УВАГА! Про подання електронних декларацій посадових осіб органів місцевого самоврядування на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції

images_13 Увага!!! Комиш-Зорянська селищна рада нагадує про наближення терміну подачі електронних декларацій посадових осіб органів місцевого самоврядування та прирівняних осіб, депутатів Комиш-Зорянської селищної ради, про необхідність отримання електронного цифрового підпису для заповнення відповідної декларації.


Відповідно до пункту 1 статті 45 Закону України від 14 жовтня 2014 року №1700-VII «Про запобігання корупції» (далі – Закон) особи, зазначені у пункті 1, підпункті «а» пункту 2 частини першої статті 3 цього Закону, зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції; особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік за формою, що визначається Національним агентством.

Виходячи з вищевикладеного Вам необхідно до 01 квітня 2018 року подати електронну декларацію за 2017 рік шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.

Декларація на сайті Національного агентства з запобігання корупції

З метою полегшення заповнення декларацій надаються Роз'яснення щодо заповнення електронних декларацій, в якому подано детальні роз’яснення.


 
© Комиш-Зорянська селищна рада, Запорізька область, Україна