Засідання по стратегії розвитку ОТГ
14.08.2018 08:38

20180808_102119

08 серпня 2018 року о 10.00 год. в будинку культури смт Комиш-Зоря відбулося третє засідання комісії по розвитку стратегії Комиш-Зорянської селищної об’єднаної територіальної громади.

На засіданні було розглянуто SWOT-матрицю Комиш-Зорянської селищної об’єднаної територіальної громади, яка дозволяє виявити взаємозв‘язки між «внутрішніми» (сильні та слабкі сторони) та «зовнішніми» (можливості та загрози) факторами, які мають стратегічне значення для Комиш-Зорянської селищної об’єднаної територіальної громади. Саме ці взаємозв‘язки дозволяють сформулювати порівняльні переваги, виклики і ризики, які є основою для стратегічного вибору – формулювання стратегічних та операційних цілей розвитку громади на довгострокову перспективу.

Детальніше...
 
Світ громад - вчимося грати
14.08.2018 08:26

Shapka

Цими днями в смт Комиш-Зоря для посадових осіб місцевого самоврядування проведено першу гру "Світ громад", в якій взяли участь Комиш-Зорянський селищний голова Ігор Гнатуша, його заступник з гуманітарних питань Вікторія Левада, секретар селищної ради Катерина Муха, начальник відділу розвитку інфраструктури, містобудування та архітектури Борис Ковальчук, директор комунальної установи Людмила Лихварь, фахівець із соціальної роботи Катерина Кудінова.

 

Детальніше...
 
Відкриття дитячого майданчика в с. Ланцеве
14.08.2018 08:11

Shapka

Радість. Посмішки. Щасливі обличчя. Нещодавно у селі Ланцеве для дітей відбулося справжнє свято – відкриття дитячого ігрового майданчика. На урочистому відкритті були присутні: заступник селищного голови з гуманітарних питань та соціальної політики Левада В.В., помічник народного депутата Єрмак І.О, заступник голови Більмацької райдержадміністрації Рябовол Л.Д., староста села Ланцеве Смоляна С.А., батьки та діти.

Комиш-Зорянська селищна рада виділила 80 тис.грн. для створення повноцінної ігрової зони (гойдалки, карусель, гірка, пісочниця), яка відтепер слугуватиме найменшим мешканцям громади не тільки для розваги, а й сприятиме фізичному розвитку. Огорожу для дитячого майданчика надав народний депутат України Пономарьов О.А. Також всіх дітей, які були присутні на цьому заході частували безкоштовним морозивом від депутата Запорізької обласної ради Попова А.В.

Ще одним приводом для святкування стало завершення робіт по встановленню двох зупинок в селі Ланцеве, що стало можливим завдяки допомозі депутата Запорізької обласної ради Попова А.В.

І ось настав момент і червона стрічка перед дитячим майданчиком була перерізана. Дітлахи одразу ж побігли випробовувати гойдалки, гірки та інші розваги. Веселий клоун подарував дітям цікаве ігрове шоу. Для всіх дітей проводила майстер-клас бібліотекар сільської бібліотеки Непийпиво Олена Іванівна.

Детальніше...
 
Фестиваль "Родинне суцвіття"
14.08.2018 07:56

Shapka

19 травня 2018 вдруге велику насолоду отримали присутні на святі від  концертної програми, яку подарували їм  талановиті творчі родини. Чарівні пісні лунали у виконанні Шияна О.Д та Славної А. ,Поборських Олени та Віктора, Динник Євгенії та її доньки Лізи, Оксани та Віки Кириленко, сестричок Савічевої В. та Шумейко К., Савічевої  Н. та Шумейко І., Лахно Людмили та її доньки Лілі, Курган Любові та Ніки, брата та сестри Шумейко І., Дробаха О., сестер Рибалко Віти та Шостак Юлії, мами та доньки Кондратенко Ольги та Марії, мами Хоменко Світлани та доньок Аліни  і Алєксандри, кумів Валерія Бойка та Куліковської Руслани, Єрмоленко Віктора та дружини Лілії.

Детальніше...
 
В рамках програми "Успішні локальні громади", учасницею якої стала Комиш-Зорянська ОТГ, в передостанній тиждень червня було проведено локальний аналіз громади на тему: "Потреби молоді у змістовному дозвіллі".

Світлина від Talk hub Молодіжний хаб Комиш-Зорянської ОТГ.Опитування проводилося методом "висячих питань". Молоді люди впродовж тижня мали змогу відповісти на питання - Яких заходів для молоді не вистачає в нашій громаді?

Відповіді були різноплановими: від організації танців у селі до ремонту фасаду школи та питань благоустрою. Загалом ми отримали 53 ідеї щодо зацікавленості молоді проводити свій вільний час з користю та готовність молоді до співпраці у досягненні спільних прагнень.

Детальніше...
 
Тренінг

 

shapka01.08.2018 року в комунальній установі «Центр соціальних послуг» Комиш-Зорянської селищної ради, практичним психологом Булах Світланою Миколаївною, проведений тренінг «Профілактика потрапляння людей в рабство».

Мета тренінгу: підвищення рівня інформованості та усвідомлення проблеми торгівлі людьми; сприяння визначенню кожним учасником ставлення до цієї проблеми; створення умов набуття досвіду поведінки в подібній ситуації.

Жителі громади прийняли активну участь у заході.

Детальніше...
 


Сторінка 4 з 15
© Комиш-Зорянська селищна рада, Запорізька область, Україна