Громадські слухання по обговоренню проекту регуляторного акту «Правила з благоустрою населених пунктів Комиш-Зорянської селищної об’єднаної територіальної громади»

Шановні жителі громади!

16 травня 2017 року о 15.00 год. в селищному будинку культури

за адресою: смт.Комиш-Зоря, вул. Вокзальна, 63 відбулися громадські слухання по обговоренню проекту регуляторного акту «Правила з благоустрою населених пунктів Комиш-Зорянської селищної об'єднаної територіальної громади ».

 

Детальніше...
 
Фестиваль сімейної творчості «РОДИННЕ СУЦВІТТЯ»

DSC_2613Gl20 травня на базі Благовіщенського БК пройшов фестиваль  сімейної творчості «РОДИННЕ СУЦВІТТЯ». У ньому взяли участь талановиті творчі родини з усіх сіл Комиш-Зорянської об'єднаної територіальної громади.

Детальніше...
 
Громадські слухання на території Комиш-Зорянської селищної ради

20170426_164426GlШановні жителі громади!

20, 21, 24, 25 та 26 квітня 2017 року,  на території Комиш-Зорянської селищної ради, за ініціативою Комиш-Зорянського селищного голови Гнатуші І.В., проведено громадські слухання за порядком денним:

Детальніше...
 
Соціальна програма Марини Порошенко в дії

DSC_006Gl05 квітня 2017 року в Благовіщенській ЗОШ І-ІІІ ступенів Комиш-Зорянської селищної ради відбулися урочистості з нагоди отримання комп'ютерної техніки для інклюзивного класу. 13 ноутбуків, 1 мультимедійний телевізор, 1 принтер та wi-fi роутер отримав 1 клас,  який став учасником експериментального проекту з розвитку інклюзивного освітнього середовища. Обладнання й новітні навчальні технології закуплені в межах українсько-китайської співпраці між Благодійним Фондом Порошенка та Міжнародною торговою палатою Великого Шовкового Шляху.

Детальніше...
 
Відкриття оновленого БК у Комиш-Зорі

hl-sl-glНапередодні 8 Березня відбулося урочисте відкриття Комиш-Зорянського селищного Будинку культури з нагоди його оновлення після ремонту. На відкритті виступили: голова громади І.В.Гнатуша, голова Більмацької райдержадміністрації А.В.Попов,начальник відділу культури Костенко О.О. Учасники художньої самодіяльності піднесли почесним гостя хліб-сіль на рушнику,директор селищного БК Ємченко Т.А. привітала всіх піснею. До цієї урочистої події учасниця художньої самодіяльності Н.Славінська та її син Дмитро виготовили подарунки: вирізьблені з дерева Державний герб та карту України і подарували директору будинку культури.

Детальніше...
 
Чернігівські зорі

zori2_copy

«Чернігівські зорі» - під такою поетичною назвою у Чернігівці відбувся  щорічний весняний конкурс вокального мистецтва. Нашу громаду представляв Народний ансамбль української пісні та музики «Народичі» Благовіщенського СБК(керівникГирич О.І.) Виступ колективу щиро вітали глядачі та високо оцінило професійне жюрі. «Народичі» в номінаці  «вокальні колективи» посіли 2 місце.Вітаємо!

Детальніше...
 


Сторінка 9 з 10
© Комиш-Зорянська селищна рада, Запорізька область, Україна