ДО ВІДОМА ЖИТЕЛІВ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Розміщено 16.09.2015

Оголошення

Виконком Комиш-Зорянської селищної ради повідомляє, що на виконання розпорядження селищного голови від 16.09.2015 № 189-р «Про проведення громадських слухань»   16 жовтня 2015р. о 13:00 год. в  СБК   за    адресою:  смт. Комиш-Зоря,          вул. Вокзальна, 63 відбудуться громадські слухання з обговорення проектів регуляторних актів:

 

- «Про затвердження Положення про порядок переведення на позабалансовий облік багатоквартирних житлових будинків, які розташовані на території смт Комиш-Зоря»;

- «Про затвердження Тимчасового положення про порядок передачі у власність ОСББ прибудинкової території»;

- «Про затвердження Порядку проведення конкурсного відбору будинків ОСББ та ЖБК для фінасування капітальних ремонтів та компенсації ОСББ і ЖБК відсоткової ставки при кредитуванні робіт з реконструкції, модернізації та капітального ремонту житлових будинків»;

-«Про затвердження Положення про Порядок проведення конкурсного відбору підприємств для надання послуг з управління, утримання, ремонту будинків, споруд та прибудинкових територій».

Проекти зазначених вище регуляторних актів, аналізи регуляторного впливу з додатками розміщено на офіційному веб-сайті Комиш-Зорянської  селищної ради www.kz.zp.ua в мережі Інтернет., розділ «Підприємництво та регуляторна діяльність», в підрозділах «Проекти» та «Аналізи».

В громадських слуханнях можуть прийняти участь повнолітні громадяни, представники громадських організацій, органів самоврядування, а також консультативно-дорадчих органів, створених при органах державної влади і органах місцевого самоврядування, які представляють інтереси громадян.

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь в громадських слуханнях.

Зауваження та пропозиції  приймаються до 15.10.2015 року включно.
 
Шановний депутате Комиш-Зорянської селищної ради!

Комиш-Зорянська селищна рада прохає Вас здійснити опитування виборців Вашого виборчого округу з приводу перейменування вулиць смт. Комиш-Зоря.

Перейменування вулиць смт. Комиш-Зоря відбувається згідно вимог Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки».

Варіанти перейменування вулиць:

у смт. Комиш-Зоря:

вул. Червоноармійська   на   вул. ім. Лесі Українки  чи  Армійська,

вул. Жовтнева   на  вул. Стадіонна  чи  Українська,

вул. Комсомольська  на   вул. Незалежності  чи   Січова.

Пропозиції (зауваження) подаються у письмовій чи усній формі, надсилаються електронною поштою із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає, при наданні варіантів назви вулиці - із зазначенням теперішньої назви та нового варіанту, у строк до 15 жовтня 2015 року включно. Анонімні пропозиції (зауваження) не розглядаються.

Пропозиції (зауваження) слід надсилати на адресу Комиш-Зорянської селищної ради:

вул. Вокзальна, 49, смт. Комиш-Зоря, Куйбишевського району, Запорізької області, 71030. електронна адреса: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript номери телефонів, за якими можна отримати консультації з питання, що винесене на громадське обговорення: (06147) 2-23-98, 7-32-81.

Робоча група щодо організації виконання на
території Комиш-Зорянської селищної ради вимог
Закону України «Про засудження комуністичного
та націонал-соціалістичного (нацистського)
тоталітарних режимів в Україні та заборону
пропаганди їхньої символіки»
 
ДО ВІДОМА ЖИТЕЛІВ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Розміщено 11.09.2015

Оголошення про громадське обговорення з питання перейменування вулиць  смт. Комиш-Зоря

Комиш-Зорянська селищна рада пропонує мешканцям смт. Комиш-Зоря долучитися до громадського обговореня з приводу перейменування вулиць  смт. Комиш-Зоря.

Громадське обговорення проводиться відповідно до Постанови КМУ від 24.10.2012р. № 989 «Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій».

9 квітня 2015 року Верховною Радою України було прийнято Закон    № 317-VII «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», відповідно до якого у шестимісячний термін підлягають перейменуванню назви всіх вулиць та населених пунктів, які пов'язані із комуністичним та нацистським тоталітарними режимами.

Громадське обговорення відбувається  враховуючи пропозиції робочої групи щодо організації виконання на території Комиш-Зорянської селищної ради вимог Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки».

