22 червня 2018 року о 10.00 год. в адміністративному приміщені Комиш-Зорянської селищної ради у відділі земельних відносин виконавчого апарату селищної ради проведено нараду.

zem_222

На порядку денному були розглянуті такі питання:

1. Обговорення шляхів вирішення проблемних питань, що виникли під час інвентаризації  сільськогосподарських земель державної власності, які заплановано передати до комунальної власності Комиш-Зорянської селищної ради.

В обговоренні даного питання взяли участь: селищний голова Комиш-Зорянської селищної ради Гнатуша І.В., начальник відділу земельних відносин виконавчого апарату селищної ради Василенко Н.Г., спеціалісти-землевпорядники відділу земельних відносин Тарасова В.І., Лифарь В.В., Саєнко Л.Д., Вєрютіна Н.В., Лісовська А.М. та в.о. начальника відділу у Більмацькому районі ГУ Держгеокадастрі у Запорізькій області Ганжела П.В.

Присутні мали можливість отримати відповіді на хвилюючі їх питання.

Під час роботи з матеріалами інвентарізації спеціалістами-землевпорядниками виявлено помилки в графічних матеріалах, розмірах площ, невідповідність кадастрових номерів земельних ділянок державної власності.

За результатами проведеної роботи матеріали повернено на доопрацювання Головному управлінню Держгеокадастру у Запорізькій області.

2. На виконання розпоряджень Запорізької облдержадміністрації та Більмацької райдержадміністрації спеціалісти Комиш-Зорянської селищної рада з метою організації роботи зі знищення карантинних рослин та бур’янів, а також несвоєчасного покосу трав в межах об’єднаної територіальної громади розробляють проект рішення виконавчого комітету селищної ради про організацію виконання вищезазначених заходів. Відповідно до яких листом селищної ради повідомлено землекористувачів про необхідність знищення карантинних рослин на полях (паях) протягом вегетаційного періоду червня-жовтня місяців, а також поблизу нежитлових приміщень.

3. На виконання розпоряджень Запорізької облдержадміністрації та Більмацької райдержадміністрації начальником відділу земельних відносин Василенко Н.Г. складено графік об’їзду територій, згідно якого з 11.06.2018 по 15.06.2018 проведено огляд сільськогосподарських угідь Комиш-Зорянської селищної ради з фіксуванням фото сільськогосподарських культур.

Під час об’їзду робота була направлена на виявлення фактів використання земельних ділянок без оформлення відповідних прав на землю та виявлення земельних ділянок, які використовуються не за цільовим призначенням, а також фіксація земельним ділянок без посіву (пари).

Для обговорення даного питання на нараду був запрошений державний інспектор у сфері державного контролю за використанням та охороною земель і дотримання вимог законодавства України про охорону земель Держгеокадастру у Запорізькій області – головний спеціаліст відділу контролю за використанням та охороною земель в Гуляйпільському, Більмацькому,Оріховському, Пологівському, Розівському районах Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру в Запорізькій області Редька В.М.

Під час наради Редька В.М. повідомив про шляхи притягнення порушників земельного законодавства до адміністративної, кримінальної відповідальності.

IMG_20180622_100404

IMG_20180622_102535

 
© Комиш-Зорянська селищна рада, Запорізька область, Україна