ДОПОМОГА ЖЕРТВАМ ДОМАШНЬОГО НАСИЛЬСТВА

BPDФізичне насильство - форма домашнього насильства, що включає ляпаси, стусани, штовхання, щипання, шмагання, кусання, а також незаконне позбавлення волі, нанесення побоїв, мордування, заподіяння тілесних ушкоджень різного ступеня тяжкості, залишення в небезпеці, ненадання допомоги особі, яка перебуває в небезпечному для життя стані, заподіяння смерті, вчинення інших правопорушень насильницького характеру.

Детальніше...
 
Молодіжна політика в дії, - досвід Теребовлянської ОТГ

Молодіжна політика в дії, - досвід Теребовлянської ОТГТеребовлянська молодіжна міська рада стала ще одним брендом, який якісно вирізняє місто з-поміж інших. Вона була створена як консультативно-дорадчий орган Теребовлянської міської ради і з організації при міській раді переросла в серйозний осередок молодіжної активності, який є прикладом для інших та заохочує стати його учасником.

Детальніше...
 
Протягом тижня 99% ОТГ зробили перший крок до отримання земель у власність, підписавши меморандуми з Держгеокадастром

657 із  665 ОТГ, які утворені на сьогодні в Україні, і які відповідно до прийнятого Урядом розпорядження можуть отримати в комунальну власність держземлі за межами населених пунктів, розпочали відповідну процедуру. 99% громад протягом тижня уклали з головними управліннями Держгеокадастру в своїх областях меморандуми про співпрацю при здійсненні заходів щодо передачі сільгоспземель державної власності у комунальну. Решта ОТГ завершують підготовку до підписання.

Детальніше...
 
Ігор Гнатуша очолив першу в Україні раду голів ОТГ

Ігор Гнатуша очолив першу в Україні раду голів ОТГУ Запорізькій області створено першу в Україні раду голів об’єднаних територіальних громад (ОТГ).

Рішення про створення ради голів ОТГ ухвалено під час наради голів громад, яку було проведено за ініціативи Асоціації органів місцевого самоврядування «Регіональний центр розвитку спроможних територіальних громад Запорізької області»

Очолив раду голів ОТГ запорізької області Ігор Гнатуша – голова Комиш-Зорянської селищної ради, кандидатуру якого підтримали учасники наради.

Детальніше...
 
В ОТГ Запорізької області навчаються впроваджувати реформу охорони здоров’я

ohorona_zdorovya_1_5«Реформа охорони здоров’я вносить багато нового, створює нову систему. Буде складно, але варто зрозуміти, що по-іншому вже не буде, зворотного шляху немає. І чим швидше це усвідомимо, тим буде краще, – пояснила Аліса Макаріхіна, експерт програми регіональних експертів підтримки медичної реформи, під час тренінгу для представників ОТГ «Управління закладами первинної медичної допомоги в умовах реформування системи охорони здоров’я».

Детальніше...
 


Сторінка 10 з 31
© Комиш-Зорянська селищна рада, Запорізька область, Україна