Згідно протоколу № 1 від 15.07.2015 року робочою групою пропонуються наступні варіанти перейменування вулиць у смт. Комиш-Зоря:

вул. Червоноармійська  на  вул. імені Лесі Українки або вул. Армійська;

вул. Жовтнева на вул. Стадіонна  чи вул. Українська,

вул. Комсомольська на вул. Незалежності  чи вул. Січова.

Пропозиції (зауваження) подаються у письмовій чи усній формі, надсилаються електронною поштою із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає, при наданні варіантів назви вулиці – із зазначенням теперішньої назви та нового варіанту, у строк до 15 жовтня 2015 року включно. Анонімні пропозиції (зауваження) не розглядаються.

Пропозиції (зауваження) слід надсилати на адресу Комиш-Зорянської селищної ради:
вул. Вокзальна, 49, смт. Комиш-Зоря, Куйбишевського району, Запорізької області, 71030. електронна адреса: KZorya2008@yandex.ru номери телефонів, за якими можна отримати консультації з питання, що винесене на громадське обговорення: (06147) 2-23-98, 7-32-81 .

Особа, визначена відповідальною за проведення громадського обговорення:
Мерешко Віктор Іванович - голова робочої групи, заступник селищного голови з  питань діяльності виконавчих органів ради .

Оприлюднення результатів громадського обговорення буде проведено після 16 жовтня 2015 року на сайті Комиш-Зорянської селищної ради та у газеті «Рідний край».
 
Оголошення

Комиш-Зорянською селищною виборчою комісією створено одномандатні виборчі округи для проведення виборів депутатів Комиш-Зорянської селищної територіальної громади Куйбишевського району Запорізької області.

wordПостанова №6 від 17.09.2015


 


 

 
Оголошення про склад комісії

Постановою Куйбишевської районної виборчої комісії  № 4 від 11 вересня 2015 року сформовано і затверджено склад Комиш-Зорянської селищної виборчої  комісії Куйбишевського району Запорізької області.

Голова комісії- Терещенко Оксана Михайлівна (Куйбишевська районна в Запорізькій області організація ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ")

Заступник голови комісії- Яреха Ольга Іванівна (Куйбишевська районна організація Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина")

Секретар комісії-Деменкова Алла Михайлівна (Куйбишевська районна організація "Жінки за майбутнє" Всеукраїнського політичного об'єднання)

члени комісії:

1. Беспавлова Наталія Вікторівна.
2. Перепадя Лілія Вікторівна.
3. Симоненко Тамара Петрівна.
4. Ісаєва Раїса Василівна.
5. Ігнатенко Надія Михайлівна.
6. Бобота Світлана Анатоліївна.
7. Деменкова Наталя Володимирівна.
8. Косик Наталя Вікторівна.
9. Косенко Олена Володимирівна.
10. Рукавішнікова Дарина Володимирівна.
11. Бітюкова Олена Павлівна.

Селищна виборча комісія знаходиться за адресою:вул. Вокзальна, 63 смт. Комиш-Зоря, 71030 тел.7-31-94.
Режим роботи селищної виборчої комісії:

Початок : з 9-00 до 17-00, без перерви,  вихідні: субота, неділя


 

 
Повідомлення про результати громадських слухань

11.08.2015 року
Про громадські слухання.

07 серпня 2015 року відбулися громадські слухання з питання «Обговорення ініціативи селищного голови щодо участі Комиш-Зорянської територіальної громади в конкурсі мікропроектів в рамках УФСІ «Сприяння розвитку соціальної структури, УФСІ V».

В обговоренні  прийняли участь депутати селищної ради, посадові особи місцевого самоврядування та працівники апарату виконавчого комітету селищної ради, керівники, працівники підприємств та установ селища, жителі територіальної громади.

За результатами слухань винесене рішення з пропозицією підтримати ініціативу Комиш-Зорянського селищного голови Гнатуші І.В. щодо участі у конкурсі мікропроектів в рамках проекту УФСІ «Сприяння розвитку соціальної структури, УФСІ V» та подати на розгляд два мікропроекти.

Під час обговорення інших пропозицій та зауважень не надійшло.


 


Сторінка 12 з 16
© Комиш-Зорянська селищна рада, Запорізька область, Україна