В УКРАЇНІ ПРОПОНУЮТЬ ШТРАФУВАТИ ЗА ЗАЛИШЕННЯ ДОМАШНІХ ТВАРИН БЕЗ ДОГЛЯДУ

TvariniУ Верховній Раді зареєстрували законопроект, яким пропонується встановити штрафи для власників домашніх травин, покинутих напризволяще.

Передбачається доповнити Кодекс про адміністративні правопорушення новою статтею, передбачивши штраф у розмірі від двадцяти до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян за залишення власником домашньої тварини без догляду поза місцем її утримання, що потягло за собою загублення тварини.

Детальніше...
 
ПРЕЗИДЕНТ ПІДПИСАВ ЗАКОН ПРО ВИХІДНИЙ 25 ГРУДНЯ

PidpiPresid229 листопада Президент України Петро Порошенко підписав Закон України «Про внесення змін до статті 73 Кодексу законів про працю України щодо святкових і неробочих днів». Про це йдеться на сайті Верховної Ради.

Документ визначає 25 грудня (Різдво Христове за Григоріанським календарем) офіційним святковим днем в Україні.

Законом також скасовано святковий день 2 травня та внесено зміну до статті 73 КЗпП, згідно з якою святковим днем вважається лише 1 травня – День праці.

Детальніше...
 
Президент підписав зміни до Держбюджету 2017 року, спрямовані на вирішення найнагальніших соціально важливих питань

PidpiPresidПрезидент Петро Порошенко підписав Закон № 2191 -VIII «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2017 рік».

Закон забезпечує вирішення найнагальніших, в тому числі соціально важливих питань. Документ також спрямований на ефективне та цільове використання бюджетних коштів у 2017 році, шляхом перерозподілу бюджетних призначень в межах затвердженого загального обсягу видатків та надання кредитів.

Детальніше...
 
Роз'яснення Мінюсту щодо права на вчинення нотаріальних дій посадовими особами органу місцевого самоврядування у населених пунктах, які мають статус селищ міського типу

МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ

ЛИСТ-РОЗ'ЯСНЕННЯ

від 27.01.2016 р. N 27/13/32-16

Щодо права на вчинення нотаріальних дій посадовими особами органу місцевого самоврядування в населених пунктах, які мають статус селищ міського типу, у зв'язку із внесенням змін до статті 37 Закону України "Про нотаріат"

Детальніше...
 
Тренінгова програма для представників ОТГ Запорізької області

treningGol

 

Комиш-Зорянська ОТГ стала учасником проекту з розвитку громадянського суспільства на Запоріжжі

У рамках проекту, що реалізується Запорізькою міською молодіжною ГО «СТЕП», представники громади пройдуть тренінгове навчання та отримають можливість реалізувати власні проектні ідеї. Перші тренінги відбулись наприкінці минулого тижня в місті Запоріжжі.

Проект «Зміцнення демократичного врядування» спрямований на розвиток громадянського суспільства в територіальних громадах Запорізької області. Реалізується він за підтримки Національного фонду за демократію США (NED). Для участі в ньому були відібрані 10 ОТГ - загалом близько 25 учасників та учасниць. Наразі це посадові особи місцевих рад: голови громад і делеговані члени виконкомів, старости сіл, працівники комунальних закладів.

Перші тренінги проекту: зміна світогляду, пошук зацікавлених сторін і мотивація до співпраці!

23-24 листопада успішно розпочали тренінгову програму для представників ОТГ Запорізької області. Участь у тренінгах взяли учасники з 10 громад. Серед них: Берестівська, Веселівська Громада, Воскресенська, Гуляйпільська громадаДолинська об'єднана територіальна громада, Комиш-Зорянська, Остриківська, Приморська, Смирновська та Широківська. Від Комиш-Зорянської ОТГ участь у тренінгах взяли Муха К.С., Добріян Г.А. та Грицик І.Ю..

Детальніше...
 
УВАГА! Конкурс на стажування для сільських лікарів у Канаді, - розпочалася реєстрація

CalgariМіністерство охорони здоров’я та Канадсько-Українська Фундація оголошують конкурс для сімейних лікарів, які працюють у селі, на участь у триденному навчальному курсі з невідкладної медичної допомоги для сільських лікарень, який проводить медичний факультет університету Калгарі, Канада.

Слухачі курсу отримають актуальні знання на клінічні теми, актуальні для сімейних лікарів, які працюють у сільській місцевості.

Детальніше...
 


Сторінка 15 з 24
© Комиш-Зорянська селищна рада, Запорізька область, Україна