Cуттєві зміни у майновому стані

Відповідно до статті 52 Закону України «Про запобігання корупції» посадові особи органів місцевого самоврядування зобов'язані повідомити Національне агентство з питань запобігання корупції (далі -Національне агентство) про суттєві зміни у майновому стані у десятиденний строк з моменту отримання доходу або придбання майна.

При цьому під суттєвою зміною у майновому стані вважається отримання доходу, придбання майна на суму, яка перевищує 50 мінімальних заробітних плат, встановлених на 1 січня відповідного року.

Детальніше...
 
«ПОРОГИ» ДЕКЛАРУВАННЯ: НОВАЦІЇ-2017

До січня 2017 року ці «пороги» обраховувались від розміру мінімальної заробітної плати у певний період. Тепер ці показники «прив'язали» не до МЗП, а до прожиткового мінімуму.

Тому у цій частині п. 15 Роз'яснень № 3, а також відео, зняті НАЗК у 2016 році, та окремі розділи Роз'яснень № 3 треба використовувати з коригуваннями (поправкою на нові ставки, від яких обчислюються межі для е-декларування). Ось «нова шкала», яка буде визначати, чи потрібно вам заповнювати той чи інший розділ декларації за 2016 та 2017 рік:

Детальніше...
 
Еще статьи...


Сторінка 13 з 15
© Комиш-Зорянська селищна рада, Запорізька область, Україна