Оголошення про склад комісії

Постановою Куйбишевської районної виборчої комісії  № 4 від 11 вересня 2015 року сформовано і затверджено склад Комиш-Зорянської селищної виборчої  комісії Куйбишевського району Запорізької області.

Голова комісії- Терещенко Оксана Михайлівна (Куйбишевська районна в Запорізькій області організація ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ")

Заступник голови комісії- Яреха Ольга Іванівна (Куйбишевська районна організація Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина")

Секретар комісії-Деменкова Алла Михайлівна (Куйбишевська районна організація "Жінки за майбутнє" Всеукраїнського політичного об'єднання)

члени комісії:

1. Беспавлова Наталія Вікторівна.
2. Перепадя Лілія Вікторівна.
3. Симоненко Тамара Петрівна.
4. Ісаєва Раїса Василівна.
5. Ігнатенко Надія Михайлівна.
6. Бобота Світлана Анатоліївна.
7. Деменкова Наталя Володимирівна.
8. Косик Наталя Вікторівна.
9. Косенко Олена Володимирівна.
10. Рукавішнікова Дарина Володимирівна.
11. Бітюкова Олена Павлівна.

Селищна виборча комісія знаходиться за адресою:вул. Вокзальна, 63 смт. Комиш-Зоря, 71030 тел.7-31-94.
Режим роботи селищної виборчої комісії:

Початок : з 9-00 до 17-00, без перерви,  вихідні: субота, неділя


 

 
Повідомлення про результати громадських слухань

11.08.2015 року
Про громадські слухання.

07 серпня 2015 року відбулися громадські слухання з питання «Обговорення ініціативи селищного голови щодо участі Комиш-Зорянської територіальної громади в конкурсі мікропроектів в рамках УФСІ «Сприяння розвитку соціальної структури, УФСІ V».

В обговоренні  прийняли участь депутати селищної ради, посадові особи місцевого самоврядування та працівники апарату виконавчого комітету селищної ради, керівники, працівники підприємств та установ селища, жителі територіальної громади.

За результатами слухань винесене рішення з пропозицією підтримати ініціативу Комиш-Зорянського селищного голови Гнатуші І.В. щодо участі у конкурсі мікропроектів в рамках проекту УФСІ «Сприяння розвитку соціальної структури, УФСІ V» та подати на розгляд два мікропроекти.

Під час обговорення інших пропозицій та зауважень не надійшло.


 
ДО ВІДОМА ЖИТЕЛІВ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

смт. Комиш-Зоря

На виконання розпорядження селищного голови від 07.07.2015р.№ 136а-р «Про проведення громадських слухань з питання «Обговорення ініціативи селищного голови щодо участі територіальної громади в конкурсі мікропроектів в рамках проекту УФСІ «Сприяння розвитку соціальної структури, УФСІ V» з метою підтримки інфраструктурних заходів з високою часткою внутрішньо переміщених осіб (ВПО) шляхом створення для них житла, ремонту об'єктів соціальної сфери, таких як заклади медичного обслуговування, виховання та навчання дітей, а також, соціальних закладів для вразливих груп населення, переміщених із окупованих та небезпечних районів

 

07 серпня 2015 року о 12.00 год. в приміщенні селищного будинку культури пройдуть громадські слухання з «Обговорення ініціативи селищного голови щодо участі Комиш-Зорянської територіальної громади в конкурсі мікропроектів у рамках проекту УФСІ «Сприяння розвитку соціальної структури, УФСІ  V».

 
Повідомлення про результати засідання круглого столу

30.07.2015 року

На виконання розпорядження селищного голови  від 27.07.2015 року № 153а-р «Про проведення засідання круглого столу з питання обговорення проекту рішення «Про добровільне об'єднання територіальних громад»

28 липня 2015  року о 10.00 год. в кабінеті селищного голови пройшло засідання круглого столу з обговорення питання проекту рішення «Про добровільне об'єднання територіальних громад» (Білоцерківської, Благовіщенської, Ланцівської,  Шевченківської сільських рад  та Комиш-Зорянської селищної ради).

В роботі круглого столу взяли участь мешканці селища Комиш-Зоря.

На порядок денний було винесене лише одне питання - про обговорення проекту рішення «Про добровільне об'єднання територіальних громад».

За підсумками роботи круглого столу було вирішене наступне:
рекомендувати селищній раді розглянути, запропонований спільною робочою групою з підготовки проектів рішень щодо добровільного об'єднання територіальних громад, проект рішення «Про добровільне об'єднання територіальних громад» (Білоцерківської, Благовіщенської, Ланцівської,  Шевченківської сільських рад  та Комиш-Зорянської селищної ради) та затвердити його на сесії.

Інших пропозицій на розгляд не надходило.


 
Оголошення

27.07.2015 року

На виконання розпорядження селищного голови від 27.07.2015р. № 153а-р «Про проведення засідання круглого столу з питання обговорення проекту рішення «Про добровільне об'єднання територіальних громад»
Відповідно до Закону України «Про добровільне об'єднання територіальних громад», Методики формування спроможних територіальних громад затвердженою Постановою КМУ від 8 квітня 2015 р № 214,
28 липня 2015 року о 10.00 год. в кабінеті селищного голови буде проведене засідання круглого столу щодо обговорення проекту рішення «Про добровільне об'єднання територіальних громад» з метою залучення представників громадськості до його обговорення.

 
Повідомлення про результати проведення громадського слухання

27.07.2015 року

10 липня 2015 року відбулися громадські слухання з питань:

1. Про ставки єдиного податку для суб'єктів підприємницької діяльності, які працюють по спрощеній системі оподоткування на 2016 рік.
2. Про ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.
3. Про ставки акцизного податку з реалізації суб'єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів.
4. Про транспортний податок.
5. Про ставки земельного податку.
6. Про порядок встановлення розмірів орендної плати за землю.

На слухання були запрошені:
-         Онишко Юрій Іванович, директор комунального підприємства «Мрія» (селищний ринок);
-         Василенко Олександр Петрович, начальник відділу економічного розвитку торгівлі Куйбишевської райдержадміністрації.

В обговоренні проекту рішень прийняли участь депутати, посадові особи та працівники апарату виконавчого комітету селищної ради, працівники підвідомчих установ, жителі територіальної громади.
За пропозицією селищного голови було затверджено порядок денний та регламент слухань.
Під час обговорення проектів рішень, від присутніх на слуханнях пропозицій та зауважень не надійшло.


 

 


Сторінка 27 з 30
© Комиш-Зорянська селищна рада, Запорізька область, Україна