Оголошення

Шановні  мешканці селища  Комиш-Зоря !

09 липня 2015 року  о  12.00 год.

в  селищному  будинку  культури відбудуться  громадське обговорення  щодо

питання добровільного об’єднання територіальних громад

відповідно до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» 

Виконавчий  комітет

 
Оголошення

Виконком Комиш-Зорянської селищної ради повідомляє, що 10.07.2015р. о 15:00 год. в  СБК   за    адресою:  смт. Комиш-Зоря, вул. Вокзальна, 63 відбудуться громадські слухання по обговоренню проектів регуляторних актів:

- «Про ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної

ділянки»;

- «Про ставки земельного податку»;

- «Про ставки акцизного податку з реалізації субєктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів»;

- «Про транспортний податок»;

- «Про ставки єдиного податку для суб’єктів підприємницької 

діяльності, які працюють по спрощеній системі оподаткування на 2016 рік»

- «Про порядок встановлення розмірів орендної плати на землю»


Проекти зазначених вище регуляторних актів, аналізи регуляторного впливу з додатками розміщено на офіційному
веб-сайті Комиш-Зорянської  селищної ради www.kz.zp.ua в мережі Інтернет., розділ «Підприємництво та регуляторна діяльність», в підрозділах «Проекти» та «Аналізи».

В громадських слуханнях можуть прийняти участь повнолітні громадяни, суб'єкти господарювання (юридичні особи та фізичні особи-підприємці), представники їх об'єднань, громадських організацій, органів самоврядування, а також консультативно-дорадчих органів, створених при органах державної влади і органах місцевого самоврядування, які представляють інтереси громадян і суб'єктів господарювання.

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь в громадських слуханнях.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань  приймаються до 10.07.2015 року. 

 

 
Повідомлення

про оприлюднення проектів регуляторних актів


Проекти рішень Комиш-Зорянської селищної ради: «Про ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки», «Про ставки земельного податку», «Про ставки акцизного податку з реалізації суб'єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів», «Про транспортний податок», «Про ставки єдиного податку для суб'єктів підприємницької діяльності, які працюють по спрощеній системі оподаткування на 2016 рік», «Про порядок встановлення розмірів орендної плати на землю» ,розроблено виконавчим комітетом Комиш-Зорянської селищної ради.

Основною метою прийняття регуляторноих актів є встановлення акцизного податку з реалізації суб'єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів, транспортного податку, податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, ставки земельного податку та отримання до селищного бюджету додаткових надходжень.

Проекти регуляторних актів та аналізи регуляторного впливу на офіційному веб-сайті Комиш-Зорянської селищної ради Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript в мережі Інтернет з метою обговорення.

Зауваження та пропозиції до регуляторного акту надаються фізичними та юридичними особами, їх об'єднаннями виключно у письмовій формі з їх обґрунтовуваннями за адресою: виконавчий комітет Комиш-Зорянської селищної ради, вул. Вокзальна, 49, смт. Комиш-Зоря, Куйбишевський район, Запорізька обл., 71030, тел. 7-32-81, каб. №4

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань  приймаються до 10.07.2015 року.


 
Повідомлення

28.01.2015

про ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2015 рік

Відповідно до пункту 12.3 статті 12 та статті 266, пункту 33 підрозділу 10 Податкового кодексу України, статті 25, пункту 24 частини першої статті 26, частини першої статті 69 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись частиною 4 Прикінцевих положень Закону України від 28.12.2014 р. № 71-VІII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи», селищна рада вирішила:

1. Встановити ставку податку для об'єктів житлової нерухомості, що перебувають у власності фізичних та юридичних осіб на 2015 рік у розмірі 2 відсотків розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня 2015 року, за 1 кв. метр бази оподаткування.

2. Встановити ставки податку для об'єктів нежитлової нерухомості, що перебувають у власності фізичних та юридичних осіб на 2015 рік згідно з додатком 1.

