10 кроків до створення сімейної ферми
Родина в полі
Традиційною основою українського землеробства був селянин-господар, який разом зі своєю родиною обробляв земельні наділи, вирощував і збирав сільськогосподарські культури та розводив худобу.

Після Жовтневого перевороту 1917 р. таких дрібних власників назвали куркулями і фактично винищили як клас, зробивши ставку на великі колгоспи. Але, на превелике щастя, сьогодні куркулі у кращому розумінні цього слова повертаються й успішно господарюють на українських землях.

Детальніше...
 
Не тільки аліменти: розлученим українцям доведеться розщедритися

Крім аліментів, одному з батьків, який проживає окремо від сім'ї  з дитиною чи має іншу родину, тепер доведеться брати участь нарівні з колишньою дружиною/чоловіком в оплаті додаткових витрат на дітей.

Зокрема мова йде про оплату лікування дитини, а також гуртків та занять, спрямованих на розвиток її здібностей. Таке рішення виніс ВСУ, передає Politeka.

Детальніше...
 
Конкурс Грантів для Розширення Бізнесу та Створення Робочих Місць для осіб, які постраждали від конфлікту – USAID

USAID-21Проект “Економічні можливості постраждалим від конфлікту”, що виконується Міжнародним благодійним фондом “Український жіночий фонд” за підтримки USAID, проводить конкурс грантів для розширення бізнесу та створення робочих місць для осіб, які постраждали від конфлікту.

Дедлайн 27 грудня 2017;

Загальний бюджет конкурсу — 3 100 000 грн.

Детальніше...
 
Парламент підтримав законопроект, важливий для планування просторового розвитку об’єднаних громад

TeritorGrom16 листопада Верховна Рада в першому читанні прийняла законопроект «Про внесення змін до Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" (№ 6403), який дає можливість громадам формувати плани своїх територій і визначати функціональне призначення кожної земельної ділянки як в межах, так і за межами населених пунктів.

Детальніше...
 
Пенсія за віком: умови призначення та документи

PensiaДержавна пенсія — щомісячні пенсійні виплати в солідарній системі загальнообов’язкового державного пенсійного страхування, які отримує пенсіонер відповідно до українського законодавства.

На сьогоднішній день в Україні діє понад п’ять десятків нормативних актів, що регулюють питання пенсійного забезпечення. Більш того, існує кілька систем нарахування трудових пенсій за віком. Так, крім загальної системи призначення пенсій за віком, встановленої Законом № 1058-IV, існують також спеціальні системи для окремих категорій громадян (військовослужбовців, чорнобильців, науковців).

Детальніше...
 
Як дізнатися про свій робочий стаж не виходячи з дому

StagЯкось, дивлячись новини ТСН, в сюжеті, в якому обговорювали нову пенсійну реформу, я почув про можливість дізнатися про свій робочий стаж не виходячи з дому, просто в режимі онлайн.

Я спочатку не повірив, але вирішив спробувати. Швидко знайшов в пошуковій системі сайт пенсійного фонду. Але з першого разу я не зміг на нього зайти, сайт лежав. Мабуть, це із-за великої кількості відвідувачів, подумав я. Бо в цей момент багато хто, подивившись відео сюжет в новинах, вирішили також перевірити таку можливість, от сайт і не витримав

Детальніше...
 


Сторінка 11 з 19
© Комиш-Зорянська селищна рада, Запорізька область, Україна