Оголошення

Шановні мешканці Комиш-Зорянської ОТГ

Виконавчий комітет Комиш-Зорянської селищної ради повідомляє, що 16.05.2017р. о 15.00 год в Комиш-Зорянському СБК

за адресою: смт.Комиш-Зоря, вул. Вокзальна, 63 відбудуться громадські слухання по обговоренню проекту регуляторного акту «Правила з благоустрою населених пунктів Комиш-Зорянської селищної об'єднаної територіальної громади ».

Проект зазначеного вище регуляторного акту , аналіз регуляторного впливу з додатками розміщено на офіційному веб-сайті Комиш-Зорянської селищної ради www.kz.zp.ua в мережі Інтернет, розділ «Регуляторна діяльність» в підрозділах «Проекти» та «Аналізи».

Детальніше...
 
Оголошення

 

06 квітня 2017 року о 13.00 годині
в Комиш-Зорянському БК
відбудеться двадцята позачергова сесія сьомого скликання Комиш-Зорянської  селищної ради Більмацького району Запорізької області

Порядок денний сесії

Проекти рішень розміщені в розділі ПРОЕКТИ РІШЕНЬ  -  ПРОЕКТИ РІШЕНЬ СЕЛИЩНОЇ РАДИ


ОГОЛОШЕННЯ

Шановні жителі громади!

В приміщенні за адресою: смт Комиш - Зоря, вул. Вокзальна,63(приміщення Будинку культури,1 поверх) здійснюватиметься  прийом громадян:

-        щосереди з 08.00 до 12.00 год. спеціалістом Управління Пенсійного фонду України в Більмацькому районі з питань призначення та перерахування пенсій;

-        щочетверга з 09.00 до 12.00 год. працівниками Більмацького бюро правової допомоги.

 

 

Семінар для внутрішньо переміщених осіб

13 березня 2017 року об 11:00 у приміщенні Більмацького бюро правової допомоги відбудеться семінар для внутрішньо переміщених осіб. Розглядатимуться такі питання:

-  отримання довідки ВПО;

-  одноразова грошова допомога, призначення та надання субсидій, здійснення пенсійних виплат, соціальні стипендії, допомога на дітей;

-  виготовлення дублікату документу про загальну середню освіту, отримання паспорта громадянина України, свідоцтва про народження дитини/смерть особи державного зразка;

-  отримання спадщини ВПО;

-  припинення підприємницької діяльності фізичними особами-підприємцями;

-  звернення до суду, до державних органів, органів місцевого самоврядування.

Під час семінару учасники матимуть змогу поставити запитання, отримати формуляри документів (в електронному вигляді).

Запрошуємо до участі внутрішньо переміщених осіб та всіх бажаючих. Прохання попередньо зателефонувати та повідомити про бажання відвідати семінар (для розрахунку місць).

Нагадуємо, що Більмацьке бюро правової допомоги знаходиться за адресою: 71001, Запорізька обл., Більмацький р-н, смт.Більмак, вул.Запорізька, 28-А.

За додатковою інформацією звертайтеся за телефонами: (06147) 220-74, 220-54


 
Оголошення
10 березня 2017 року о 13.00 годині в Комиш-Зорянському БК відбудеться дев'ятнадцята сесія сьомого скликання Комиш-Зорянської  селищної ради Більмацького району Запорізької області

Порядок денний сесії

Проекти рішень розміщені в розділі ПРОЕКТИ РІШЕНЬ  -  ПРОЕКТИ РІШЕНЬ СЕЛИЩНОЇ РАДИ


 
Відкриття Відділу надання адміністративних послуг

Шановні жителі громади!

Запрошуємо Вас відвідати за необхідності Відділ надання адміністративних послуг виконавчого апарату Комиш - Зорянської селищної ради Більмацького району Запорізької області та отримати всі необхідні консультації та послуги  з найбільш важливих питань, що відносяться до його компетенції.

Приміщення  знаходиться за адресою: Запорізька область Більмацький район смт Комиш-Зоря вул. Вокзальна, 63 (приміщення Будинку культури І поверх).

Для мешканців громади запроваджені зручні години прийому відвідувачів:

Детальніше...
 

Звернення до Українського народу у зв’язку з Днем пам’яті Героїв Крут

22a5b408911b1e93165e2e0a87c39916_1470858809_extra_large

Детальніше...
 


Сторінка 20 з 30
© Комиш-Зорянська селищна рада, Запорізька область, Україна