ГРОМАДИ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ НЕ ВСТИГАЮТЬ ВИТРАТИТИ ДЕРЖАВНІ СУБВЕНЦІЇ

subventsiiПід керівництвом заступника голови – керівника апарату облдержадміністрації Зінаїди Бойко відбулася робоча нарада щодо використання грошових коштів субвенції, виділених з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад, та використання коштів, передбачених обласною Програмою підтримки розвитку об’єднаних територіальних громад на 2017 рік, повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

Детальніше...
 
Об’єднані територіальні громади формують бюджети на 2018 рік

У Запорізькому Центрі розвитку місцевого самоврядування відбувся семінар «Особливості формування місцевих бюджетів об’єднаних територіальних громад», під час якого були розглянуті основні особливості бюджету 2018 року, формування місцевих бюджетів об’єднаних територіальних громад, а також програмно-цільового методу формування бюджетів.

Детальніше...
 
Мінсоцполітики про оплату праці працівників органів місцевого самоврядування

Результат пошуку зображень за запитом "оплата праці фото"Постановою Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 р. N 268 "Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів" (далі - постанова N 268) визначено умови оплати праці працівників органів місцевого самоврядування.

Детальніше...
 
Управління освіти на місцях мають промоніторити, чи оприлюднили школи фінансові звіти до 1 грудня – лист МОН

Управління освіти на місцях мають промоніторити, чи оприлюднили школи фінансові звіти до 1 грудня – лист МОНМОН доручило підрозділам управління освітою на місцях провести після 1 грудня моніторинг виконання школами вимоги Закону «Про освіту», яка стосується прозорості та інформаційної відкритості. Відповідний лист Міністерство підготувало та направило в усі органи управління освітою та керівникам закладів загальної середньої та дошкільної освіти. Насамперед йдеться про оприлюднення на сайтах шкіл або їх засновників звітів про всі фінансові надходження та витрати закладу – незалежно від того, чи це бюджетні кошти, чи благодійні внески батьків. Це, зокрема, передбачено, ст30 нового ЗУ «Про освіту», де вказаний повний перелік інформації та документів, до яких заклади освіти зобов'язані забезпечувати відкритий доступ на своїх сайтах, а у разі їх відсутності – на сайтах засновників.

Детальніше...
 
ЩО ВАРТО ЗНАТИ ПАЙОВИКАМ ПЕРЕД УКЛАДАННЯМ ДОГОВОРУ ОРЕНДИ ЗЕМЛІ

Картинки по запросу ЛІКНЕП ДЛЯ ЗЕМЛЕВЛАСНИКАБільшість публічних дискусій щодо законодавчих норм в агросекторі ведеться нині щодо мораторію на продаж сільськогосподарських угідь.

Тим часом достатньою увагою не охоплено найважливіше — відсутність у селян-власників землі знань щодо сутності оренди, які б надали їм можливість врегулювати взаємини з орендарями на справедливих засадах.

Детальніше...
 
Всеукраїнський референдум на підтвердження Акта проголошення незалежності України

Ухваленням Акта проголошення незалежності України 24 серпня 1991 року розпочався відлік нового етапу розвитку сучасної демократичної держави. Разом із тим, 24 серпня 1991 року фактично відбулося відновлення державної незалежності України, яке увінчало тривалий шлях Українського народу до самостійності.

Детальніше...
 
Еще статьи...


Сторінка 15 з 26
© Комиш-Зорянська селищна рада, Запорізька область, Україна