17.08.2018 14:56

shapka

Нарада щодо організації святкування Дня Державного Прапора України та 27-ї річниці незалежності України

17 серпня 2018 року заступником селищного голови з гуманітарних питань та соціальної політики Левадою Вікторією Володимирівною проведено робочу нараду з начальниками відділів виконавчого апарату селищної ради та працівниками закладів культури щодо організації святкових заходів  присвячених Дню Державного Прапора України та 27-ї річниці незалежності України

Детальніше...
 
Козацькі забави

Kozatski_zabavy

Благовіщенка приймала гостей на традиційному святі «Козацькі забави».

На місцевому стадіоні діяла виїзна торгівля, виставка-продаж кованих виробів. Готували шурпу з баранини та козацький куліш.

Детальніше...
 
Розвиток системи соціальних послуг
15.08.2018 08:59

shapka

05 квітня 2018 року Харківський інститут соціальних досліджень провів національну конференцію «Система соціальних послуг України в сучасних умовах». У місті Харкові зібралися представники Міністерства соціальної політики України, керівники органів державної влади та місцевого самоврядування, закладів та установ соціального обслуговування, фахівці у сфері надання соціальних послуг, журналісти, представники громадських організацій, які займаються темою соціального захисту.

Детальніше...
 
Профілактика ВІЛ СНІД
15.08.2018 08:40

shapka

26 липня 2018 року практичним психологом комунальної установи «Центр соціальних послуг» Комиш-Зорянської селищної ради Булах Світланою Миколаївною проведено тренінг для сімей внутрішньо переміщених осіб та сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах на тему «Профілактика ВІЛ/СНІД».

У ході тренінгу учасники отримали достовірну інформацію про ВІЛ/СНІД, шляхи передачі та способи профілактики. Ознайомлені з правилами безпечної сексуальної поведінки. Переглянувши відеоролики на дану тему та використовуючи різноманітні вправи учасники з легкістю визначилися з поняттями «Шляхи передачі ВІЛ», «ВІЛ/СНІД: запитання та відповіді», «Захист від ВІЛ, ІПСШ та засоби контрацепції».

Детальніше...
 
Вітаємо переможців конкурсу
15.08.2018 08:19

IMG-35f00aa38ab1fd365da2fa4a66d407a3-V

Переможцями конкурсу Українського фонду соціальних інвестицій (УФСІ) стали активісти Комиш-Зорянської селищної об’єднаної територіальної громади та колектив Мелітопольського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та отримали гру «СвітГромад».

Гра «Світ Громад» – це перша українська настільна кооперативна стратегія у жанрі соціального симулятора. Ігрова механіка максимально наближена до реального життя і перемогти у грі можна тільки кооперуючись та взаємодіючи. Гра також цінна тим, що допомагає виявити неформальних лідерів у колективі, сприяє підвищенню громадянських компетенцій у молоді та навчає лідерству. Учасники навчаються інструментам розвитку громади, залученню (інтеграції) мешканців, моделюванню місцевого розвитку.

 

 
Житло для внутрішньо переміщених осіб
15.08.2018 08:06

shapka

У селищі міського типу Комиш-Зоря відкрито багатоквартирний житловий будинок для внутрішньо переміщених осіб. Даний проект впроваджено за кошти Українського фонду соціальних інвестицій (УФСІ).

«Цей будинок у Комиш-Зорі – наш перший об’єкт, де переселенці отримують окремі квартири. Раніше ми відкрили три соціальні гуртожитки у Мелітополі, у яких можна заселитись у окрему кімнату. Незабаром УФСІ розпочне впровадження нового проекту для переселенців, де акцент робиться саме на створенні соціальних квартир. Нашу ідею підтримали німецькі донори з державного банку розвитку KfW», - повідомив Олег Овчінніков, заступник виконавчого директора Українського фонду соціальних інвестицій.

Детальніше...
 


Сторінка 1 з 13
© Комиш-Зорянська селищна рада, Запорізька область, Україна