Новий Порядок фінансування страхувальників
17.09.2018 12:37
Uvaga_47
Новий Порядок фінансування страхувальників за рахунок коштів Фонду

соціального страхування України

01 жовтня 2018 року набере чинності новий Порядок фінансування страхувальників для надання матеріального забезпечення застрахованим особам у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та окремих виплат потерпілим на виробництві за рахунок коштів Фонду соціального страхування України, затверджений постановою правління Фонду від 19.07.2018 № 12. Порядок вводить у дію нову форму заяви-розрахунку, яка об’єднала документи, на підставі яких здійснювалось фінансування для надання матеріального забезпечення у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та відшкодування витрат на виплати потерпілим на виробництві. Заяву-розрахунок можна подавати як у паперовому, так і в електронному вигляді із застосуванням електронного цифрового підпису. Бланк заяви-розрахунку можна отримати у відділенні Фонду або знайти на сайті Фонду. Заява-розрахунок повинна бути передана до робочих органів Фонду не пізніше 5 робочих днів з дати прийняття комісією (уповноваженим) із соціального страхування підприємства рішення про призначення матеріального забезпечення.

Детальніше...
 

Шановні жителі громади!

 

18 вересня 2018 року о 14.00 годині в Комиш-Зорянському БК

відбудеться тридцять восьма позачергова сесія сьомого скликання Комиш-Зорянської  селищної ради

Більмацького району Запорізької області

Проекти рішень розміщені на офіційному сайті селищної ради

в розділі ПРОЕКТИ РІШЕНЬ  -  ПРОЕКТИ РІШЕНЬ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

 
Оголошення від фінвідділу
31.08.2018 13:49
Uvaga_47

Комиш-Зорянська селищна рада повідомляє, що 31 вересня 2018 року відбулося перше засідання робочої групи з питань формування проекту рішення Комиш-Зорянської селищної ради про бюджет об’єднаної територіальної громади Комиш-Зорянської селищної ради на 2019 рік.

На засіданні робочої групи було затверджено:

- Графік засідань робочої групи з питань формування проекту рішення Комиш-Зорянської селищної ради про бюджет об’єднаної територіальної громади Комиш-Зорянської селищної ради на 2019 рік (додаток 1);

- Зразок Запиту щодо формування бюджету на 2019 рік (додаток 2).

Запити щодо формування бюджету на 2019 рік за встановленим зразком можуть подавати депутати, старости та керівники відділів Комиш-Зорянської селищної ради.

Запити приймаються до 15.45 14 вересня 2018 року (включно) в електронному вигляді на ел. адресу Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript та в паперовому вигляді за адресою: 71030, Запорізька обл., Більмацький р-н., смт Комиш-Зоря, вул. Вокзальна, 5, Кабінет №1 Фінансовий відділ виконавчого апарату Комиш-Зорянської селищної ради.

Додатки: 1 і 2

Зразок Запиту щодо формування бюджету на 2019 рік та Зразок Розрахунку коштів до запиту щодо формування бюджету на 2019 рік у форматі  *.doc

 

 
Привітання
pozdr-nie
 
Про проведення прямої телефонної лінії з ...
30.08.2018 06:57

 

images_47

Дєменєвою Оленою Василівною

Кузьменком Романом Олександровичем

 


Сторінка 8 з 36
© Комиш-Зорянська селищна рада, Запорізька область, Україна