Справжнє свято дитячого спорту
shapka Справжнє свято дитячого спорту відбулося в смт.Комиш-Зоря, центрі Комиш-Зорянської ОТГ. Саме в день чотирьох свят (Покрови Пресвятої Богородиці, Дня українського козацтва, річниці створення Української повстанської армії (УПА) та Дня захисника України) на базі Комиш-Зорянської ЗОШ І-ІІІ ст. пройшов відкритий обласний особисто-командний турнір з боротьби. дзюдо.
Детальніше...
 
Презентація брошури «Весна 1918 року у боротьбі за Запоріжжя»

 

shapka

12 жовтня 2018 року, завідуюча Комиш-Зорянською селищною бібліотекою Терещенко Оксана Михайлівна провела презентацію брошури «Весна 1918 року у боротьбі за Запоріжжя»

 

 

Детальніше...
 
Зустріч 09.10.2018
shapkaГромадам – підтримка роботодавців

09 жовтня 2018 року Комиш-Зорянська селищна об’єднана територіальна громада приймала представників Запорізької обласної федерації роботодавців, Департаменту АПК Запорізької ОДА та ГУ Держпраці України в Запорізькій області.

Основною метою робочої поїздки стало надання інформаційно-консультативної допомоги роботодавців – аграріям.

Детальніше...
 
Семінар 30-31.08.18
17.09.2018 20:25

Децентралізація на практиці

Заступник селищного голови з гуманітарних питань та соціальної політики Левада В.В. прийняла участь в програмі «Децентралізація на практиці – вчимося один від одного», яка відбулася 30-31 серпня 2018 року в                   м. Запоріжжя де обговорювалися ключові проблеми в сфері реформування основних галузей ОТГ (освіта, культура, медицина, ЖКГ, робота старост тощо).

Така програма є досить ефективною та інформативною, оскільки на тренінгу були присутні люди-практики з різних сфер.

Організатор навчальної програми - Фонд «Освіта для демократії» (Варшава, Польща), Громадська організація «Наше Поділля» (Вінниця) та Громадська організація «Товариство Лева» (Львів)

Детальніше...
 
Збори щодо проведення заходів
17.09.2018 20:23
shapka 12 вересня 2018 року заступником селищного голови з гуманітарних питань та соціальної політики Левадою Вікторією Володимирівною проведено робочу нараду щодо організації проведення дружнього турніру з футболу серед працівників підприємств, організацій та установ Комиш-Зорянської селищної ради та забезпечення проведення заходу спільно з громадськими організаціями «Днів без автомобілів» велосипедний пробіг, який заплановано на 22 вересня 2018 року за маршрутом смт Комиш-Зоря –  с. Ланцеве.
 
Приїзд Широківської громади
17.09.2018 20:13

 

shapka

Обмін досвідом

05 вересня 2018 року за участі Комиш-Зорянського селищного голови Гнатуші І.В., заступника з гуманітарних питань та соціальної політики Левади В.В., секретаря селищної ради Мухи К.С.,директора КУ «Центр соціальних послуг» Лихварь Л.В. та працівників її установи, начальника відділу освіти виконавчого комітету Сіляєва В.М. відбулася зустріч з представниками Широківської ОТГ на тему: «Надання соціальних послуг населенню».

Представникам Широківської ОТГ надано інформацію щодо впровадження соціальних послуг серед населення в повному обсязі. Також провели ознайомлюючи екскурсії в загальноосвітньому та дошкільному навчальному закладі.

Зустріч була корисною та продуктивною.

Детальніше...
 


Сторінка 3 з 17
© Комиш-Зорянська селищна рада, Запорізька область, Україна