Щиро вітаємо з нагородою

GolУ кінці грудня 2017 року місцевою Асоціацією органів місцевого самоврядування «Запорізький регіональний центр розвитку спроможних територіальних громад» організовано конференцію для громад на якій підсумовано проведення реформи місцевого самоврядування у 2017 році та визначено плани на           2018 рік.

Участь у заході взяв і голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак. Звертаючись до представників громад, голова обласного парламенту наголосив на тому, що реформа децентралізації є однією з найважливіших реформ нашої держави, а представники громад – це творці майбутнього нашого Запорізького краю.

Нам дуже приємно відзначити, що за сумлінну працю, високий професіоналізм, активну громадську позицію та вагомий особистий внесок у розвиток місцевого самоврядування в Запорізькій області Орденом «За заслуги перед Запорізьким краєм» третього ступеня нагороджений Комиш-Зорянський селищний голова Гнатуша  Ігор  Вікторович.

Почесною грамотою Запорізької обласної ради відзначена секретар Комиш-Зорянської селищної ради  Муха Катерина Сергіївна.

1

2

3

4

5

6

7

 
© Комиш-Зорянська селищна рада, Запорізька область, Україна