Презентація брошури «100 років боротьби»

gl30 березня 2018 року в приміщенні будинку культури смт Комиш-Зоря завідуючою бібліотекою смт Комиш-Зоря Терещенко Оксаною Михайлівною проведено публічну презентацію брошури «100 років боротьби», яка присвячена подіям Української революції 1917-1921 років.

Брошура описує процеси державного будівництва, становлення української політичної нації, відродження науки, освіти та культури під час перших національно визвольних змагань. Під час презентації окрему увагу приділено висвітленню діяльності лідерів української революції Михайлу Грушевському, Володимиру Винниченку, Симону Петлюрі, Євгену Петрушевському та Павлу Скоропадському.

Детальніше...
 
Зі святом Вас любі жінки!

gl11 березня у Комиш-Зорянському селищному будинку культури відбувся святковий концерт «Во істину небесна і земна» присвячений Міжнародному жіночому дню 8 Березня.

Цей концерт став насправді сюрпризом для мешканців нашого селища!

Детальніше...
 
Комиш-Зорянські учасниці проекту «Зміцнення демократичного врядування» планують створення молодіжної ради в громаді

Світлина від Зміцнення демократичного врядування.Наприкінці лютого завершилась навчальна програма для представників запорізьких громад – це перша частина проекту «Зміцнення демократичного врядування», що реалізується молодіжною громадською організацією «СТЕП». В її рамках понад 50 представників з 11 ОТГ побували на тренінгах у Запоріжжі. Активно долучилась до участь у тренінгах і Комиш-Зорянська ОТГ.

Детальніше...
 
Складання податкової декларації про майновий стан і доходи

images_2Шановні мешканці Комиш-Зорянської селищної об’єднаної територіальної громади!

Звертаємо Вашу увагу на те,  що платники податку зобовязані подавати річну декларацію про майновий стан і доходи (податкову декларацію) до 1 травня, а до 1 серпня сплатити суму податкового зобовязання.

Детальніше...
 
Розпочато роботу над розробкою Стратегічного плану розвитку

golШановні жителі Комиш-Зорянської

селищної об’єднаної територіальної громади!

Повідомляємо Вам, що Центр розвитку місцевого самоврядування розпочинає роботу щодо супроводу розробки стратегії розвитку  Комиш-Зорянської селищної об’єднаної територіальної громади, яка відібрана за результатами конкурсу Програми «U-LEAD з Європою”.

Детальніше...
 
На масляну всіх вітаємо! Радо зиму проводжаємо

images_5Неможливо уявити собі завершення зими без традиційної Масляної, що символізує прихід весни та пробудження природи

Здавна це свято відзначається масовими народними гуляннями.

На території Комиш-Зорянської селищної об’єднаної територіальної громади теж дотримуються цих традицій.

Детальніше...
 


Сторінка 9 з 17
© Комиш-Зорянська селищна рада, Запорізька область, Україна