Тренінгова програма для представників ОТГ Запорізької області

treningGol

 

Комиш-Зорянська ОТГ стала учасником проекту з розвитку громадянського суспільства на Запоріжжі

У рамках проекту, що реалізується Запорізькою міською молодіжною ГО «СТЕП», представники громади пройдуть тренінгове навчання та отримають можливість реалізувати власні проектні ідеї. Перші тренінги відбулись наприкінці минулого тижня в місті Запоріжжі.

Проект «Зміцнення демократичного врядування» спрямований на розвиток громадянського суспільства в територіальних громадах Запорізької області. Реалізується він за підтримки Національного фонду за демократію США (NED). Для участі в ньому були відібрані 10 ОТГ - загалом близько 25 учасників та учасниць. Наразі це посадові особи місцевих рад: голови громад і делеговані члени виконкомів, старости сіл, працівники комунальних закладів.

Перші тренінги проекту: зміна світогляду, пошук зацікавлених сторін і мотивація до співпраці!

23-24 листопада успішно розпочали тренінгову програму для представників ОТГ Запорізької області. Участь у тренінгах взяли учасники з 10 громад. Серед них: Берестівська, Веселівська Громада, Воскресенська, Гуляйпільська громадаДолинська об'єднана територіальна громада, Комиш-Зорянська, Остриківська, Приморська, Смирновська та Широківська. Від Комиш-Зорянської ОТГ участь у тренінгах взяли Муха К.С., Добріян Г.А. та Грицик І.Ю..

Детальніше...
 
УВАГА! Конкурс на стажування для сільських лікарів у Канаді, - розпочалася реєстрація

CalgariМіністерство охорони здоров’я та Канадсько-Українська Фундація оголошують конкурс для сімейних лікарів, які працюють у селі, на участь у триденному навчальному курсі з невідкладної медичної допомоги для сільських лікарень, який проводить медичний факультет університету Калгарі, Канада.

Слухачі курсу отримають актуальні знання на клінічні теми, актуальні для сімейних лікарів, які працюють у сільській місцевості.

Детальніше...
 
10 кроків до створення сімейної ферми
Родина в полі
Традиційною основою українського землеробства був селянин-господар, який разом зі своєю родиною обробляв земельні наділи, вирощував і збирав сільськогосподарські культури та розводив худобу.

Після Жовтневого перевороту 1917 р. таких дрібних власників назвали куркулями і фактично винищили як клас, зробивши ставку на великі колгоспи. Але, на превелике щастя, сьогодні куркулі у кращому розумінні цього слова повертаються й успішно господарюють на українських землях.

Детальніше...
 
Не тільки аліменти: розлученим українцям доведеться розщедритися

Крім аліментів, одному з батьків, який проживає окремо від сім'ї  з дитиною чи має іншу родину, тепер доведеться брати участь нарівні з колишньою дружиною/чоловіком в оплаті додаткових витрат на дітей.

Зокрема мова йде про оплату лікування дитини, а також гуртків та занять, спрямованих на розвиток її здібностей. Таке рішення виніс ВСУ, передає Politeka.

Детальніше...
 
Конкурс Грантів для Розширення Бізнесу та Створення Робочих Місць для осіб, які постраждали від конфлікту – USAID

USAID-21Проект “Економічні можливості постраждалим від конфлікту”, що виконується Міжнародним благодійним фондом “Український жіночий фонд” за підтримки USAID, проводить конкурс грантів для розширення бізнесу та створення робочих місць для осіб, які постраждали від конфлікту.

Дедлайн 27 грудня 2017;

Загальний бюджет конкурсу — 3 100 000 грн.

Детальніше...
 
Парламент підтримав законопроект, важливий для планування просторового розвитку об’єднаних громад

TeritorGrom16 листопада Верховна Рада в першому читанні прийняла законопроект «Про внесення змін до Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" (№ 6403), який дає можливість громадам формувати плани своїх територій і визначати функціональне призначення кожної земельної ділянки як в межах, так і за межами населених пунктів.

Детальніше...
 


Сторінка 3 з 11
© Комиш-Зорянська селищна рада, Запорізька область, Україна