Гідна праця

logo24 листопада 2017 року в будинку культури смт Комиш-Зоря, за сприяння Куйбишевського районного центру зайнятості населення, відбулася зустріч представників Українського фонду соціальних інвестицій в Запорізькій області за співпраці з Громадським Центром гуманітарної та психологічної підтримки населення  з жителями Комиш-Зорянської селищної об'єднаної територіальної громади та внутрішньо переміщеними особами, які проживають на території громади.

Детальніше...
 
ПРИВІТАЛИ ЗІ СВЯТОМ!

360aaf7e0b514b70880639a9683c9d98 У третю неділю листопада в закладах культури Комиш-Зорянської селищної об’єднаної територіальної громади пройшли урочисті заходи з нагоди професійного свята - Дня працівників сільського господарства.

Це свято дбайливих господарів, незалежно від форми власності та господарювання. Лише маючи справжнє покликання можливо присвятити хліборобській справі все життя.

Детальніше...
 
В Будинках культури Комиш-Зорянської селищної об’єднаної територіальної громади вшанували пам'ять жертв голодомору

Zast

Відбулися бесіди-спогади  в селищному будинку культури смт Комиш-Зоря «Землі моєї ревний біль» та будинку культури села Ланцеве - «Якби ви знали люди,як виживав народ». Культпрацівники  будинку культури села Благовіщенка разом з бібліотекарем  провели   годину-пам'ять  «Минуле стукає болем  в серця», під час якої пройшла акція «Запали свічку». 

Пам'ять  жертв  геноциду 1932-1933 вшанували хвилиною мовчання.

Детальніше...
 
Про заходи до 80-х роковин Великого терору 1937 – 1938 років

zastЗ метою гідного вшанування пам'яті жертв Великого терору на території Комиш-Зорянської селищної об'єднаної територіальної громади організовано та проведено  заходи до 80-х роковин Великого терору 1937-1938 років.

02 листопада 2017 року о 10.30 год. працівниками Комиш-Зорянського  селищного будинку культури проведено мітинг «Коридор пам'яті».

Детальніше...
 
Робоча зустріч спеціалістів-землевпорядників

1-8166103 листопада 2017 року в адміністративному приміщенні Комиш-Зорянської селищної ради відбулася зустріч працівників відділу земельних відносин виконавчого апарату селищної ради з Державним інспектором у сфері державного контролю за використанням та охороною земель і дотриманням вимог законодавства України про охорону земель Запорізької області Редькою В.М. (далі - Державний інспектор), яка мала формат круглого столу.

Детальніше...
 
Маршрут успіху

img6531 жовтня 2017 року в приміщенні будинку культури смт Комиш-Зоря Комиш-Зорянської селищної об'єднаної територіальної громади за сприяння Запорізького регіонального відділення Асоціації міст України в рамках проекту ПУЛЬС (USAID) для територіальних громад, які ініціювали процес об'єднання в створенні успішності об'єднаних територіальних громад в рамках програми «Маршрути успіху» проведено навчальний візит на тему: «Практика функціонування органів місцевого самоврядування Комиш-Зорянської селищної об'єднаної територіальної громади»

Детальніше...
 
Еще статьи...


Сторінка 6 з 11
© Комиш-Зорянська селищна рада, Запорізька область, Україна