Зі святом Вас любі жінки!

gl11 березня у Комиш-Зорянському селищному будинку культури відбувся святковий концерт «Во істину небесна і земна» присвячений Міжнародному жіночому дню 8 Березня.

Цей концерт став насправді сюрпризом для мешканців нашого селища!


 

Пісні та конкурси, гумор та лірика… Нашу сцену відвідали «супер-зірки» Тіна Кароль (Динник Є.) та Юрій Горбунов (Беспавлов О.). Про новини «світського життя» в селищі Комиш-Зоря розповіла Катерина Осадча (Кузовкова Я.). Протягом вечору зі сцени лунали вітання жінкам.
Заступник селищного голови Віктор Іванович Мерешко звернувся до представниць прекрасної статі з вітальним словом, побажав гарного весняного настрою, здоров’я та усмішок.
А на всіх дівчат та жінок, які були в залі будинку культури, очікував приємний святковий сюрприз.

Як завжди, яскраво виступили аматорські колективи: народний вокальний колектив «Зоряночка»; ніжні, чуйні та веселі пісні виконали солісти «Малих форм» - сімейний дует Поборських Олени та Віктора, Шияна Олександра та Анни Славної, тріо «Ліра», дитячі дуети сестричок Пашко Аліни та Олександри, Рибалко Вікторії та Шостак Юлії. Свої музичні вітання дарували солісти – Крючкова Тетяна, Ємченко Тетяна, Динник Ліза, Дементій Ліза, та найменша солістка концерту Булах Вероніка.

Родзинкою концерту став виступ танцювального колективу «Орхідея», молодша група виконала танець «Ангели», який підготували мами зі своїми доньками. Також сюрпризом концерту був виступ Оніпка Єгора, який грав на акустичній гітарі музичні класичні композиції.

У фойє будинку культури було організовано виставку декоративно-прикладного мистецтва «Краса жіночої душі». Свої роботи представили майстри ДПМ. Декоративні вироби з дерева - Атаманчук Володимир, картинний живопис, розпис посуду та декорування посуду гіпсом– Ємченко Тетяна; вишивка картин бісером – родина Марусик О., Нечитайло Ольга, та Світлана Кісєльова.

Святковий концерт до Міжнародного жіночого дня у селищі минув, але приємні враження і настрій залишились!

1

2

3

4

5

6

7

8

9

 
© Комиш-Зорянська селищна рада, Запорізька область, Україна