Оголошення
ІНТЕГРАЦІЯ ВПО В НАШУ ГРОМАДУ: ВИКЛИКИ І ПЕРСПЕКТИВИ
19 вересня 2017 року у Комиш-Зорі в приміщенні Будинку культури (вул. Вокзальна 63) за підтримки Українського Фонду Соціальних Інвестицій відбудеться інтеграційний захід на тему “Інтеграція ВПО в нашу громаду: виклики і перспективи” у форматі “Світове кафе”.
Детальніше...
 
Оголошення

З нормативно правовою базою можливо ознайомитися в розділі "Громадські слухання/Засідання круглого столу"

 
Оголошення

На виконання доручення Міністра юстиції України Петренка П.Ю. від 09.08.2017 року щодо убезпечення громадян та підприємців від аграрного

рейдерства, 30 серпня 2017 року в Більмацькому бюро правової допомоги відбудеться прийом громадян посадовими особами Головного територіального

управління юстиції в Запорізькій області. Запрошую до участі у прийомі та обговоренні проблем у сфері земельних відносин.

 
ОГОЛОШЕННЯ
21 серпня 2017 року о 14.00 годині в Комиш-Зорянському БК
відбудеться
двадцять шоста сесія сьомого скликання Комиш-Зорянської  селищної радиБільмацького району Запорізької області

Порядок денний сесії

Проекти рішень розміщені в розділі ПРОЕКТИ РІШЕНЬ  -  ПРОЕКТИ РІШЕНЬ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

 
Конкурс на навчання для громадських радників

ШУКАЄМО АКТИВНИХ ГРОМАДЯН!

Якщо Вам небайдужий розвиток Вашої громади, Ви добре розумієте її проблеми, прагнете змін і готові виділити час на допомогу громаді, запрошуємо Вас долучитися до міжрегіональної команди громадських радників.

У команді Ви пройдете спеціалізоване навчання з кваліфікованими тренерами, знайдете підтримку однодумців з усієї України, дізнаєтесь та навчитесь як можна ефективно направити свої зусилля на якісні зміни в житті громади. Ми пропонуємо навчання з різних питань, які можуть знадобитися раднику в громаді: безпека, фінансова грамотність, захист своїх прав, робота державних інститутів, пошук допомоги та встановлення зв'язків.

 

Детальніше...
 


Сторінка 4 з 16
© Комиш-Зорянська селищна рада, Запорізька область, Україна