Відбулось засідання круглого столу з питання обговорення законопроекту про надання об’єднаним територіальним громадам повноважень з управління земельними ресурсами за межами населених пунктів

IMG_20170920_100524Gl20 вересня 2017 року о 10.00 год. в приміщенні будинку культури смт Комиш-Зоря Комиш-Зорянської селищної об'єднаної територіальної громади відбулося засідання «круглого столу» з питання обговорення проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо надання повноважень об'єднаним територіальним громадам розпорядження землями державної власності за межами населених пунктів та передачу даних земель до комунальної власності».

Детальніше...
 
Результати першого туру футбольного Кубку серед об’єднаних територіальних громад Запорізької області

footbGlЦими вихідними пройшли перші матчі футбольного Кубку серед об’єднаних територіальних громад Запорізької області за підтримки програми "U-LEAD з Європою" (Південно-Східний ХАБ). Футбольний кубок започаткований в рамках Концепції розвитку спортивної інфраструктури ОТГ Запорізької області, яка розроблена Запорізьким ВП «Центр розвитку місцевого самоврядування», і є першим подібним турніром в Україні.

Детальніше...
 
Традиційна церемонія підняття державного прапору України на найвищій телевежі Запорізького регіону

0Церемонія підняття Державного Прапору України на найвищій телевежі Запорізького регіону стала для нас традиційною. На телевежі Комиш-Зорянського ретранслятору в Більмацькому районі Запорізької області з нагоди дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України піднято найвищий Державний Прапор на території Запорізької області. В урочистостях взяли участь представники обласної та районної влади, ветерани Антитерористичної операції, військовослужбовці Державної спеціальної служби транспорту, волонтери та місцеві жителі.

 

Детальніше...
 
Козацькі розваги у Благовіщенці

DSCN3804_8 липня в с. Благовіщенка відбулися традиційні щорічні народні гуляння «Козацькі розваги-2017». На місцевому стадіоні зібралися помірятися силою команди  сучасних козаків із Білоцерківки, Комиш-Зорі, Благовіщенки та Ланцевого. Під оплески глядачів, яких того погожого літнього вечора зібралося чимало, та звуки козацького маршу команди вишикувалися в центрі стадіону.

Детальніше...
 
Громадські слухання по обговоренню проекту регуляторного акту «Правила з благоустрою населених пунктів Комиш-Зорянської селищної об’єднаної територіальної громади»

Шановні жителі громади!

16 травня 2017 року о 15.00 год. в селищному будинку культури

за адресою: смт.Комиш-Зоря, вул. Вокзальна, 63 відбулися громадські слухання по обговоренню проекту регуляторного акту «Правила з благоустрою населених пунктів Комиш-Зорянської селищної об'єднаної територіальної громади ».

 

Детальніше...
 
Фестиваль сімейної творчості «РОДИННЕ СУЦВІТТЯ»

DSC_2613Gl20 травня на базі Благовіщенського БК пройшов фестиваль  сімейної творчості «РОДИННЕ СУЦВІТТЯ». У ньому взяли участь талановиті творчі родини з усіх сіл Комиш-Зорянської об'єднаної територіальної громади.

Детальніше...
 


Сторінка 2 з 4
© Комиш-Зорянська селищна рада, Запорізька область, Україна