Повідомлення

28.01.2015

про ставки акцизного податку з реалізації суб'єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів на 2015 рік.

 

Керуючись пунктом 24 частини першої статті 26, статтею 69 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», в зв’язку з прийняттям Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» в частині встановлення ставки акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів, відповідно до підпункту 12.4.4 пункту 12.4, підпункту 212.1.11 пункту 212.1, статті 212,  підпункту 213.1.9 пункту 213.1 статті 213, підпункту 215.3.10 пункту 215.3 статті 215 Податкового кодексу України, пункту 4 Прикінцевих положень Закону України про внесення змін до Податкового кодексу та деяких інших законодавчих актів щодо податкової реформи, селищна рада вирішила:

1. Встановити з 01.01.2015 року ставку акцизного податку з реалізації суб'єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів у розмірі 5 відсотків від вартості (з податком на додану вартість).

2. Затвердити Положення про акцизний податок з реалізації суб'єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів на 2015 рік (додається).

3. Рішення набирає чинності з дня його офіційного оприлюднення.

4. Посадовим особам апарату селищної ради та її виконавчому  комітету забезпечити оприлюднення цього рішення в інформаційному бюлетені Комиш-Зорянської селищної ради «Вісник територіальної громади смт. Комиш-Зоря» та на офіційному сайті Комиш-Зорянської селищної ради в мережі Інтернет протягом 10 днів.

5. В десятиденний строк з дня оприлюднення надіслати копію рішення до органу державної фіскальної служби.

6. Організацію виконання цього рішення покласти на постійну комісію селищної ради з  питань планування бюджету  та фінансів.
Детальніше...
 
Повідомлення

06.06.2014

про оприлюднення проектів рішень Комиш-Зорянської селищної ради та аналізів регуляторного впливу.

З метою отримання зауважень та пропозицій до проектів рішень Комиш-Зорянської селищної ради:

- «Про ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки»;

- «Про ставки єдиного податку для суб’єктів підприємницької діяльності, які працюють по спрощеній системі оподаткування на 2015 рік»;

виконавчий комітет Комиш-Зорянської селищної ради оголошує про їх публікацію.

- «Про тарифи на послуги КП «Мрія»

Проекти підготовлені  на виконання вимог Податкового кодексу України.

Повний пакет документів до проектів рішень селищної ради буде  розміщено протягом 5 днів  на офіційному веб-сайті Комиш-Зорянської селищної ради www.kz.zp.ua в мережі Інтернет.

Детальніше...
 
Повідомлення

30.04.2013

про оприлюднення проектів регуляторних актів – рішень Комиш-Зорянської селищної ради Куйбишевського району Запорізької області

Виконавчий комітет Комиш – Зорянської селищної ради Куйбишевського району Запорізької області відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою одержання зауважень і пропозицій фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань повідомляє про оприлюднення проектів регуляторних актів – проектів рішень селищної ради:

1. «Про встановлення мінімальної вартості місячної оренди 1(одного) квадратного метра загальної площі нерухомого майна на 2014 рік».

2. «Про ставки єдиного податку для суб’єктів підприємницької діяльності, які працюють по спрощеній системі оподаткування на 2014 рік».

Регуляторні акти розроблені відповідно до Конституції України, Податкового кодексу України, Законів України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою забезпечення дотримання вимог чинного законодавства, врегулювання податкових відносин та правових відносин між органами місцевого самоврядування та суб’єктами господарювання.

Детальніше...
 
Повідомлення про опртлюднення проекту

14.12.2012

Повідомлення
про оприлюднення проекту регуляторного акта-проекту
рішення Комиш-Зорянської селищної ради «Про затвердження нормативної грошової оцінки земель
населеного пункту територіальної громади смт. Комиш-Зоря»

Відповідно до вимог Закону України „Про засади державної регуляторної політику у сфері господарської діяльності ", з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань оприлюднюється проект рішення Комиш-Зорянської селищної ради «Про затвердження нормативної грошової оцінки земель населеного пункту територіальної громади смт. Комиш-Зоря ».

Детальніше...
 
Повідомлення

14.11.2012

про оприлюднення проекту рішення виконкому Комиш-Зорянської селищної ради

Відповідно до  вимог  Законів України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», ст. 21 Закону України  «Про доступ до публічної інформації», постанови Кабінету міністрів України від 13 липня 2011 року 3 740 «Про затвердження граничних норм витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію», з метою  розрахунку розміру фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитами на інформацію і порядку відшкодування цих витрат виконком  Комиш-Зорянської селищної ради розробив проект рішення виконкому  селищної ради «Про затвердження розміру фактичних витрат на копіювання та друк документів, що надаються за запитами на інформацію, та порядку відшкодування цих витрат»

Детальніше...
 
Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів - рішень Комиш-Зорянської селищної ради Куйбишевського району Запорізької області
Виконавчий    комітет    Комиш - Зорянської    селищної    ради Куйбишевського району Запорізької області відповідно  до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою одержання зауважень і пропозицій фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань повідомляє про оприлюднення проектів регуляторних актів - проектів рішень  селищної ради:
Детальніше...
 


Сторінка 29 з 30
© Комиш-Зорянська селищна рада, Запорізька область, Україна