Мінсоцполітики про оплату праці працівників органів місцевого самоврядування

Результат пошуку зображень за запитом "оплата праці фото"Постановою Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 р. N 268 "Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів" (далі - постанова N 268) визначено умови оплати праці працівників органів місцевого самоврядування.

Детальніше...
 
Управління освіти на місцях мають промоніторити, чи оприлюднили школи фінансові звіти до 1 грудня – лист МОН

Управління освіти на місцях мають промоніторити, чи оприлюднили школи фінансові звіти до 1 грудня – лист МОНМОН доручило підрозділам управління освітою на місцях провести після 1 грудня моніторинг виконання школами вимоги Закону «Про освіту», яка стосується прозорості та інформаційної відкритості. Відповідний лист Міністерство підготувало та направило в усі органи управління освітою та керівникам закладів загальної середньої та дошкільної освіти. Насамперед йдеться про оприлюднення на сайтах шкіл або їх засновників звітів про всі фінансові надходження та витрати закладу – незалежно від того, чи це бюджетні кошти, чи благодійні внески батьків. Це, зокрема, передбачено, ст30 нового ЗУ «Про освіту», де вказаний повний перелік інформації та документів, до яких заклади освіти зобов'язані забезпечувати відкритий доступ на своїх сайтах, а у разі їх відсутності – на сайтах засновників.

Детальніше...
 
ЩО ВАРТО ЗНАТИ ПАЙОВИКАМ ПЕРЕД УКЛАДАННЯМ ДОГОВОРУ ОРЕНДИ ЗЕМЛІ

Картинки по запросу ЛІКНЕП ДЛЯ ЗЕМЛЕВЛАСНИКАБільшість публічних дискусій щодо законодавчих норм в агросекторі ведеться нині щодо мораторію на продаж сільськогосподарських угідь.

Тим часом достатньою увагою не охоплено найважливіше — відсутність у селян-власників землі знань щодо сутності оренди, які б надали їм можливість врегулювати взаємини з орендарями на справедливих засадах.

Детальніше...
 
Всеукраїнський референдум на підтвердження Акта проголошення незалежності України

Ухваленням Акта проголошення незалежності України 24 серпня 1991 року розпочався відлік нового етапу розвитку сучасної демократичної держави. Разом із тим, 24 серпня 1991 року фактично відбулося відновлення державної незалежності України, яке увінчало тривалий шлях Українського народу до самостійності.

Детальніше...
 
Комиш-Зорянський селищний голова Гнатуша Ігор Вікторович з робочою поїздкою перебуває у Берліні

BerliGnatushaВізит відбувається в рамках семінару для держслужбовців «Добре урядування в об’єднаних територіальних громадах».
Делегація від України прибула до столиці Німеччини і вже мала низку зустрічей, в тому числі, в стінах Берлінського парламенту.
Загалом впродовж 10 днів в межах візиту відбудуться круглі столи, обговорення, дискусії, доповіді - все для поліпшення менеджменту і організації апарату громад України.
Разом з
Ігорем Гнатушею  у складі Запорізької делегації - голова Широківської  об’єднаної громади Денис Коротенк,  голова Павлівської громади Анатолий Клименко та очільник Гуляйпільської міської ОТГ Сергій Ярмак.

Детальніше...
 
Кошти на сільську медицину зберігатимуться на рахунках спеціального фонду

MedicinaПрезидент підписав зміни до Держбюджету 2017 року, які спрямовані вирішити найнагальніші соціально важливі питання.

Петро Порошенко підписав Закон № 2191 -VIII «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2017 рік».

«Це дуже важливий документ, оскільки дозволить використовувати виділені на сільську медицину кошти у наступному році.

Детальніше...
 
Еще статьи...


Сторінка 15 з 25
© Комиш-Зорянська селищна рада, Запорізька область, Україна