Відкриття відремонтованого ФАПу в с.Ланцеве

Світлина від Gennadiy Ustimov.В рамках Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» (#МРГ#СВА) у Запорізькій області урочисто відкрито черговий об’єкт. На цей раз свято прийшло до Комиш-Зорянської ОТГ Більмакського району: у с.Ланцеве капітально відремонтовано місцевий ФАП з застосуванням енергоефективних технологій (проведено термомодернізацію будівлі). Знаково, що відкриття відбулось одразу після законодавчого ухвалення Медичної реформи, що ще раз підкреслює актуальність партнерства та нагальну необхідність співпраці міжнародних донорських організацій і місцевого самоврядування у децентралізаційних процесах.

 

Детальніше...
 
14 жовтня 2017 року урочисто відсвяткувала свій 50-річний ювілей Благовіщенська ЗОШ І-ІІІ ступенів Комиш-Зорянської селищної ради

golСеред запрошених випускники 1967-2017 років, вчителі, ветерани педагогічної праці, працівники школи, учні, батьки, жителі села Благовіщенка, району та почесні гості:

- заступник голови Запорізької обласної державної адміністрацї О.О.Бабанін;

голова Більмацької районної державної адміністрації А.В.Попов;

- голова Комиш-Зорянської селищної ради І.В.Гнатуша;

Детальніше...
 
InCo Forum-2017

InkoGol12 жовтня у виставковому центрі "Козак-Палац" у місті Запоріжжя відбувся ІІ міжнародний інвестиційний форум "InCo Forum-2017", присвячений актуальним питанням кооперації об’єднаних територіальних громад і бізнесу.

Детальніше...
 
Про відзначення Дня захисника України на території Селищної об'єднаної територіальної громади

1З метою гідного відзначення Дня захисника України 14 жовтня 2017 року та засвідчення шанобливого ставлення до захисників України на території Комиш-Зорянської селищної об'єднаної територіальної громади проведено наступні заходи:

- 13 жовтня 2017 року в селі Благовіщенка проведено урочисту церемонію покладання квітів до Меморіалу Слави та мітинг-спогад «Зі святом тебе, захиснику!»;

Детальніше...
 
За нашу рідну Україну низький уклін тобі, захиснику!

KvKomp14 жовтня 2017 року у будинку культури села Благовіщенка була представлена виставка квіткових композицій  «За нашу рідну Україну низький уклін тобі, захиснику!», яка була присвячена до Дня Захисника України.

Тематичні композиції з осінніх квітів представили колективи загальноосвітніх навчальних закладів, будинків культури та  дошкільних навчальних закладів  сіл Комиш-Зорянської селищної об'єднаної територіальної громади. Виставку відвідали гості, які завітали на 50-річний   ювілей  Благовіщенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. і були приємно  вражені  фантазією та майстерністю авторів робіт.

Детальніше...
 
13 жовтня 2017 року до Дня Захисника України у селі Благовіщенка Комиш-Зорянської селищної ОТГ на Меморіалі Слави відбувся мітинг-спогад

MitingGolПрисутні вшанували пам'ять  воїнів-земляків та солдат, які загинули, визволяючи  село від  нацистів в роки Другої світової війни. Згадали політрука однієї з частин  86 гвардійської стрілецької дивізії під командуванням Соколовського В.П. та Розенберга Бориса Яковича, онук якого (житель Ізраїлю ) відвідав поховання діда  напередодні свята захисника.

Детальніше...
 
Еще статьи...


Сторінка 11 з 15
© Комиш-Зорянська селищна рада, Запорізька область, Україна