Зі святом Вас любі жінки!

gl11 березня у Комиш-Зорянському селищному будинку культури відбувся святковий концерт «Во істину небесна і земна» присвячений Міжнародному жіночому дню 8 Березня.

Цей концерт став насправді сюрпризом для мешканців нашого селища!

Детальніше...
 
Комиш-Зорянські учасниці проекту «Зміцнення демократичного врядування» планують створення молодіжної ради в громаді

Світлина від Зміцнення демократичного врядування.Наприкінці лютого завершилась навчальна програма для представників запорізьких громад – це перша частина проекту «Зміцнення демократичного врядування», що реалізується молодіжною громадською організацією «СТЕП». В її рамках понад 50 представників з 11 ОТГ побували на тренінгах у Запоріжжі. Активно долучилась до участь у тренінгах і Комиш-Зорянська ОТГ.

Детальніше...
 
Складання податкової декларації про майновий стан і доходи

images_2Шановні мешканці Комиш-Зорянської селищної об’єднаної територіальної громади!

Звертаємо Вашу увагу на те,  що платники податку зобовязані подавати річну декларацію про майновий стан і доходи (податкову декларацію) до 1 травня, а до 1 серпня сплатити суму податкового зобовязання.

Детальніше...
 
Розпочато роботу над розробкою Стратегічного плану розвитку

golШановні жителі Комиш-Зорянської

селищної об’єднаної територіальної громади!

Повідомляємо Вам, що Центр розвитку місцевого самоврядування розпочинає роботу щодо супроводу розробки стратегії розвитку  Комиш-Зорянської селищної об’єднаної територіальної громади, яка відібрана за результатами конкурсу Програми «U-LEAD з Європою”.

Детальніше...
 
На масляну всіх вітаємо! Радо зиму проводжаємо

images_5Неможливо уявити собі завершення зими без традиційної Масляної, що символізує прихід весни та пробудження природи

Здавна це свято відзначається масовими народними гуляннями.

На території Комиш-Зорянської селищної об’єднаної територіальної громади теж дотримуються цих традицій.

Детальніше...
 
День вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні

gol20 лютого відповідно до Указу Президента від 11 лютого 2015 року № 69/2015 "Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні" в Україні відзначається День Героїв Небесної Сотні.

Саме цієї дати чотири роки тому на майдані Незалежності у Києві відбувся наймасовіший розстріл учасників Революції гідності, а вся держава здригнулась від жорстокості по відношенню до учасників мирної акції протесту.

Детальніше...
 


Сторінка 5 з 13
© Комиш-Зорянська селищна рада, Запорізька область, Україна