ОТГ Дніпропетровщини проводитимуть мистецькі фестивалі щомісяця
ОТГ Дніпропетровщини проводитимуть мистецькі фестивалі щомісяця15 творчих колективів, що представляли свої ОТГ на децентралізаційній різдвяній коляді, вирішили проводити творчі мистецькі фестивалі, подібні «Різдвяній зірці» щомісяця.

Децентралізаційна різдвяна коляда відбулася у Софіївській об’єднаній територіальній громаді за ініціативою Дніпропетровського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за сприяння Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України.

Детальніше...
 
Сімейні ферми у Покровському: «UA: Перший» запустив цикл програм про успішні історії в громадах

SimFermiНа телеканалі «UA: Перший» стартував показ програм із циклу «Пліч-о-пліч» за сприяння Програми Ради Європи «Децентралізація і територіальна консолідація в Україні».

Програма тривалістю понад 20 хвилин виходитиме на телеканалі щосереди о 19:00. До показу підготовлено вже 4 випуски.

Детальніше...
 
Щиро вітаємо з нагородою

GolУ кінці грудня 2017 року місцевою Асоціацією органів місцевого самоврядування «Запорізький регіональний центр розвитку спроможних територіальних громад» організовано конференцію для громад на якій підсумовано проведення реформи місцевого самоврядування у 2017 році та визначено плани на           2018 рік.

Участь у заході взяв і голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак. Звертаючись до представників громад, голова обласного парламенту наголосив на тому, що реформа децентралізації є однією з найважливіших реформ нашої держави, а представники громад – це творці майбутнього нашого Запорізького краю.

Детальніше...
 
Положення про центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги
Міністерство охорони здоров'я України_синяя_табличка, медпросвіта

Положення про центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги (Наказ МОЗ 29.07.2016 № 801 Про затвердження Положення про центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги та положень про його підрозділи)

Чинний, поточна редакція — Прийняття від 29.07.2016

Детальніше...
 
Напрямки використання доходів (прибутків) неприбутковими установами та організаціями

Обов'язковою умовою діяльності для неприбуткових підприємств, установ та організацій є використання доходів (прибутків) виключно для фінансування видатків на утримання такої неприбуткової організації, реалізації мети (цілей, завдань) та напрямів діяльності, визначених її установчими документами.

При цьому не вважається розподілом отриманих доходів (прибутків) фінансування видатків на своє утримання, реалізацію мети (цілей, завдань) та напрямів діяльності, визначених установчими документами.

Детальніше...
 
Набір на тренінг з громадянської освіти для працівниць закладів культури з усіх регіонів України
trainging тренінг

Інститут соціокультурного менеджменту (ІСКМ) оголошує набір на тренінг “Громадянська освіта для жінок” в рамках проекту “Залучення через освіту”*.

До участі запрошуються працівниці закладів культури з усіх регіонів України, які мають бажання отримати знання з громадянської освіти, щоб надалі застосовувати отримані знання та навички для розвитку громади, де проживають.

Мета: Познайомитися з практикою реалізації громадянської освіти в Україні.

Детальніше...
 


Сторінка 10 з 23
© Комиш-Зорянська селищна рада, Запорізька область, Україна