ОГОЛОШЕННЯ

images_47УВАГА!

Про подання Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані у системі «Єдиного державного реєстру декларацій, осіб уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування» на сайті
Національного агентства з питань запобігання корупції.


 

Увага!!! Комиш-Зорянська селищна рада нагадує про необхідність подання Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані.
Відповідно до частини другої статті 52 Закону, у разі суттєвої зміни у майновому стані суб’єкта декларування, а саме отримання ним доходу, придбання майна на суму, яка перевищує 50 ПРОЖИТКОВИХ МІНІМУМІВ, встановлених для працездатних осіб на 1 січня відповідного року, зазначений суб’єкт у десятиденний строк з моменту отримання доходу або придбання майна зобов’язаний письмово повідомити про це Національне агентство. Зазначена інформація вноситься до Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, та оприлюднюється на офіційному веб-сайті Національного агентства.

З метою полегшення заповнення Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані надаються Роз'яснення щодо заповнення Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані.

 

 
© Комиш-Зорянська селищна рада, Запорізька область, Україна