Повідомлення про опртлюднення проекту

14.12.2012

Повідомлення
про оприлюднення проекту регуляторного акта-проекту
рішення Комиш-Зорянської селищної ради «Про затвердження нормативної грошової оцінки земель
населеного пункту територіальної громади смт. Комиш-Зоря»

Відповідно до вимог Закону України „Про засади державної регуляторної політику у сфері господарської діяльності ", з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань оприлюднюється проект рішення Комиш-Зорянської селищної ради «Про затвердження нормативної грошової оцінки земель населеного пункту територіальної громади смт. Комиш-Зоря ».

Детальніше...
 
Повідомлення

14.11.2012

про оприлюднення проекту рішення виконкому Комиш-Зорянської селищної ради

Відповідно до  вимог  Законів України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», ст. 21 Закону України  «Про доступ до публічної інформації», постанови Кабінету міністрів України від 13 липня 2011 року 3 740 «Про затвердження граничних норм витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію», з метою  розрахунку розміру фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитами на інформацію і порядку відшкодування цих витрат виконком  Комиш-Зорянської селищної ради розробив проект рішення виконкому  селищної ради «Про затвердження розміру фактичних витрат на копіювання та друк документів, що надаються за запитами на інформацію, та порядку відшкодування цих витрат»

Детальніше...
 
Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів - рішень Комиш-Зорянської селищної ради Куйбишевського району Запорізької області
Виконавчий    комітет    Комиш - Зорянської    селищної    ради Куйбишевського району Запорізької області відповідно  до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою одержання зауважень і пропозицій фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань повідомляє про оприлюднення проектів регуляторних актів - проектів рішень  селищної ради:
Детальніше...
 
Повідомлення про оприлюднення проекту рішення виконкому Комиш-Зорянської селищної ради «Про тарифи на послуги КП «Мрія»

17.03.2012

Виконавчим комітетом Комиш-Зорянської селищної ради  підготовлений проект рішення виконкому Комиш-Зорянської селищної ради   «Про тарифи на послуги КП «Мрія», яким передбачено  встановлення на території селищної ради, відповідно до норм Податкового кодексу України, та  наданих  підприємством розрахунків, тарифів на  послуги  з  врахування ПДВ

Детальніше...
 
До відома жителів територіальної громади смт. комиш-зоря

16.02.2012

На виконання  розпорядження  селищного голови  від 17.02.2012 р. № 29-р «Про проведення публічного представлення інформації про виконання показників селищного бюджету за 2011 рік»,  відповідно до  ст. ст.  25, 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», частини п'ятої статті 28 Бюджетного кодексу України, Порядку публічного представлення інформації про виконання селищного бюджету, затвердженого рішенням селищної ради від 16.02.2012 р. № 18, з метою належного інформування жителів територіальної громади про використання коштів селищного бюджету, забезпечення прозорості бюджетного процесу на місцевому рівні, посилення відповідальності головних розпорядників коштів перед громадськістю за використання ресурсів бюджету, підвищення ефективності використання бюджетних коштів 16.03.2012 року о 15.00 год. в приміщення  СБК відбудеться публічне представлення  інформації про виконання показників селищного бюджету за 2011 рік.

 
До уваги громадян, підприємств, установ та організацій!

10.01.2012

З метою одержання зауважень та пропозицій від населення, підприємств, установ та організацій усіх форм власності Комиш-Зорянська селищна рада публікує повідомлення про оприлюднення проекту рішення Комиш-Зорянської селищної ради «Про   Правила   благоустрою    населеного  пункту  територіальної   громади  смт. Комиш-Зоря».

Детальніше...
 


Сторінка 17 з 18
© Комиш-Зорянська селищна рада, Запорізька область, Україна