ПРИВІТАЛИ ЗІ СВЯТОМ!

360aaf7e0b514b70880639a9683c9d98 У третю неділю листопада в закладах культури Комиш-Зорянської селищної об’єднаної територіальної громади пройшли урочисті заходи з нагоди професійного свята - Дня працівників сільського господарства.

Це свято дбайливих господарів, незалежно від форми власності та господарювання. Лише маючи справжнє покликання можливо присвятити хліборобській справі все життя.

Детальніше...
 
В Будинках культури Комиш-Зорянської селищної об’єднаної територіальної громади вшанували пам'ять жертв голодомору

Zast

Відбулися бесіди-спогади  в селищному будинку культури смт Комиш-Зоря «Землі моєї ревний біль» та будинку культури села Ланцеве - «Якби ви знали люди,як виживав народ». Культпрацівники  будинку культури села Благовіщенка разом з бібліотекарем  провели   годину-пам'ять  «Минуле стукає болем  в серця», під час якої пройшла акція «Запали свічку». 

Пам'ять  жертв  геноциду 1932-1933 вшанували хвилиною мовчання.

Детальніше...
 
Про заходи до 80-х роковин Великого терору 1937 – 1938 років

zastЗ метою гідного вшанування пам'яті жертв Великого терору на території Комиш-Зорянської селищної об'єднаної територіальної громади організовано та проведено  заходи до 80-х роковин Великого терору 1937-1938 років.

02 листопада 2017 року о 10.30 год. працівниками Комиш-Зорянського  селищного будинку культури проведено мітинг «Коридор пам'яті».

Детальніше...
 
Робоча зустріч спеціалістів-землевпорядників

1-8166103 листопада 2017 року в адміністративному приміщенні Комиш-Зорянської селищної ради відбулася зустріч працівників відділу земельних відносин виконавчого апарату селищної ради з Державним інспектором у сфері державного контролю за використанням та охороною земель і дотриманням вимог законодавства України про охорону земель Запорізької області Редькою В.М. (далі - Державний інспектор), яка мала формат круглого столу.

Детальніше...
 
Маршрут успіху

img6531 жовтня 2017 року в приміщенні будинку культури смт Комиш-Зоря Комиш-Зорянської селищної об'єднаної територіальної громади за сприяння Запорізького регіонального відділення Асоціації міст України в рамках проекту ПУЛЬС (USAID) для територіальних громад, які ініціювали процес об'єднання в створенні успішності об'єднаних територіальних громад в рамках програми «Маршрути успіху» проведено навчальний візит на тему: «Практика функціонування органів місцевого самоврядування Комиш-Зорянської селищної об'єднаної територіальної громади»

Детальніше...
 
26 жовтня на Черкащині пройшов регіональний форум «Залучення ресурсів для розвитку територіальних громад», що зібрав 200 лідерів успішних територіальних громад з різних куточків України та експертів із питань регіонального розвитку

zast Метою форуму став обмін досвідом, представлення найкращих практик залучення ресурсів для реалізації проектів розвитку територіальних громад, підготовка проектних заявок.

Організаторами цього масштабного заходу виступили Черкаський Центр розвитку місцевого самоврядування, створений за підтримки Програми         «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону, і департамент регіонального розвитку Черкаської ОДА.

Детальніше...
 
Еще статьи...


Сторінка 10 з 15
© Комиш-Зорянська селищна рада, Запорізька область, Україна