Оголошення

bau-o6fjan01Шановні жителі громади!

Відділ культури та дозвілля виконавчого апарату селищної ради пропонує до Вашої уваги культурно-масові заходи,

що планується провести у грудні 2017 року

Детальніше...
 
Оголошення

images_2ЗАПРОШУЄМО ВСІХ БАЖАЮЧИХ !

09 грудня 2017 року 0 15.00 год. в будинку культури смт Комиш-Зоря відбудеться святкова конкурсно-розважальна програма «Найкращий бойовий чоловік» присвячена  до Дня Збройних сил України.

Відділ культури та дозвілля виконавчого апарату селищної ради


 
Оголошення

images_404 грудня 2017 року в будинку культури смт Комиш-Зоря Комиш-Зорянської селищної об'єднаної територіальної громади Запорізьким обласним центром перепідготовки і підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, керівників державних підприємств, установ та організацій буде проведено кущовий виїзний тематичний короткостроковий семінар з актуальних питань застосування земельного законодавства для посадових осіб місцевого самоврядування  - фахівців із землевпорядних питань місцевих рад Більмацького району.

Детальніше...
 
Оголошення
MauPravo

Шановні жителі громади!

«Більмацьке бюро правової допомоги» Бердянського МЦ з НБВПД пропонує до Вашої уваги тематичні буклети про загальнонаціональний правоосвітницький  проект Міністерства Юстиції України «Я маю право».

Детальніше...
 
Оголошення

imagesNavch

Об’єднаний військовий комісаріат Більмацького та Розівського районів запрошує на навчання до вищих військових навчальних закладів

 

 


Детальніше...
 
Оголошено конкурс з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги

PravDopВідповідно до наказу Міністерства юстиції України від 13.11.2017 № 4300/7 «Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги» Координаційний центр з надання правової допомоги повідомляє про проведення з 18 листопада 2017 року по 23 січня 2018 року конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги (далі – конкурс).

Детальніше...
 


Сторінка 8 з 23
© Комиш-Зорянська селищна рада, Запорізька область, Україна