Вакансії Комиш-Зорянської селищної ради

Комиш-Зорянська селищна рада Більмацького району Запорізької області ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування: адміністратора відділу «Центр надання адміністративних послуг»

Особи, які претендують на посаду, повинні мати повну вищу освіту відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, досконало володіти державною мовою, знати основні принципи роботи на комп’ютері та програмні засоби Word, Excel.

Стаж служби в органах місцевого самоврядування чи державної служби не менше 1 року або стаж роботи в інших сферах управління не менше 3 років.

Додаткову інформацію щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці можна отримати в Комиш-Зорянській селищній раді.

Необхідні документи: заява, особова картка (форма П-2ДС), автобіографія, дві фотокартки розміром 4х6 см, документ про освіту, паспорт, військовий квиток (для військовозобов’язаних), декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік (Е-декларація).

Подавати за адресою: 71030, смт. Комиш-Зоря, вул. Вокзальна,5, каб. № 10.

Термін надання документів – 30 календарних днів з дня опублікування оголошення.

Довідки за телефонами: 0892500744 .

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Про конкурс на заміщення вакантної посади директора Комиш-Зорянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Комиш-Зорянської селищної ради Більмацького району Запорізької області

Відділ освіти виконавчого комітету Комиш-Зорянської селищної ради Більмацького району Запорізької області з 01.10.2018року оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Комиш-Зорянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, яка знаходиться за адресою: Запорізька область, Більмацький район, смт Комиш-Зоря, вулиця Вокзальна, будинок 5.

Претенденти на заміщення зазначеної посади повинні відповідати наступним кваліфікаційним вимогам:

бути громадянином України;

мати повну вищу педагогічну освіту ступеня не нижче магістра (спеціаліста);

мати стаж педагогічної роботи не менше трьох років;

мати організаторські здібності, фізичний і психічний стан, який не перешкоджає виконанню професійних обов’язків;

вільно володіти державною мовою.

Особи, які відповідають основним кваліфікаційним вимогам і бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:

1) заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

2) автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

3) копія паспорта громадянина України та реєстраційного номера облікової картки платника податків;

4) копію документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста);

5) копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше п’яти років на момент їх подання;

6) довідку про відсутність судимості;

7) мотиваційний лист, складений у довільній формі;

8) медичну довідку

9) 2 фотокартки (4х6 см)

Особа може подати інші документи, які підтверджуватимуть її професійні та/або моральні якості.

Документи приймаються протягом 30 днів з дня оприлюднення оголошення на офіційному веб-сайті відділу освіти виконавчого комітету Комиш-Зорянської селищної ради за адресою: 71030, Запорізька обл., Більмацький р-н, смт комиш-Зоря, вул. Вокзальна, 7, каб. 5.

Після закінчення строку подачі документів кандидатів буде повідомлено про місце і час проведення конкурсного відбору.

Уповноважена особа з надання інформації про конкурс та прийняття документів для участі у конкурсі Черіпко Тетяна Вікторів

 

 
© Комиш-Зорянська селищна рада, Запорізька область, Україна