Результат пошуку зображень за запитом "звільнення за згодою сторін"Доброго дня пане Міністре! Після звільнення за згодою сторін мені не виплатили частину коштів, які я заробив. Як мені поступити в такому випадку?

Олександр Раєвський

Детальніше...
 
Скасування пайової участі — хрест на розвитку інфраструктури міст

111 травня 2018 року у "Дзеркалі тижня" опублікована стаття експерта АМУ з питань місцевого економічного розвитку, кандидата економічних наук  Діни Серебрянської

Порушення балансу бюджетів громад призведе до їх дефіциту і зниження рівня фінансування проектів розвитку.

Детальніше...
 
ЗАПОРІЗЬКІ ПОСАДОВЦІ ОТРИМАЛИ «ПРИБАВКУ»
amu_bОстаннім часом очільники ОТГ на Запоріжжі та й в Україні дедалі частіше стали нарікати на "кадровий голод" і стверджують, що дуже важко знайти хороших фахівців для роботі в органах місцевого самоврядування.
В основному голови об'єднаних територіальних громад називають дві причини ситуації, що склалася: малі зарплати, які не влаштовують високого рівня фахівців та відтік робочої сили в обласний центр. Але, схоже, відсьогодні з'явився шанс дещо змінити ситуацію на краще, – інформує Запорізькерегіональне відділення Асоціації міст України.
Детальніше...
 
Великі світлини маленьких місць: моя громада — наше майбутнє

Стартував національний фотоконкурс «Великі світлини маленьких місць: моя громада — наше майбутнє», який триватиме до 20 травня 2018 року.

Фотоконкурс організовано Міністерством регіональної політики, будівництва та житлово-комунального господарства за підтримки Програми «U-LEAD з Європою».

Детальніше...
 


Сторінка 5 з 31
© Комиш-Зорянська селищна рада, Запорізька область, Україна