Інновації в децентралізації: перший в Україні мобільний ЦНАП почав працювати в Славутській громаді за підтримки Програми «U-LEAD з Європою»

U-lead30 листопада в Славутській громаді, Хмельницької області, запрацював перший в Україні мобільний ЦНАП. Спеціальне авто, повністю облаштоване місцями для двох адміністраторів та трьох відвідувачів, надає 80 послуг у форматі «єдиного вікна» безпосередньо в селищах та селах. Така модель успішно зарекомендувала себе в європейських практиках та є абсолютною новинкою для України.

Детальніше...
 
МІНСОЦПОЛІТИКИ РОЗ’ЯСНИЛО НЮАНСИ ОТРИМАННЯ СУБСИДІЇ У РАЗІ НАЯВНОСТІ БОРГУ ЗА КОМУНАЛКУ

KomunalBorgМіністерство соціальної політики України роз’яснило застосування вимог законодавства про призначення субсидії у випадках наявності заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг. Такі роз’яснення були надані у відповідь на звернення Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

У повідомленні зазначено, що до Валерії Лужковської надходить велика кількість звернень громадян щодо відмови органів соціального захисту населення у призначенні житлової субсидії у разі наявності такого боргу.

Детальніше...
 
В УКРАЇНІ ПРОПОНУЮТЬ ШТРАФУВАТИ ЗА ЗАЛИШЕННЯ ДОМАШНІХ ТВАРИН БЕЗ ДОГЛЯДУ

TvariniУ Верховній Раді зареєстрували законопроект, яким пропонується встановити штрафи для власників домашніх травин, покинутих напризволяще.

Передбачається доповнити Кодекс про адміністративні правопорушення новою статтею, передбачивши штраф у розмірі від двадцяти до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян за залишення власником домашньої тварини без догляду поза місцем її утримання, що потягло за собою загублення тварини.

Детальніше...
 
ПРЕЗИДЕНТ ПІДПИСАВ ЗАКОН ПРО ВИХІДНИЙ 25 ГРУДНЯ

PidpiPresid229 листопада Президент України Петро Порошенко підписав Закон України «Про внесення змін до статті 73 Кодексу законів про працю України щодо святкових і неробочих днів». Про це йдеться на сайті Верховної Ради.

Документ визначає 25 грудня (Різдво Христове за Григоріанським календарем) офіційним святковим днем в Україні.

Законом також скасовано святковий день 2 травня та внесено зміну до статті 73 КЗпП, згідно з якою святковим днем вважається лише 1 травня – День праці.

Детальніше...
 
Президент підписав зміни до Держбюджету 2017 року, спрямовані на вирішення найнагальніших соціально важливих питань

PidpiPresidПрезидент Петро Порошенко підписав Закон № 2191 -VIII «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2017 рік».

Закон забезпечує вирішення найнагальніших, в тому числі соціально важливих питань. Документ також спрямований на ефективне та цільове використання бюджетних коштів у 2017 році, шляхом перерозподілу бюджетних призначень в межах затвердженого загального обсягу видатків та надання кредитів.

Детальніше...
 
Роз'яснення Мінюсту щодо права на вчинення нотаріальних дій посадовими особами органу місцевого самоврядування у населених пунктах, які мають статус селищ міського типу

МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ

ЛИСТ-РОЗ'ЯСНЕННЯ

від 27.01.2016 р. N 27/13/32-16

Щодо права на вчинення нотаріальних дій посадовими особами органу місцевого самоврядування в населених пунктах, які мають статус селищ міського типу, у зв'язку із внесенням змін до статті 37 Закону України "Про нотаріат"

Детальніше...
 


Сторінка 2 з 11
© Комиш-Зорянська селищна рада, Запорізька область, Україна