ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ПЕДПРАЦІВНИКІВ ВІДБУВАТИМЕТЬСЯ ПО-НОВОМУ

У Міністерстві освіти і науки створили групу, яка має розробити Порядок підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників.

Відповідний наказ підписала міністр Лілія Гриневич, – повідомляє Освіта.ua.

До 01 лютого 2018 року група на чолі з заступником міністра Павлом Хобзеєм розробить проект Порядку підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників.

Детальніше...
 
ЯК ЗМІНИТЬСЯ РОБОТА ЛІКАРІВ ПЕРВИННОЇ ЛАНКИ ІЗ ВПРОВАДЖЕННЯМ ІСРС-2

MOZgolovnaМОЗ України затвердило наказ, який впроваджує систему міжнародної класифікації первинної медичної допомоги (ІСРС-2). Це нова система, яка дозволяє лікарям первинної ланки концентруватись на потребах пацієнтів, а не підлаштовуватись під зручність обробки кодів для формування статистики.

ОСНОВНІ ПРИНЦИПИ ICPC-2

Детальніше...
 
ОТГ Дніпропетровщини проводитимуть мистецькі фестивалі щомісяця
ОТГ Дніпропетровщини проводитимуть мистецькі фестивалі щомісяця15 творчих колективів, що представляли свої ОТГ на децентралізаційній різдвяній коляді, вирішили проводити творчі мистецькі фестивалі, подібні «Різдвяній зірці» щомісяця.

Децентралізаційна різдвяна коляда відбулася у Софіївській об’єднаній територіальній громаді за ініціативою Дніпропетровського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за сприяння Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України.

Детальніше...
 
Сімейні ферми у Покровському: «UA: Перший» запустив цикл програм про успішні історії в громадах

SimFermiНа телеканалі «UA: Перший» стартував показ програм із циклу «Пліч-о-пліч» за сприяння Програми Ради Європи «Децентралізація і територіальна консолідація в Україні».

Програма тривалістю понад 20 хвилин виходитиме на телеканалі щосереди о 19:00. До показу підготовлено вже 4 випуски.

Детальніше...
 
Щиро вітаємо з нагородою

GolУ кінці грудня 2017 року місцевою Асоціацією органів місцевого самоврядування «Запорізький регіональний центр розвитку спроможних територіальних громад» організовано конференцію для громад на якій підсумовано проведення реформи місцевого самоврядування у 2017 році та визначено плани на           2018 рік.

Участь у заході взяв і голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак. Звертаючись до представників громад, голова обласного парламенту наголосив на тому, що реформа децентралізації є однією з найважливіших реформ нашої держави, а представники громад – це творці майбутнього нашого Запорізького краю.

Детальніше...
 
Положення про центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги
Міністерство охорони здоров'я України_синяя_табличка, медпросвіта

Положення про центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги (Наказ МОЗ 29.07.2016 № 801 Про затвердження Положення про центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги та положень про його підрозділи)

Чинний, поточна редакція — Прийняття від 29.07.2016

Детальніше...
 


Сторінка 11 з 24
© Комиш-Зорянська селищна рада, Запорізька область, Україна