НА РЕМОНТ ПРОБЛЕМНИХ ДОРІГ ЗАГАЛЬНОГО КОРИСТУВАННЯ МІСЦЕВОГО ЗНАЧЕННЯ ВИДІЛЯЮТЬ ДОДАТКОВІ КОШТИ

Заступник голови облдержадміністрації Олександр Бабанін та представники Департаменту капітального будівництва ОДА з робочою поїздкою відвідали Більмацький та Розівський райони, де ознайомилися з ходом виконання ремонтних робіт на дорогах загального користування місцевого значення.

Посадовець повідомив, що облдержадміністрацією проведено розподіл коштів на ремонт і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення на 2018 рік за рахунок субвенції з Державного дорожнього фонду. Так, на 242,6 км доріг  Більмацького району заплановано фінансування в сумі 11 млн. 159 тис. грн. на експлуатаційне утримання та 6 млн. 65 тис. грн.  - на поточний і середній ремонт.

Детальніше...
 
МОМ НАБИРАЄ УЧАСНИКІВ НОВОГО ПРОЕКТУ ЗІ ЗМІЦНЕННЯ ЕКОНОМІЧНОГО ПОТЕНЦІАЛУ, ЩО ФІНАНСУЄТЬСЯ НІМЕЧЧИНОЮ

Міжнародна організація з міграції (МОМ) за фінансової підтримки Уряду Федеративної Республіки Німеччина, що діє через Німецький Банк Розвитку KfW, розпочинає набір учасників на новий проект, що має на меті покращити можливості для самозабезпечення та самозайнятості внутрішньо переміщених осіб та мешканців регіонів, які зазнали наслідків конфлікту. Водночас, проект зміцнить соціально-економічну стабільність і добробут приймаючих громад в Україні. Завдяки грантам на самозайнятість та мікропідприємництво, проект надасть змогу вимушеним переселенцям та членам приймаючих громад розпочати новий або розширити наявний бізнес.

Детальніше...
 
Про виконком, його повноваження та пов’язані з цим міфи: спеціально для старост

Якщо хтось скаже, що виконком є виконавчим органом ради, який нею утворюється на строк її повноважень для виконання визначених законом завдань, а староста є членом виконкому за посадою, то це, мабуть, ні в кого не викличе сумнівів.

Але, якщо сказати, що виконком має більше повноважень, ніж рада, то з цим погодяться не всі.

Щодо виконкому, його правового статусу та діяльності існує низка міфів, які ми і розглянемо.

Детальніше...
 
МОЗ затвердив Порядок надання первинної медичної допомоги

МОЗ затвердив Порядок надання первинної медичної допомогиУкладено Порядок надання первинної медичної допомоги – документ, який регламентує роботу терапевтів, педіатрів та сімейних лікарів, дає чіткий перелік послуг закладів «первинки» і формує нову культуру взаємодії лікаря та пацієнта. Уже з 1 липня абсолютно усі заклади первинної медичної допомоги (ПМД) мають керуватися цим документом.

Які послуги надаватимуть терапевти, педіатри та сімейні лікарі

Детальніше...
 
Як органи місцевого самоврядування можуть боротися з зарплатою «в конвертах» і чому це їм потрібно, - роз'яснення експертів

Як органи місцевого самоврядування можуть боротися з зарплатою «в конвертах» і чому це їм потрібно, - роз'яснення експертівГромади постійно шукають джерела для збільшення своїх доходів, щоб надавати якісні та доступні послуги і при цьому розвиватися. Питаннями наповнення місцевих бюджетів мають перейматися не лише виконавчі органи місцевої ради та депутати, але й самі мешканці. Усі, хто живе в громаді, користуються послугами бюджетних установ і закладів, а отже мають розуміти, що не можуть стояти осторонь питань їх фінансування. Крім того, з місцевого бюджету реалізуються важливі для кожного мешканця проекти соціального та економічного розвитку території.

Детальніше...
 
Території без сміття. Громади вимагають законів.

Smitta1Кожен з нас щороку створює близько 330 кг сміття. Щоб порахувати весь об’єм сміття населеного пункту, де ви живете, - просто перемножте кількість жителів на ці кілограми, і отримаєте вражаючі цифри! І це тільки побутові відходи життєдіяльності людини. А добавте промислові відходи і отримаєте трагічне полотно вщент засмічених територій. За рік на полігони і неофіційні звалища вивозять по 11 млн тонн побутових відходів. Загальна площа звалищ становить майже 5% території країни, що порівнянно з розмірами середньо-статистичної області. При цьому в Україні є тільки один сміттєспалювальний завод — київська “Енергія”. В Запоріжжі наміри побудувати такий завод були неодноразово. Але вони опинилися в тому ж місці, де лежить важке «сизифове» каміння. Ситуацію не можуть змінити й на тих територіях, де утворені нові об’єднані територіальні громади. Всі наміри голів громад та комунальних служб розбиваються вщент на тлі відсутнього законодавчого поля.

Детальніше...
 
Еще статьи...


Сторінка 3 з 23
© Комиш-Зорянська селищна рада, Запорізька область, Україна