Тарифні новації для місцевих бюджетів: більше коштів на субсидії та додаткові повноваження з фінансування пільг
GarnikПарламент збільшив видатки на субсидії на 7,6 млрд грн. Таке рішення прийняли  народні депутати.
Як відмічає аналітик Асоціації міст України Олег Гарник, на початку року уряд планував витратити на субсидії 47 млрд грн. Саме ця цифра була спершу закладена у держбюджеті. Однак вкластися в цю суму не вдалося.
«Справа в тому, що у 2016 році субсидії не були профінансовані повністю. Після опалюваного сезону 2016-2017 років борги держави перед підприємствами ТКЕ перевищували 20 млрд грн. Як наслідок, у липні парламент вніс зміни до держбюджету та збільшив видатки на субсидії на 14,1 млрд грн – до 61,2 млрд грн.", - підкреслив Олег Гарник.
Детальніше...
 
До 70-х роковини масової депортації населення західноукраїнських областей

RokGolСуспільно-економічні та ідейно-культурні перетворення в Галичині, на Волині та Буковині у другій половині 1940-х років, що здійснювалися сталінським керівництвом силовими методами, без урахування національної, релігійної специфіки регіону, масові репресії спонукали до поширення опозиційних настроїв, зростання акцій непокори серед місцевого населення. Поступово протидія тотальній «радянизації» західних областей переросла в затяжний та масштабний збройний конфлікт.

Детальніше...
 
Виступ голови Комиш-Зорянської ОТГ Гнатуші І.В. на засіданні ради регіонального розвитку
 
Зупинимо торгівлю людьми разом
 
Зупинимо дитяче жебракування разом
 
Власним прикладом розвитку зможемо повернути окуповані території, - голова об’єднаної громади
Gnat

Дружня і комфортна для проживання – такою через п’ять років бачить Комиш-Зорянську об’єднану громаду її головаІгор Гнатуша.

Комиш-Зорянська громада Запорізької області межує з Донеччиною. І окрім завдань, пов’язаних зі становленням молодої громади, одночасно доводиться займатися і питаннями вимушених переселенців. Однак Ігор Гнатуша не нарікає, а навпаки, говорить, що за допомогою децентралізації стало легше вирішувати питання місцевого значення. А зміни, які вже поступово відбуваються в громаді, на думку голови, продемонструють, що вибраний шлях децентралізації для розвитку країни є правильним.

Детальніше...
 


Сторінка 20 з 26
© Комиш-Зорянська селищна рада, Запорізька область, Україна