Розвиток системи соціальних послуг
15.08.2018 08:59

shapka

05 квітня 2018 року Харківський інститут соціальних досліджень провів національну конференцію «Система соціальних послуг України в сучасних умовах». У місті Харкові зібралися представники Міністерства соціальної політики України, керівники органів державної влади та місцевого самоврядування, закладів та установ соціального обслуговування, фахівці у сфері надання соціальних послуг, журналісти, представники громадських організацій, які займаються темою соціального захисту.

Детальніше...
 
Профілактика ВІЛ СНІД
15.08.2018 08:40

shapka

26 липня 2018 року практичним психологом комунальної установи «Центр соціальних послуг» Комиш-Зорянської селищної ради Булах Світланою Миколаївною проведено тренінг для сімей внутрішньо переміщених осіб та сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах на тему «Профілактика ВІЛ/СНІД».

У ході тренінгу учасники отримали достовірну інформацію про ВІЛ/СНІД, шляхи передачі та способи профілактики. Ознайомлені з правилами безпечної сексуальної поведінки. Переглянувши відеоролики на дану тему та використовуючи різноманітні вправи учасники з легкістю визначилися з поняттями «Шляхи передачі ВІЛ», «ВІЛ/СНІД: запитання та відповіді», «Захист від ВІЛ, ІПСШ та засоби контрацепції».

Детальніше...
 
Вітаємо переможців конкурсу
15.08.2018 08:19

IMG-35f00aa38ab1fd365da2fa4a66d407a3-V

Переможцями конкурсу Українського фонду соціальних інвестицій (УФСІ) стали активісти Комиш-Зорянської селищної об’єднаної територіальної громади та колектив Мелітопольського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та отримали гру «СвітГромад».

Гра «Світ Громад» – це перша українська настільна кооперативна стратегія у жанрі соціального симулятора. Ігрова механіка максимально наближена до реального життя і перемогти у грі можна тільки кооперуючись та взаємодіючи. Гра також цінна тим, що допомагає виявити неформальних лідерів у колективі, сприяє підвищенню громадянських компетенцій у молоді та навчає лідерству. Учасники навчаються інструментам розвитку громади, залученню (інтеграції) мешканців, моделюванню місцевого розвитку.

 

 
Житло для внутрішньо переміщених осіб
15.08.2018 08:06

shapka

У селищі міського типу Комиш-Зоря відкрито багатоквартирний житловий будинок для внутрішньо переміщених осіб. Даний проект впроваджено за кошти Українського фонду соціальних інвестицій (УФСІ).

«Цей будинок у Комиш-Зорі – наш перший об’єкт, де переселенці отримують окремі квартири. Раніше ми відкрили три соціальні гуртожитки у Мелітополі, у яких можна заселитись у окрему кімнату. Незабаром УФСІ розпочне впровадження нового проекту для переселенців, де акцент робиться саме на створенні соціальних квартир. Нашу ідею підтримали німецькі донори з державного банку розвитку KfW», - повідомив Олег Овчінніков, заступник виконавчого директора Українського фонду соціальних інвестицій.

Детальніше...
 
Виховання починається з сім'ї
15.08.2018 07:56

shapka Практичним психологом комунальної установи «Центр соціальних послуг» Булах С. М. проведено тренінг на тему «Сімя та насильство в сімї». У ньому взяли участь сімї, які опинилися в складних життєвих обставинах, заступник селищного голови з гуманітарних питань та соціальної політики Левада В.В., директор КУ «ЦСП» Лихварь Л.В., завідувач відділу соціальної служби для сімї, дітей та молоді Міщенко Я.Г., фахівець із соціальної роботи Кудінова К.М.

Протягом тренінгу було розкрито поняття сім’ї та її основні функції, поняття насильство, його попередження в сім’ї. За допомогою тренінгових вправ  «Всі ми родом з дитинства»

Детальніше...
 
Відкриття молодіжного ХАБу
14.08.2018 08:47

shapka

Говорять, що підростаюче покоління має можливість реально впливати на майбутнє своєї громади вже зараз.

Така можливість відтепер є не лише у молоді з великих міст, а і з’являється у школярів, що проживають в сільській місцевості. Перший крок до цього зробила Комиш-Зорянська селищна об’єднана територіальна громада. Тут активну молодь зібрали у молодіжну раду, а щоб дітям було де та з комфортом працювати, за підтримки Німецького товариства співпраці GIZ, організували сучасний та зручний кабінет (хаб).

Детальніше...
 


Сторінка 3 з 15
© Комиш-Зорянська селищна рада, Запорізька область, Україна