Скасування пайової участі — хрест на розвитку інфраструктури міст

111 травня 2018 року у "Дзеркалі тижня" опублікована стаття експерта АМУ з питань місцевого економічного розвитку, кандидата економічних наук  Діни Серебрянської

Порушення балансу бюджетів громад призведе до їх дефіциту і зниження рівня фінансування проектів розвитку.

Детальніше...
 
ЗАПОРІЗЬКІ ПОСАДОВЦІ ОТРИМАЛИ «ПРИБАВКУ»
amu_bОстаннім часом очільники ОТГ на Запоріжжі та й в Україні дедалі частіше стали нарікати на "кадровий голод" і стверджують, що дуже важко знайти хороших фахівців для роботі в органах місцевого самоврядування.
В основному голови об'єднаних територіальних громад називають дві причини ситуації, що склалася: малі зарплати, які не влаштовують високого рівня фахівців та відтік робочої сили в обласний центр. Але, схоже, відсьогодні з'явився шанс дещо змінити ситуацію на краще, – інформує Запорізькерегіональне відділення Асоціації міст України.
Детальніше...
 
Великі світлини маленьких місць: моя громада — наше майбутнє

Стартував національний фотоконкурс «Великі світлини маленьких місць: моя громада — наше майбутнє», який триватиме до 20 травня 2018 року.

Фотоконкурс організовано Міністерством регіональної політики, будівництва та житлово-комунального господарства за підтримки Програми «U-LEAD з Європою».

Детальніше...
 
В Україні виникла загроза позбавлення органів місцевого самоврядування повноважень у сфері держархбудконтролю

21686387_1759161051043721_1090406526070662452_nВ Запорізькій області двом міським радам було передано повноваження в сфері держархбудконтролю – в містах Енергодар та Мелітополь. Інші громади тільки чекають рішення з передачі повноважень. Але, зараз виникла загроза, що цей процес буде згорнуто.

У парламентському Комітеті з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства знаходиться на розгляді законопроект «Про внесення змін до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» (щодо передачі, припинення або тимчасового зупинення повноважень органів державного архітектурно-будівельного контролю)» №7266-1 від 20.11.2017 року.

Детальніше...
 
ЗАПОРІЗЬКІ ГРОМАДИ ВІТАЮТЬ УКРАЇНСЬКІ МІСТА З ЄВРОПЕЙСЬКИМИ НАГОРОДАМИ!
9_024 квітня під час засідання Парламентської Асамблеї Ради Європи президент Асамблеї Мікеле Ніколетті оголосив про присудження нагороди Приз Європи у 2018 році місту Івано-Франківську: «Для мене велика честь оголосити переможця. Це Івано-Франківськ. Ми вітаємо Івано-Франківськ, дякуємо цьому місту за співпрацю з Європою і вітаємо наших українських друзів».
Детальніше...
 
Конкурс для шкіл України на встановлення компостерів з переробки харчових відходів. Запрошуємо до участі!
10 квітня Мінприроди разом із МОН починають збір заявок від українських шкіл для участі в екологічно-освітньому проекті «Компола». У 200 закладах, які відберуть за результатами конкурсу, встановлять компостери для переробки харчових відходів. Таке устаткування зможе утилізувати залишки їжі та інші побічні продукти роботи шкільних їдальнь.
Основна мета проекту – дати додатковий поштовх та ресурс українським школам для розвитку екологічної грамотності учнів, допомогти школярам отримати практичні навички, а не суто теоретичну інформацію щодо відповідального споживання.
Детальніше...
 
Еще статьи...


Сторінка 3 з 24
© Комиш-Зорянська селищна рада, Запорізька область, Україна