Всеукраїнський референдум на підтвердження Акта проголошення незалежності України

Ухваленням Акта проголошення незалежності України 24 серпня 1991 року розпочався відлік нового етапу розвитку сучасної демократичної держави. Разом із тим, 24 серпня 1991 року фактично відбулося відновлення державної незалежності України, яке увінчало тривалий шлях Українського народу до самостійності.

Детальніше...
 
Комиш-Зорянський селищний голова Гнатуша Ігор Вікторович з робочою поїздкою перебуває у Берліні

BerliGnatushaВізит відбувається в рамках семінару для держслужбовців «Добре урядування в об’єднаних територіальних громадах».
Делегація від України прибула до столиці Німеччини і вже мала низку зустрічей, в тому числі, в стінах Берлінського парламенту.
Загалом впродовж 10 днів в межах візиту відбудуться круглі столи, обговорення, дискусії, доповіді - все для поліпшення менеджменту і організації апарату громад України.
Разом з
Ігорем Гнатушею  у складі Запорізької делегації - голова Широківської  об’єднаної громади Денис Коротенк,  голова Павлівської громади Анатолий Клименко та очільник Гуляйпільської міської ОТГ Сергій Ярмак.

Детальніше...
 
Кошти на сільську медицину зберігатимуться на рахунках спеціального фонду

MedicinaПрезидент підписав зміни до Держбюджету 2017 року, які спрямовані вирішити найнагальніші соціально важливі питання.

Петро Порошенко підписав Закон № 2191 -VIII «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2017 рік».

«Це дуже важливий документ, оскільки дозволить використовувати виділені на сільську медицину кошти у наступному році.

Детальніше...
 
Інновації в децентралізації: перший в Україні мобільний ЦНАП почав працювати в Славутській громаді за підтримки Програми «U-LEAD з Європою»

U-lead30 листопада в Славутській громаді, Хмельницької області, запрацював перший в Україні мобільний ЦНАП. Спеціальне авто, повністю облаштоване місцями для двох адміністраторів та трьох відвідувачів, надає 80 послуг у форматі «єдиного вікна» безпосередньо в селищах та селах. Така модель успішно зарекомендувала себе в європейських практиках та є абсолютною новинкою для України.

Детальніше...
 
МІНСОЦПОЛІТИКИ РОЗ’ЯСНИЛО НЮАНСИ ОТРИМАННЯ СУБСИДІЇ У РАЗІ НАЯВНОСТІ БОРГУ ЗА КОМУНАЛКУ

KomunalBorgМіністерство соціальної політики України роз’яснило застосування вимог законодавства про призначення субсидії у випадках наявності заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг. Такі роз’яснення були надані у відповідь на звернення Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

У повідомленні зазначено, що до Валерії Лужковської надходить велика кількість звернень громадян щодо відмови органів соціального захисту населення у призначенні житлової субсидії у разі наявності такого боргу.

Детальніше...
 
В УКРАЇНІ ПРОПОНУЮТЬ ШТРАФУВАТИ ЗА ЗАЛИШЕННЯ ДОМАШНІХ ТВАРИН БЕЗ ДОГЛЯДУ

TvariniУ Верховній Раді зареєстрували законопроект, яким пропонується встановити штрафи для власників домашніх травин, покинутих напризволяще.

Передбачається доповнити Кодекс про адміністративні правопорушення новою статтею, передбачивши штраф у розмірі від двадцяти до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян за залишення власником домашньої тварини без догляду поза місцем її утримання, що потягло за собою загублення тварини.

Детальніше...
 
Еще статьи...


Сторінка 13 з 23
© Комиш-Зорянська селищна рада, Запорізька область, Україна