В рамках програми "Успішні локальні громади", учасницею якої стала Комиш-Зорянська ОТГ, в передостанній тиждень червня було проведено локальний аналіз громади на тему: "Потреби молоді у змістовному дозвіллі".

Світлина від Talk hub Молодіжний хаб Комиш-Зорянської ОТГ.Опитування проводилося методом "висячих питань". Молоді люди впродовж тижня мали змогу відповісти на питання - Яких заходів для молоді не вистачає в нашій громаді?

Відповіді були різноплановими: від організації танців у селі до ремонту фасаду школи та питань благоустрою. Загалом ми отримали 53 ідеї щодо зацікавленості молоді проводити свій вільний час з користю та готовність молоді до співпраці у досягненні спільних прагнень.

Особливо велику кількість ідей, а саме 18, було висвітлено в напрямку спорту. Це облаштування та організація роботи фітнес-клубу, тренажерного залу, змагання з настільного тенісу та більярду, а також організація веломарафону) В результаті аналізу відповідей ці ідеї було об'єднано в одну - облаштування спортивного клубу!

P.S. Жодна з ідей не загублена і при можливості буде реалізована)

 

 
© Комиш-Зорянська селищна рада, Запорізька область, Україна