Deti2Асоціація міст України в рамках Проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС) за підтримки USAID підвела підсумки започаткованого нею Всеукраїнського конкурсу «Міста, дружні до дитини», в якому прийняли участь міста і громади з усіх областей. Конкурс проводився з метою збору кращих ідей та існуючих практик створення середовищ, дружніх до дитини, впровадження кращого досвіду врядування, що враховує бажання дітей та зручні умови їх життя (особливо дітей, які потребують інклюзивної освіти, мають проблеми з обмеженням у пересуванні та прагнуть мати безбарʼєрний життєвий простір).

Детальніше...
 
Корюківська трагедія 75 років потому: національний символ скорботи чи забута сторінка української історії?

KorukivkaДруга світова війна мала нищівні наслідки, як для самої території України, так і для її населення. Лише за 1941 – 1944 рр. нацистськими карателями і військами Вермахту свідомо було знищено понад 670 населених пунктів із понад 50 828 особами цивільного населення в 16-ти областях України та Автономній республіці Крим.  Детальніше...

 
Трьом запорізьким об'єднаним громадам передано землі сільгосппризначення
zemperedachaКабінет Міністрів України в рамках поглиблення децентралізації передав землю сільгосппризначення поза межами населених пунктів першим семи об’єднаним територіальним громадам. Рішення про передачу земель було ухвалене на рівні Уряду та за сприяння Асоціації міст України наприкінці січня, і вже вступило в практичну фазу реалізації.

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман підкреслив, що реформа децентралізації розпочалася рівно 4 роки тому – в лютому 2014 року. В її основі була ідея розвитку потенціалу, який мають громади. За минулі роки процес став незворотнім, передача фінансових та адміністративних повноважень закріплена законодавчо.
Детальніше...
 
Уряд схвалив постанову, покликану врегулювати проблеми відшкодування коштів за надані пільги та субсидії
subsid21 лютого 2018 року Кабінет Міністрів України ухвалив постанову, яка повинна врегулювати низку проблемних питань у сфері надання пільг та субсидій.
Позицію Асоціації міст України на засіданні Кабінету Міністрів України представляв Виконавчий директор АМУ Олександр Слобожан.
Нагадаємо, після прийняття постанови Кабінету Міністрів України від 08.11.2017 № 951 та наказу Мінфіну № 1 від 04.01.2018, підприємства - надавачі послуг, ОСББ та ЖБК зіткнулися з проблемами в процесі реалізації механізму отримання коштів за надані пільги та субсидії.
Детальніше...
 
Уряд схвалив законопроект щодо державної фінансової підтримки добровільного об’єднання територіальних громад
aaaaProekt21 лютого 2018 року Уряд схвалив проект Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» щодо фінансової підтримки державою добровільного об’єднання територіальних громад сіл, селищ, міст».
Законопроект схвалено із врахуванням пропозицій Міністерства фінансів України, а саме, щодо набрання чинності відповідного Закону з 01.01.2019 року.
Детальніше...
 


Сторінка 9 з 31
© Комиш-Зорянська селищна рада, Запорізька область, Україна