Набір на тренінг з громадянської освіти для працівниць закладів культури з усіх регіонів України
trainging тренінг

Інститут соціокультурного менеджменту (ІСКМ) оголошує набір на тренінг “Громадянська освіта для жінок” в рамках проекту “Залучення через освіту”*.

До участі запрошуються працівниці закладів культури з усіх регіонів України, які мають бажання отримати знання з громадянської освіти, щоб надалі застосовувати отримані знання та навички для розвитку громади, де проживають.

Мета: Познайомитися з практикою реалізації громадянської освіти в Україні.

Детальніше...
 
Посольство США видає гранти до 24 тисяч доларів на освітні проекти

pexels-photo-259027

Посольство США в Києві оголосило програму малих грантів у сфері освіти та культури для організацій та фізичних осіб.

У програмі передбачено 300 тисяч доларів, які розподілять на окремі гранти. Неприбуткові та неурядові організації можуть отримати грант до 24 тисяч доларів, фізичні особи – до $8 тисяч.

Детальніше...
 
Автономізація: як медзаклади будуть приєднуватись до реформи
medicina-budushhego_2_0Минулого тижня Президент підписав закон, що дав старт медичній реформі, а Уряд ухвалив ключові документи, які дозволять розпочати системні зміни. Основне завдання на перше півріччя 2018 року — реорганізувати заклади ПМД з бюджетних установ на комунальні некомерційні підприємства. Іншими словами — автономізуватися.
Для чого медзакладам автономізуватися
Детальніше...
 
В Украине в 2018 году будет действовать Фонд энергоэффективности: подробности

FondEnergoefПравительство Украины утвердило устав Фонда и механизм использования средств, предусмотренных в госбюджете на 2018 год.

Как сообщил министр регионального развития, строительства и жилищно-коммунального хозяйства Украины Геннадий Зубко. Как стало известно Domik.ua , решение было принято Кабмином на заседании 20 декабря 2017 года. По словам чиновника, это позволит начать процесс запуска и деятельности Фонда энергоэффективности.

Детальніше...
 
ПРАКТИЧНИЙ ІНСТРУМЕНТАРІЙ УПРАВЛІННЯ ЗЕМЛЯМИ ОБ'ЄДНАНИХ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД

Шановні колеги та партнери!

Проект USAID "Підтримка аграрного та сільського розвитку" спільно з Всеукраїнською асоціацією сільських та селищних рад презентують «Практичний інструментарій управління землями об’єднаних територіальних громад» який був представлений на конференції Децентралізація, управління землями та розвиток громад".

 

Детальніше...
 
НАЗК врегулювало процедуру підготовки, подання та погодження антикорупційних програм органів влади

NazkPlashka_dlya_novyn2_17В Національному агентстві з питань запобігання корупції затвердили Порядок, яким врегульовано процедуру підготовки антикорупційних програм органів влади, подання та здійснення їх погодження з 2018 року. Відповідне рішення прийнято на засіданні Національного агентства.

Детальніше...
 
Еще статьи...


Сторінка 11 з 23
© Комиш-Зорянська селищна рада, Запорізька область, Україна