Складання податкової декларації про майновий стан і доходи

images_2Шановні мешканці Комиш-Зорянської селищної об’єднаної територіальної громади!

Звертаємо Вашу увагу на те,  що платники податку зобовязані подавати річну декларацію про майновий стан і доходи (податкову декларацію) до 1 травня, а до 1 серпня сплатити суму податкового зобовязання.

Детальніше...
 
Розпочато роботу над розробкою Стратегічного плану розвитку

golШановні жителі Комиш-Зорянської

селищної об’єднаної територіальної громади!

Повідомляємо Вам, що Центр розвитку місцевого самоврядування розпочинає роботу щодо супроводу розробки стратегії розвитку  Комиш-Зорянської селищної об’єднаної територіальної громади, яка відібрана за результатами конкурсу Програми «U-LEAD з Європою”.

Детальніше...
 
На масляну всіх вітаємо! Радо зиму проводжаємо

images_5Неможливо уявити собі завершення зими без традиційної Масляної, що символізує прихід весни та пробудження природи

Здавна це свято відзначається масовими народними гуляннями.

На території Комиш-Зорянської селищної об’єднаної територіальної громади теж дотримуються цих традицій.

Детальніше...
 
День вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні

gol20 лютого відповідно до Указу Президента від 11 лютого 2015 року № 69/2015 "Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні" в Україні відзначається День Героїв Небесної Сотні.

Саме цієї дати чотири роки тому на майдані Незалежності у Києві відбувся наймасовіший розстріл учасників Революції гідності, а вся держава здригнулась від жорстокості по відношенню до учасників мирної акції протесту.

Детальніше...
 
29-та річниця виведення військ колишнього СРСР із Респібліки Афганістан

golВійна в Афганістані – це важка сторінка нашої історії, яка не забудеться ніколи, не зітреться з пам’яті тих, хто пройшов той пекельний шлях.

Закликаємо всіх схилити голови перед тими, хто повернувся з «гарячих точок» планети, перед їх подвигом, мужністю і витримкою. Висловлюємо співчуття матерям, батькам, вдовам, дітям тих, хто поліг на афганській землі, виконуючи військовий інтернаціональний обов’язок. З вдячністю звертаємось до тих, хто живе поряд з нами, пройшовши полум’я бойових дій.

Детальніше...
 
До 100-річчя бою під Крутами

imagesKrutiЗ метою відзначення  100-річчя бою військ Української народної республіки проти російсько-більшовицьких агресорів біля станції Крути у січні 1918 року  у закладах культури Комиш-Зорянської селищної об’єднаної територіальної громади, працівниками закладів культури та сільських, селищної бібліотек, проведено наступні заходи:

Детальніше...
 


Сторінка 7 з 15
© Комиш-Зорянська селищна рада, Запорізька область, Україна