Новорічний подарунок медикам

medic

29 грудня 2016 року, в переддень Нового року, лікарям Комиш-Зорянської селищної об'єднаної територіальної громади був зроблений справжній подарунок. Комиш-Зорянський селищний голова Гнатуша Ігор Вікторович, після музичного привітання, працівниками культури нашої громади, офіційно вручив 4 новеньких автомобіля спеціального призначення для сімейних лікарів, придбані за рахунок коштів субвенції з державного бюджету. Дані транспортні засоби дадуть змогу медпрацівникам надавати кваліфіковану, мобільну медичну допомогу на території всіх 10-ти населених пунктів громади.

 

Детальніше...
 
Новорічний вертеп у Благовіщенці
vert1
Учасники народного ансамблю української пісні та музики «Народичі» (Благовіщенський СБК) в стилізованих костюмах учасників «українського вертепу» привітали з Новим роком та Різдвом Христовим односельців. Веселих щедрувальників гостинно зустрічали в дитячому садочку, сільській раді, конторі ТОВ «АГРО-Дружба», місцевих магазинах та щедро дякували за привітання. На старий Новий рік запальні жіночки з ансамблю меланкували та водили козу у сусідній Новоукраїнці,бажаючи землякам здоров'я, миру та достатку
.      
Детальніше...
 
Про результати виборів

Комиш-Зорянська селищна виборча комісія
Куйбишевського району Запорізької області
повідомляє щодо результатів виборів старост сіл Комиш-Зорянської селищної об'єднаної територіальної громади

Відповідно до рішення Комиш-Зорянської селищної виборчої комісії від 05.12.2016 року №14 старостою сіл Білоцерківка, Черешневе обраний:
Ребро Олександр Миколайович, 29.07.1985 р.н., громадянин України, освіта вища, позапартійний, головний спеціаліст відділу доходів та автоматизованої обробки інформації управління фінансів Більмацької районної державної адміністрації Запорізької області, проживає в с.Білоцерківка Більмацького району Запорізької області, самовисування.

Детальніше...
 
Ремонти на об’єктах УФСІ

-4Незабаром у смт Комиш-Зоря, Запорізької області, розпочнуться ремонтно-будівельні роботи на об'єктах УФСІ.

Зокрема вже підписано 2 договори підряду і капітальні ремонти стартують на об'єкті соціального житла для внутрішньо переміщених осіб (вул. Польова, 1А), а також будуть замінені старі вікна на нові енергозберігаючі у Комиш-Зорянській загальноосвітній школі (ЗОШ) І-ІІІ ступенів.

Детальніше...
 


Сторінка 9 з 9
© Комиш-Зорянська селищна рада, Запорізька область, Україна