Власним прикладом розвитку зможемо повернути окуповані території, - голова об’єднаної громади
Gnat

Дружня і комфортна для проживання – такою через п’ять років бачить Комиш-Зорянську об’єднану громаду її головаІгор Гнатуша.

Комиш-Зорянська громада Запорізької області межує з Донеччиною. І окрім завдань, пов’язаних зі становленням молодої громади, одночасно доводиться займатися і питаннями вимушених переселенців. Однак Ігор Гнатуша не нарікає, а навпаки, говорить, що за допомогою децентралізації стало легше вирішувати питання місцевого значення. А зміни, які вже поступово відбуваються в громаді, на думку голови, продемонструють, що вибраний шлях децентралізації для розвитку країни є правильним.

Детальніше...
 
Президент України Петро Порошенко привітав українців з Днем захисника України
 
Бюджет-2018 — черговий виклик для місцевого самоврядування
amuУже другий рік поспіль уряд демонструє нову якість бюджетного процесу. Проект держбюджету на 2018 р. і пакет законодавчих змін до нього подані в парламент вчасно. З 15 вересня цього року розпочалася широка та відкрита дискусія щодо його основних параметрів. Блок місцевого самоврядування не є винятком, адже децентралізація задекларована як один із урядових пріоритетів. Системний аналіз запропонованих змін дає можливість виокремити низку значних ризиків для місцевого самоврядування наступного року.
Детальніше...
 
Законопроект про державний контроль за рішеннями органів місцевого самоврядування відкликаний
amuПроект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо здійснення державного контролю за відповідністю рішень органів місцевого самоврядування Конституції та законам України» був відкликаний з Секретаріату Кабінету Міністрів України. Відкликання було ініційовано розробником – Мінрегіоном. Це свідчить про черговий успіх Асоціації міст України у захисті місцевого самоврядування та збереження вектору його подальшого розвитку.
Детальніше...
 
Підтримка прийомних сімей
 
Що таке НАТО-ОТАН?

natoОрганізація  Північноатлантичного договору – це альянс 29 країн з Північної Америки і Європи, які прагнуть досягти мети Північноатлантичного договору, підписаного у Вашингтоні 4 квітня 1949 року. НАТО – назва цього військово-політичного союзу англійською мовою, ОТАН – назва французькою  мовою. Франція наполягла, щоб офіційна назва Альянсу була англійською і французькою мовами.

Детальніше...
 


Сторінка 19 з 24
© Комиш-Зорянська селищна рада, Запорізька область, Україна