піднято найвищий Державний Прапор на території Запорізької області. В урочистостях взяли участь представники обласної та районної влади, ветерани Антитерористичної операції, військовослужбовці Державної спеціальної служби транспорту, волонтери та місцеві жителі.

 

Детальніше...
 


Сторінка 18 з 21
© Комиш-Зорянська селищна рада, Запорізька область, Україна