Зупинимо торгівлю людьми разом
 
Зупинимо дитяче жебракування разом
 
Власним прикладом розвитку зможемо повернути окуповані території, - голова об’єднаної громади
Gnat

Дружня і комфортна для проживання – такою через п’ять років бачить Комиш-Зорянську об’єднану громаду її головаІгор Гнатуша.

Комиш-Зорянська громада Запорізької області межує з Донеччиною. І окрім завдань, пов’язаних зі становленням молодої громади, одночасно доводиться займатися і питаннями вимушених переселенців. Однак Ігор Гнатуша не нарікає, а навпаки, говорить, що за допомогою децентралізації стало легше вирішувати питання місцевого значення. А зміни, які вже поступово відбуваються в громаді, на думку голови, продемонструють, що вибраний шлях децентралізації для розвитку країни є правильним.

Детальніше...
 
Президент України Петро Порошенко привітав українців з Днем захисника України
 
Бюджет-2018 — черговий виклик для місцевого самоврядування
amuУже другий рік поспіль уряд демонструє нову якість бюджетного процесу. Проект держбюджету на 2018 р. і пакет законодавчих змін до нього подані в парламент вчасно. З 15 вересня цього року розпочалася широка та відкрита дискусія щодо його основних параметрів. Блок місцевого самоврядування не є винятком, адже децентралізація задекларована як один із урядових пріоритетів. Системний аналіз запропонованих змін дає можливість виокремити низку значних ризиків для місцевого самоврядування наступного року.
Детальніше...
 


Сторінка 20 з 25
© Комиш-Зорянська селищна рада, Запорізька область, Україна