Пологівська ОДПІ інформує
16.08.2018 14:25

podatkova_informueПодаткові зобов’язання з податку на нерухомість та земельному податках громадянам необхідно сплатити протягом 60 днів з дня отримання повідомлення – рішення

Відповідно до норм Податкового кодексу України, фізичні особи, які мають у власності квартири, будинки, об’єкти нежитлової нерухомості, земельні ділянки є платниками податку за таке майно.

Детальніше...
 
Податкова інформує

 

podatkova_informueПодатковий календар на 09 серпня 2018 року

Пологівська ОДПІ ГУ ДФС у Запорізькій області звертає увагу, що

9 серпня 2018 року, четвер, останній день подання звітності за 2-й квартал, перше півріччя та липень 2018 року, а саме:

 

 

Детальніше...
 
Мобільний офіс – нова якість надання послуг

GizGIZ передасть 33 мобільні кейси муніципальним установам Дніпропетровської, Запорізької та Харківської областей

21 червня о 10:30 у готелі Абрі (м. Дніпро, Ярмарковий узвіз,1, конференц-зал Прем’єр) муніципальним установам з 25 міст Дніпропетровської, Запорізької та Харківської областей буде передано 33 мобільні кейси від Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ, що діє за дорученням уряду Німеччини. Директор проекту GIZ «Підтримка територіальних громад у зв’язку зі збільшенням кількості ВПО»  Майк Маттес, міський голова м. Кам’янське Андрій Білоусов та заступник начальника управління адміністративних послуг Міністерства економічного розвитку і торгівлі України Олександр Каменчук візьмуть участь у церемонії.

Детальніше...
 
Які санкції громади можуть застосувати до роботодавців, що порушують законодавство про працю, - роз’яснення експертів

1e1e7147c744ac2a3fc96f53ef863f3dУ відповідь на звернення органів місцевого самоврядування щодо роз’яснення питання застосування санкцій за порушення законодавства про працю та зайнятість населення, експерти Групи фінансового моніторингу Центрального офісу реформ при Мінрегіоні (за підтримки Програми «U-LEAD з Європою») підготували відповідні матеріали.

Детальніше...
 
Декада профілактики артеріальної гіпертензії у нашому районі

GipertenziaЗ метою підвищення ефективності запобігання артеріальної гіпертензії, підвищення рівня виявлення хворих системи кровообігу на ранніх стадіях, чинників ризику жителів сіл, селищ і міст у травні проводиться декада профілактики артеріальної гіпертензії у закладах охорони здоров'я Запорізької області, у т. ч. у нашому районі.

Детальніше...
 


Сторінка 4 з 31
© Комиш-Зорянська селищна рада, Запорізька область, Україна