Презентація "Генерального плану"

1

24 листопада 2017 року о 14.00 год. в глядацькій залі селищного будинку культури смт Комиш-Зоря відбулася презентація та прилюдне експонування проекту містобудівної документації  «Генеральний план             смт Комиш-Зоря Більмацького району Запорізької області. Оновлення         з розширенням меж населеного пункту та Плану зонування смт Комиш-Зоря Більмацького району Запорізької області» (у складі Генерального плану).


 

Детальніше...
 
Захоплення всього життя

GolБлизько трьох десятків років Олена Іванівна Непийпиво працює бібліотекарем в рідному селі Ланцеве.  Односельці знають її не тільки як прекрасного фахівця бібліотечної справи, а як чудову, вправну  майстриню, яка має хист до шиття, вишивання, в'язання, займається випалюванням по дереву.

Детальніше...
 
Комиш-Зорянська ОТГ стала учасником проекту з розвитку громадянського суспільства на Запоріжжі

LogoУ рамках проекту, що реалізується Запорізькою міською молодіжною ГО «СТЕП», представники громади пройдуть тренінгове навчання та отримають можливість реалізувати власні проектні ідеї. Перші тренінги відбулись наприкінці минулого тижня в місті Запоріжжі.

Детальніше...
 
Гідна праця

logo24 листопада 2017 року в будинку культури смт Комиш-Зоря, за сприяння Куйбишевського районного центру зайнятості населення, відбулася зустріч представників Українського фонду соціальних інвестицій в Запорізькій області за співпраці з Громадським Центром гуманітарної та психологічної підтримки населення  з жителями Комиш-Зорянської селищної об'єднаної територіальної громади та внутрішньо переміщеними особами, які проживають на території громади.

Детальніше...
 
ПРИВІТАЛИ ЗІ СВЯТОМ!

360aaf7e0b514b70880639a9683c9d98 У третю неділю листопада в закладах культури Комиш-Зорянської селищної об’єднаної територіальної громади пройшли урочисті заходи з нагоди професійного свята - Дня працівників сільського господарства.

Це свято дбайливих господарів, незалежно від форми власності та господарювання. Лише маючи справжнє покликання можливо присвятити хліборобській справі все життя.

Детальніше...
 
В Будинках культури Комиш-Зорянської селищної об’єднаної територіальної громади вшанували пам'ять жертв голодомору

Zast

Відбулися бесіди-спогади  в селищному будинку культури смт Комиш-Зоря «Землі моєї ревний біль» та будинку культури села Ланцеве - «Якби ви знали люди,як виживав народ». Культпрацівники  будинку культури села Благовіщенка разом з бібліотекарем  провели   годину-пам'ять  «Минуле стукає болем  в серця», під час якої пройшла акція «Запали свічку». 

Пам'ять  жертв  геноциду 1932-1933 вшанували хвилиною мовчання.

Детальніше...
 
Еще статьи...


Сторінка 5 з 10
© Комиш-Зорянська селищна рада, Запорізька область, Україна