Оголошення

ДО ВІДОМА СУБЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ

ОГОЛОШУЄТЬСЯ

Конкурс на отримання гранту для розширення бізнесу

та створення робочих місць для осіб, які постраждали від конфлікту

Проекту USAID “Економічні можливості постраждалим від конфлікту”

Кінцевий термін подачі заявок: 1 лютого 2017

Проект “Економічні можливості постраждалим від конфлікту”, що виконується Міжнародним благодійним фондом Український жіночий фонд за підтримки USAID, проводить конкурс грантів для розширення бізнесу та створення робочих місць для осіб, які постраждали від конфлікту.

Завданням конкурсу є визначення та підтримка потенційно успішних ідей з розширення бізнесу, які сприятимуть працевлаштуванню осіб, які постраждали від конфлікту:  внутрішньо переміщеним особам (ВПО), демобілізованим військовослужбовцям та членам їх сімей, людям з інвалідністю (ЛзІ) та іншим особам у кризових ситуаціях.

Детальніше...
 
Привітання
samovryad
 
Оголошення

Шановні жителі Комиш-Зорянської селищної об'єднаної територіальної громади!

З 01 грудня 2016 року по 31 грудня 2016 року розпочинається процедура голосування за найкращий герб та прапор для Комиш-Зорянської селищної об'єднаної територіальної громади.

Ескізи прапора та герба, а також їх значення, будуть розміщені на дошках оголошень в приміщеннях Комиш-Зорянської селищної ради та її виконавчого комітету  ( колишні сільські ради).

За більш детальною інформацією звертатись до працівників селищної ради за телефоном 7-32-81, або безпосередньо, відвідавши селищну раду та приміщення її виконавчого комітету( колишні сільські ради).

Не будьте байдужими та допоможіть обрати символи громади!

Тимчасова комісія по розробці символіки

Комиш-Зорянської селищної об'єднаної

територіальної громади


 
Оголошення

про зміну дати розкриття тендерних пропозицій

Комиш-Зорянська селищна рада повідомляє про зміну дати розкриття тендерних пропозицій у Запрошеннях до участі у тендері договір підряду на виконання будівельних робіт № СР-W- 1400106 -KFW та № СР-W- 1400109 -KFW розміщених у газеті «Запорізька правда» від 03.11.2016 № 43(23727).

wordЗапрошення в новій редакції додається  №1 №2

wordПідстава зміни дати розкриття тендерних пропозицій

 
Оголошення
25 листопада 2016 року о 13.00 годині в Комиш-Зорянській ЗОШ І-ІІІ ступенів
відбудеться п'ятнадцята сесія сьомого скликання
Комиш-Зорянської  селищної ради Більмацького району Запорізької області

З порядком денним сесії можна ознайомитись в розділі ДІЯЛЬНІСТЬ СЕЛИЩНОЇ РАДИ -  ПОРЯДКИ ДЕННІ ЗАСІДАНЬ

Проекти рішень розміщені в розділі ПРОЕКТИ РІШЕНЬ  -  ПРОЕКТИ РІШЕНЬ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

 
Оголошення

Комиш-Зорянська селищна виборча комісія
Куйбишевського району Запорізької області

Кандидати на посаду старост сіл Комиш-Зорянської селищної об'єднаної територіальної громади
( Постанови про реєстрацію від 07 та 10 листопада 2016 року )


Кандидати на посаду старости сіл Білоцерківка, Черешневе:

- Авраменко Катерина Володимирівна, 04.09.1986 р.н., громадянка України, освіта вища, позапартійна, тимчасово не працює, проживає в с.Білоцерківка Більмацького району Запорізької області, самовисування.

- Ковальок Сергій Антонович, 01.03.1963 р.н., громадянин України, освіта вища, позапартійний, привітний підприємець, проживає в с.Білоцерківка Більмацького району Запорізької області, самовисування.

- Ключник Петро Степанович, 16.11.1958 р.н., громадянин України, освіта середня спеціальна, позапартійний, виконуючий обов'язки старости сіл Білоцерківка, Черешневе, проживає в с.Білоцерківка Більмацького району Запорізької області, самовисування.

- Ниценко Андрій Леонідович, 06.01.1983 р.н., громадянин України, освіта середня спеціальна, позапартійний, водій в Білоцерківській амбулаторії ЗПСМ, проживає в с.Білоцерківка  Більмацького району Запорізької області, самовисування.

- Ребро Олександр Миколайович, 29.07.1985 р.н., громадянин України, освіта вища, позапартійний, головний спеціаліст відділу доходів та автоматизованої обробки інформації управління фінансів Більмацької районної державної адміністрації, проживає в с.Білоцерківка Більмацького району Запорізької області, самовисування.


Кандидат на посаду старости сіл Благовіщенка, Новокам
'янка:

- Недобуга Ірина Федорівна, 19.06.1968 р.н., громадянка України, освіта вища, позапартійна, виконуюча обов'язки старости сіл Благовіщенка, Новокам'янка, проживає в с.Благовіщенка Більмацького району Запорізької області, самовисування.


Кандидати на посаду старости села Ланцеве:

- Рудяк Альона Миколаївна, 14.11.1987 р.н., громадянка України, освіта середня спеціальна, позапартійна, тимчасово не працює, проживає в с.Ланцеве Більмацького району Запорізької області, самовисування.

- Смоляна Світлана Анатоліївна, 01.01.1970 р.н., громадянка України, освіта вища, позапартійна, виконуюча обов'язки старости с.Ланцеве,  проживає в с.Ланцеве Більмацького району Запорізької області, самовисування.

Кандидати на посаду сіл Шевченківське, Труженка, Тернове, Руденка:

- Крамар Геннадій Миколайович, 15.05.1973 р.н., громадянин України, освіта середня спеціальна, позапартійний, виконуючий обов'язки старости сіл Шевченківське, Труженка, Тернове, Руденка, проживає в с.Шевченківське Більмацького району Запорізької області, самовисування.

- Савічева Наталя Олександрівна, 27.03.1974 р.н., громадянка України, освіта вища, позапартійна, тимчасово не працює, проживає в с.Шевченківське Більмацького району Запорізької області, самовисування.

 

Голова Комиш-Зорянської селищної виборчої комісії                                                                         Терещенко О.М.


 


Сторінка 10 з 18
© Комиш-Зорянська селищна рада, Запорізька область, Україна