Сьогодні Україна святкує День Соборності
Сьогодні Україна святкує День СоборностіСто років тому, 22 січня 1918 року, IV Універсалом Центральної Ради було проголошено незалежність УНР

Роком пізніше, 22 січня 1919-го, у Києві на Софійській площі був оприлюднений Універсал Директорії Української Народної Республіки, так званий Акт Злуки про об'єднання українських земель в єдину Україну.

Детальніше...
 
Асоціація міст України ініціює проведення конкурсу «Міста, дружні до дитини»
city_for_childrenЗапорізьке регіональне відділення Асоціації міст України звертається до громад-членів організації у Запорізькій області із пропозицією взяти участь у Всеукраїнському конкурсі серед громад-членів Асоціації міст України «Міста, дружні до дитини», що реалізується у рамках проекту «ПУЛЬС» за підтримки USAID.
«У рамках Проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), що реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID, Асоціація міст України пропонує взяти участь у Всеукраїнському конкурсі серед громад-членів Асоціації міст України «Міста, дружні до дитини».
Детальніше...
 
Набув чинності закон про медреформу
ohorona_zdorovya_1_530 січня набув чинності Закон України "Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення" № 2168-VIII від 19.10.2017. Підготовчий етап впровадження медичної реформи триває ще з минулого року. Тепер є законні підстави прийняти низку рішень, щоб вчасно реалізувати заявлений раніше план реформування первинної ланки охорони здоров’я.
Уже триває підготовка до створення Національної служби здоров’я України — національного страховика, який укладатиме договори із закладами охорони здоров’я та закуповуватиме у них послуги з медичного обслуговування населення.
Детальніше...
 
Глава Уряду: З лютого починаємо процес передачі землі поза межами населених пунктів об'єднаним громадам у власність
ZemliaКабінет Міністрів України знайшов оптимальне юридичне рішення і готовий вже з лютого розпочати процес передачі землі поза межами населених пунктів у власність об'єднаним територіальним громадам. Про це сказав Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.
"Об'єднані територіальні громади зараз управляють територіями в межах своїх населених пунктів. Але голови ОТГ ставлять питання аби землі за межами населених пунктів передати в управління, - сказав Глава Уряду. - Ми знайшли рішення. Я даю доручення Держгеокадастру відвести всю землю ОТГ".
Детальніше...
 
Молодь

DecDaeMogl

Децентралізація влади вже помітно змінює нашу країну і пострадянську систему управління. Передача нових повноважень та фінансового ресурсу на місця дозволили підвищити спроможність громад. Вони стають сильнішими й успішнішими.

Водночас економічний, освітній, культурний, спортивний розвиток українських міст, селищ і сіл значною мірою залежить саме від молоді – відповідальної, думаючої, патріотичної, залученої до управлінських процесів.

Детальніше...
 
В Запорожье презентовали информресурсы о грантах на развитие культуры и туризма
В Запорожье презентовали информресурсы о грантах на развитие культуры и туризмаВ Запорожье представителям объединенных территориальных громад презентовали информационные ресурсы о грантах на развитие культуры и туризма на территориях громад.

Представление порталов – агрегаторов актуальных грантов для Украины и определение ключевых особенностей территорий, которые целесообразно использовать для их получения, состоялось 26 января в рамках тренинга «Развитие культуры и туризма в ОТГ: картирование».

Детальніше...
 
Еще статьи...


Сторінка 2 з 18
© Комиш-Зорянська селищна рада, Запорізька область, Україна