Законопроект про державний контроль за рішеннями органів місцевого самоврядування відкликаний
amuПроект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо здійснення державного контролю за відповідністю рішень органів місцевого самоврядування Конституції та законам України» був відкликаний з Секретаріату Кабінету Міністрів України. Відкликання було ініційовано розробником – Мінрегіоном. Це свідчить про черговий успіх Асоціації міст України у захисті місцевого самоврядування та збереження вектору його подальшого розвитку.
Детальніше...
 
Підтримка прийомних сімей
 
Що таке НАТО-ОТАН?

natoОрганізація  Північноатлантичного договору – це альянс 29 країн з Північної Америки і Європи, які прагнуть досягти мети Північноатлантичного договору, підписаного у Вашингтоні 4 квітня 1949 року. НАТО – назва цього військово-політичного союзу англійською мовою, ОТАН – назва французькою  мовою. Франція наполягла, щоб офіційна назва Альянсу була англійською і французькою мовами.

Детальніше...
 
Уряд схвалив законопроект про надання ОТГ повноважень з управління землями за межами населених пунктів
groysman6 вересня, на засіданні Уряду схвалено законопроект  «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування у галузі земельних відносин».
Позицію Асоціації міст України на засіданні Кабміну представляв Виконавчий директор АМУ Олександр Слобожан.
Детальніше...
 
Правила безпеки життєдіяльності серед дітей
dsns

Дбати про безпеку дітей, прищеплювати навички здорового способу життя, навчати правильно поводити себе в екстремальних ситуаціях - сьогодні це актуальне завдання для всіх дорослих. Адже у нинішній час діти дуже часто потрапляють у небезпечні, скрутні ситуації, вихід з яких не можуть знайти вірно. З початком нового навчального року особливо гостро постає питання безпеки життєдіяльності дітей.

Детальніше...
 
Парламент ухвалив новий Закон України «Про освіту»

osvitaВерховна Рада ухвалила у другому читанні новий Закон України «Про освіту». За відповідне рішення у вівторок 5 вересня проголосувало 255 народних депутатів. Гострі дискусії серед депутатів викликали питання запровадження 12-ти річної освіти, питання мови освіти, обов'язковості атестації вчителів тощо.

Реформа шкільної освіти безпосередньо стосується інтересів декількох мільйонів осіб, серед яких учителі, школярі та їхні батьки.

Детальніше...
 


Сторінка 21 з 25
© Комиш-Зорянська селищна рада, Запорізька область, Україна