Оголошення

Про призначення проміжних виборів депутатів Комиш-Зорянської селищної ради Більмацького району Запорізької області в одномандатних виборчих округах №4, 18.

Постанова

 
Оголошення

ДО ВІДОМА СУБЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ

ОГОЛОШУЄТЬСЯ

Конкурс на отримання гранту для розширення бізнесу

та створення робочих місць для осіб, які постраждали від конфлікту

Проекту USAID “Економічні можливості постраждалим від конфлікту”

Кінцевий термін подачі заявок: 1 лютого 2017

Проект “Економічні можливості постраждалим від конфлікту”, що виконується Міжнародним благодійним фондом Український жіночий фонд за підтримки USAID, проводить конкурс грантів для розширення бізнесу та створення робочих місць для осіб, які постраждали від конфлікту.

Завданням конкурсу є визначення та підтримка потенційно успішних ідей з розширення бізнесу, які сприятимуть працевлаштуванню осіб, які постраждали від конфлікту:  внутрішньо переміщеним особам (ВПО), демобілізованим військовослужбовцям та членам їх сімей, людям з інвалідністю (ЛзІ) та іншим особам у кризових ситуаціях.

Детальніше...
 
Привітання
samovryad
 
Оголошення

Шановні жителі Комиш-Зорянської селищної об'єднаної територіальної громади!

З 01 грудня 2016 року по 31 грудня 2016 року розпочинається процедура голосування за найкращий герб та прапор для Комиш-Зорянської селищної об'єднаної територіальної громади.

Ескізи прапора та герба, а також їх значення, будуть розміщені на дошках оголошень в приміщеннях Комиш-Зорянської селищної ради та її виконавчого комітету  ( колишні сільські ради).

За більш детальною інформацією звертатись до працівників селищної ради за телефоном 7-32-81, або безпосередньо, відвідавши селищну раду та приміщення її виконавчого комітету( колишні сільські ради).

Не будьте байдужими та допоможіть обрати символи громади!

Тимчасова комісія по розробці символіки

Комиш-Зорянської селищної об'єднаної

територіальної громади


 
Оголошення

про зміну дати розкриття тендерних пропозицій

Комиш-Зорянська селищна рада повідомляє про зміну дати розкриття тендерних пропозицій у Запрошеннях до участі у тендері договір підряду на виконання будівельних робіт № СР-W- 1400106 -KFW та № СР-W- 1400109 -KFW розміщених у газеті «Запорізька правда» від 03.11.2016 № 43(23727).

wordЗапрошення в новій редакції додається  №1 №2

wordПідстава зміни дати розкриття тендерних пропозицій

 


Сторінка 19 з 28
© Комиш-Зорянська селищна рада, Запорізька область, Україна