Турнір з волейболу «Кубок Комиш-Зорянської ОТГ»

gl01 квітня 2018 року в спортивному залі Білоцерківської ЗОШ – І-ІІІ ст.відбувся перший турнір з волейболу серед чоловічих команд на «Кубок Комиш-Зорянської ОТГ»

На спортивне свято прибули 5 команд: смт. Комиш-Зоря, с. Шевченківське, с. Благовіщенка, та дві місцеві команди – Білоцерківка-1 та Білоцерківка (школа).

Змагання проходили за коловою системою. Суддівство забезпечували судді – В.І. Таран, А.І. Деменков, І.В. Федоренко. Всього було зіграно 10 матчів. Інтрига з приводу визначення переможця турніру зберігалася до самого останнього матчу, який і виявився найзапеклішим, адже саме команди, які в ньому зустрілися, й були основними претендентами на чемпіонство. Це був єдиний матч, де переможець визначився за результатами трьох партій ( в попередніх іграх було зіграно по дві партії). Перша партія «чемпіонського матчу» завершилася за значної переваги шевченківських волейболістів – 25:14. В другій партії комиш-зорянцям вдалося кардинально змінити ситуацію на ігровому майданчику, і як результат, перемога з рахунком - 25:12. Підсумок протистояння мав вирішити результат третьої партії, вже на початку якої комиш-зорянські спортсмени вийшли вперед з перевагою в п’ять м’ячів. Але команді з Шевченківського після взятого тайм-ауту вдалося змінити рахунок, і з незначною перевагою – 15:13, завершити вирішальну партію, а в підсумку й матч за рахунку -2:1, та стати чемпіонами першого «Кубку Комиш-Зорянської ОТГ». Друге місце посідає команда з Комиш-Зорі. І замкнули призову трійку спортсмени команди Білоцерківка-1.

Команда-переможець турніру у складі: Іван Федоренко, Евген Шебеда, Сергій Тесленко, Володимир Берлізов, Артем Довгаль, Ткаченко Ілля,- отримала перехідний красень-кубок та грамоту, а гравці індивідуальні грамоти. Команди-призери були нагороджені грамотами відповідних ступенів, а гравці також індивідуальними грамотами.

Вітаємо чемпіонів та бажаємо подальших перемог!!!