Комиш-Зорянська ОТГ стала учасником проекту з розвитку громадянського суспільства на Запоріжжі

LogoУ рамках проекту, що реалізується Запорізькою міською молодіжною ГО «СТЕП», представники громади пройдуть тренінгове навчання та отримають можливість реалізувати власні проектні ідеї. Перші тренінги відбулись наприкінці минулого тижня в місті Запоріжжі.

Детальніше...
 
Гідна праця

logo24 листопада 2017 року в будинку культури смт Комиш-Зоря, за сприяння Куйбишевського районного центру зайнятості населення, відбулася зустріч представників Українського фонду соціальних інвестицій в Запорізькій області за співпраці з Громадським Центром гуманітарної та психологічної підтримки населення  з жителями Комиш-Зорянської селищної об'єднаної територіальної громади та внутрішньо переміщеними особами, які проживають на території громади.

Детальніше...
 
ПРИВІТАЛИ ЗІ СВЯТОМ!

360aaf7e0b514b70880639a9683c9d98 У третю неділю листопада в закладах культури Комиш-Зорянської селищної об’єднаної територіальної громади пройшли урочисті заходи з нагоди професійного свята - Дня працівників сільського господарства.

Це свято дбайливих господарів, незалежно від форми власності та господарювання. Лише маючи справжнє покликання можливо присвятити хліборобській справі все життя.

Детальніше...
 
Про заходи до 80-х роковин Великого терору 1937 – 1938 років

zastЗ метою гідного вшанування пам'яті жертв Великого терору на території Комиш-Зорянської селищної об'єднаної територіальної громади організовано та проведено  заходи до 80-х роковин Великого терору 1937-1938 років.

02 листопада 2017 року о 10.30 год. працівниками Комиш-Зорянського  селищного будинку культури проведено мітинг «Коридор пам'яті».

Детальніше...
 
Робоча зустріч спеціалістів-землевпорядників

1-8166103 листопада 2017 року в адміністративному приміщенні Комиш-Зорянської селищної ради відбулася зустріч працівників відділу земельних відносин виконавчого апарату селищної ради з Державним інспектором у сфері державного контролю за використанням та охороною земель і дотриманням вимог законодавства України про охорону земель Запорізької області Редькою В.М. (далі - Державний інспектор), яка мала формат круглого столу.

Детальніше...
 


Сторінка 15 з 21
© Комиш-Зорянська селищна рада, Запорізька область, Україна