Семінар 06.09.18
17.09.2018 18:40

shapka Семінар Департаменту соцзахисту

06 вересня 2018 року Департаментом соціального захисту населення проведено семінар на тему «Організація діяльності ОТГ щодо надання послуг із соціальної підтримки населення». Були присутні заступники голів, начальники відділів виконкомів громад, відповідальні особи за соціальний захист.

Директор Департаменту соцзахисту населення Ірина Володимирівна Разуваєва висвітила основні аспекти роботи з переселенцями, планування та шляхи організації надання соціальних послуг, реабілітаційні послуги, моніторинг процесу децентралізації, соціальна згуртованість, соціальне відторгнення.

Від Комиш-Зорянської ОТГ участь у семінарі прийняли Вікторія Левада, заступник селищного голови з гуманітарних питань та соціальної політики та Людмила Лихварь, директор КУ «Центр соціальних послуг».

 

 

Детальніше...
 
Маршрут безпеки Благовіщенка
29.08.2018 15:35
shapka 23 серпня 2018 року, для підлітків с.Благовіщенка, практичним психологом КУ «Центр соціальних послуг» Комиш-Зорянської селищної ради Булах Світланою Миколаївною проведений тренінг на тему «Маршрут безпеки. Профілактика ВІЛ/СНІД».

Мета тренінгу: отримати достовірну інформацію про ВІЛ/СНІД: історія відкриття, життєвий цикл ВІЛ, шляхи передачі та способи профілактики; сформулювати толерантне ставлення до хворих ВІЛ-інфекцією; ознайомити з основною інформацією про інфекції які передаються статевим шляхом (ІПСШ), шляхи передачі та способи запобігання інфікування; ознайомити з правилами безпечної сексуальної поведінки і показати їхній зв'язок із збереженнями репродуктивного здоров’я; сформувати уявлення про відповідне батьківство.

Переглянувши відеоролики на дану тему та використовуючи різноманітні вправи учасники з легкістю визначилися з поняттями «Шляхи передачі ВІЛ», «ВІЛ/СНІД: запитання та відповіді», «Захист від ВІЛ, ІПСШ».

Детальніше...
 
17.08.2018 14:56

shapka

Нарада щодо організації святкування Дня Державного Прапора України та 27-ї річниці незалежності України

17 серпня 2018 року заступником селищного голови з гуманітарних питань та соціальної політики Левадою Вікторією Володимирівною проведено робочу нараду з начальниками відділів виконавчого апарату селищної ради та працівниками закладів культури щодо організації святкових заходів  присвячених Дню Державного Прапора України та 27-ї річниці незалежності України

Детальніше...
 
Козацькі забави

Kozatski_zabavy

Благовіщенка приймала гостей на традиційному святі «Козацькі забави».

На місцевому стадіоні діяла виїзна торгівля, виставка-продаж кованих виробів. Готували шурпу з баранини та козацький куліш.

Детальніше...
 
Розвиток системи соціальних послуг
15.08.2018 08:59

shapka

05 квітня 2018 року Харківський інститут соціальних досліджень провів національну конференцію «Система соціальних послуг України в сучасних умовах». У місті Харкові зібралися представники Міністерства соціальної політики України, керівники органів державної влади та місцевого самоврядування, закладів та установ соціального обслуговування, фахівці у сфері надання соціальних послуг, журналісти, представники громадських організацій, які займаються темою соціального захисту.

Детальніше...
 
Профілактика ВІЛ СНІД
15.08.2018 08:40

shapka

26 липня 2018 року практичним психологом комунальної установи «Центр соціальних послуг» Комиш-Зорянської селищної ради Булах Світланою Миколаївною проведено тренінг для сімей внутрішньо переміщених осіб та сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах на тему «Профілактика ВІЛ/СНІД».

У ході тренінгу учасники отримали достовірну інформацію про ВІЛ/СНІД, шляхи передачі та способи профілактики. Ознайомлені з правилами безпечної сексуальної поведінки. Переглянувши відеоролики на дану тему та використовуючи різноманітні вправи учасники з легкістю визначилися з поняттями «Шляхи передачі ВІЛ», «ВІЛ/СНІД: запитання та відповіді», «Захист від ВІЛ, ІПСШ та засоби контрацепції».

Детальніше...
 


Сторінка 2 з 15
© Комиш-Зорянська селищна рада, Запорізька область, Україна