Правила безпеки життєдіяльності серед дітей
dsns

Дбати про безпеку дітей, прищеплювати навички здорового способу життя, навчати правильно поводити себе в екстремальних ситуаціях - сьогодні це актуальне завдання для всіх дорослих. Адже у нинішній час діти дуже часто потрапляють у небезпечні, скрутні ситуації, вихід з яких не можуть знайти вірно. З початком нового навчального року особливо гостро постає питання безпеки життєдіяльності дітей.

Детальніше...
 
Парламент ухвалив новий Закон України «Про освіту»

osvitaВерховна Рада ухвалила у другому читанні новий Закон України «Про освіту». За відповідне рішення у вівторок 5 вересня проголосувало 255 народних депутатів. Гострі дискусії серед депутатів викликали питання запровадження 12-ти річної освіти, питання мови освіти, обов'язковості атестації вчителів тощо.

Реформа шкільної освіти безпосередньо стосується інтересів декількох мільйонів осіб, серед яких учителі, школярі та їхні батьки.

Детальніше...
 
ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ МІСЦЕВИХ РАД!

budget_-200x150Інститут Політичної Освіти

ОГОЛОШУЄ

набір депутатів до участі в навчальному семінарі

в рамках проекту

«Посилення місцевої демократії. Від загального до конкретного. Бюджетні відносини»

Детальніше...
 
Прес-тур Запорізьких ЗМІ до Приморської та Комиш-Зорянської ОТГ

00Запорізький ВП «Центр розвитку місцевого самоврядування» продовжує серію прес-турів до запорізьких громад. 23 серпня була організована поїздка до Приморської та Комиш-Зорянської ОТГ. Журналісти мали змогу ознайомитися з туристичної привабливістю Приморської громади, яка за потенціалом не поступається кращим курортним містам Запорізької області. 
Також вже традиційно була відвідана Комиш-Зорянська громада – одна з перших ОТГ Запорізької області.

Детальніше...
 
Прапор на телевежі (Телеканал TV5)

Національний прапор на самій високій точці Запорізької області підняли сьогодні. Така традиція існує в селищі Комиш-Зоря уже не перший рік. Жовто-блакитний прапор підіймають на висоту 150 м, а сама телевежа розташувалась на самій високій точці - 420 м над рівнем моря. Місцевий ретранслятор на якому тепер спостерігається прапор входе у трійку найвищих в Україні.

Детальніше...
 
Голова Комиш-Зорянської ОТГ прийняв участь в ефірі ТК Запоріжжя

20840643_275986799472840_9094373206142187071_nЗавершився плідний ефір на #ТКЗапоріжжя у #ВідкритаСтудія. В колі однодумців обговорили досягення та виклики реформи децентралізації. 
Бесіда підтвердила, що в Запоріжжі єдина команда децентралізації, яка дивиться тільки вперед!

Дякуємо телеканалу Запоріжжя та особисто Олена Сиваш за системну роботу в популяризації реформи.
Це вже третій сумісний ефір Центру розвитку місцевого самоврядування та телеканалу. 

Детальніше...
 


Сторінка 22 з 26
© Комиш-Зорянська селищна рада, Запорізька область, Україна