3. Затвердити Положення про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2015 рік згідно з додатком 2.

4. Посадовим особам апарату селищної ради та її виконавчого комітету забезпечити оприлюднення цього рішення в інформаційному бюлетені селищної ради «Вісник територіальної громади смт. Комиш-Зоря» та на офіційному сайті Комиш-Зорянської селищної ради в мережі Інтернет протягом 10 днів.

5. В десятиденний строк з дня оприлюднення надіслати копію рішення до органу державної фіскальної служби в Куйбишевському районі.

6.Вважати таким, що втратило чинність рішення селищної ради від 10.07.2014 № 10 «Про ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки».

7. Дане рішення набирає чинності з дня його офіційного оприлюднення.

8. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань планування бюджету та фінансів.
Детальніше...
 
Повідомлення

28.01.2015

про встановлення транспортного податку на 2015 рік

Керуючись пунктом 10.2 статті 10, підпунктом 12.4.1 пункту 12.4 статті 12, статтею 267 Податкового кодексу України, пунктом 24 частини першої статті 26, пункту 5 статті 59, статтею 69, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пунктом 81 розділу І Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України  та деяких інших законодавчих актів щодо податкової реформи», пунктом 19 частини першої статті 64 Бюджетного кодексу України, селищна рада  вирішила:

1. Встановити з 01.01.2015 року на території Комиш-Зорянської селищної ради транспортний податок з розрахунку за календарний рік у розмірі 25000 гривень за кожен легковий автомобіль, який використовувався до 5 років і має об'єм циліндра двигуна понад 3000 куб. см.

2. Затвердити Положення про транспортний податок на 2015 рік (додається).

3. Рішення набирає чинності з дня офіційного оприлюднення.

4. Посадовим особам апарату селищної ради та її виконавчому  комітету забезпечити оприлюднення цього рішення в інформаційному бюлетені Комиш-Зорянської селищної ради «Вісник територіальної громади смт. Комиш-Зоря» та на офіційному сайті Комиш-Зорянської селищної ради в мережі Інтернет протягом 10 днів.

5. В десятиденний строк з дня оприлюднення надіслати копію рішення до органу Державної фіскальної служби в Куйбишевському районі.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань планування бюджету та фінансів.
Детальніше...
 
Повідомлення

28.01.2015

про ставки акцизного податку з реалізації суб'єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів на 2015 рік.

 

Керуючись пунктом 24 частини першої статті 26, статтею 69 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», в зв’язку з прийняттям Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» в частині встановлення ставки акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів, відповідно до підпункту 12.4.4 пункту 12.4, підпункту 212.1.11 пункту 212.1, статті 212,  підпункту 213.1.9 пункту 213.1 статті 213, підпункту 215.3.10 пункту 215.3 статті 215 Податкового кодексу України, пункту 4 Прикінцевих положень Закону України про внесення змін до Податкового кодексу та деяких інших законодавчих актів щодо податкової реформи, селищна рада вирішила:

1. Встановити з 01.01.2015 року ставку акцизного податку з реалізації суб'єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів у розмірі 5 відсотків від вартості (з податком на додану вартість).

2. Затвердити Положення про акцизний податок з реалізації суб'єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів на 2015 рік (додається).

3. Рішення набирає чинності з дня його офіційного оприлюднення.

4. Посадовим особам апарату селищної ради та її виконавчому  комітету забезпечити оприлюднення цього рішення в інформаційному бюлетені Комиш-Зорянської селищної ради «Вісник територіальної громади смт. Комиш-Зоря» та на офіційному сайті Комиш-Зорянської селищної ради в мережі Інтернет протягом 10 днів.

5. В десятиденний строк з дня оприлюднення надіслати копію рішення до органу державної фіскальної служби.

6. Організацію виконання цього рішення покласти на постійну комісію селищної ради з  питань планування бюджету  та фінансів.
Детальніше...
 


Сторінка 21 з 23
© Комиш-Зорянська селищна рада, Запорізька область, Україна