Результати першого туру футбольного Кубку серед об’єднаних територіальних громад Запорізької області

footbGlЦими вихідними пройшли перші матчі футбольного Кубку серед об’єднаних територіальних громад Запорізької області за підтримки програми "U-LEAD з Європою" (Південно-Східний ХАБ). Футбольний кубок започаткований в рамках Концепції розвитку спортивної інфраструктури ОТГ Запорізької області, яка розроблена Запорізьким ВП «Центр розвитку місцевого самоврядування», і є першим подібним турніром в Україні.

Детальніше...
 
Традиційна церемонія підняття державного прапору України на найвищій телевежі Запорізького регіону

0Церемонія підняття Державного Прапору України на найвищій телевежі Запорізького регіону стала для нас традиційною. На телевежі Комиш-Зорянського ретранслятору в Більмацькому районі Запорізької області з нагоди дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України піднято найвищий Державний Прапор на території Запорізької області. В урочистостях взяли участь представники обласної та районної влади, ветерани Антитерористичної операції, військовослужбовці Державної спеціальної служби транспорту, волонтери та місцеві жителі.

 

Детальніше...
 
Козацькі розваги у Благовіщенці

DSCN3804_8 липня в с. Благовіщенка відбулися традиційні щорічні народні гуляння «Козацькі розваги-2017». На місцевому стадіоні зібралися помірятися силою команди  сучасних козаків із Білоцерківки, Комиш-Зорі, Благовіщенки та Ланцевого. Під оплески глядачів, яких того погожого літнього вечора зібралося чимало, та звуки козацького маршу команди вишикувалися в центрі стадіону.

Детальніше...
 
Громадські слухання по обговоренню проекту регуляторного акту «Правила з благоустрою населених пунктів Комиш-Зорянської селищної об’єднаної територіальної громади»

Шановні жителі громади!

16 травня 2017 року о 15.00 год. в селищному будинку культури

за адресою: смт.Комиш-Зоря, вул. Вокзальна, 63 відбулися громадські слухання по обговоренню проекту регуляторного акту «Правила з благоустрою населених пунктів Комиш-Зорянської селищної об'єднаної територіальної громади ».

 

Детальніше...
 
Фестиваль сімейної творчості «РОДИННЕ СУЦВІТТЯ»

DSC_2613Gl20 травня на базі Благовіщенського БК пройшов фестиваль  сімейної творчості «РОДИННЕ СУЦВІТТЯ». У ньому взяли участь талановиті творчі родини з усіх сіл Комиш-Зорянської об'єднаної територіальної громади.

Детальніше...
 
Громадські слухання на території Комиш-Зорянської селищної ради

20170426_164426GlШановні жителі громади!

20, 21, 24, 25 та 26 квітня 2017 року,  на території Комиш-Зорянської селищної ради, за ініціативою Комиш-Зорянського селищного голови Гнатуші І.В., проведено громадські слухання за порядком денним:

Детальніше...
 


Сторінка 9 з 11
© Комиш-Зорянська селищна рада, Запорізька область, Україна