Оголошення

15039241270_autozoom_278x300
Зміцнюємо громадянське суспільство разом!
Запрошуємо активних мешканців Запорізької області до розроблення та проектів в об’єднаних територіальних громадах
У рамках другого етапу проекту «Зміцнення демократичного врядування» Запорізька міська молодіжна громадська організація «СТЕП» запрошує на тренінгове навчання активістів, хочуть створити нові громадські об’єднання та реалізувати міні-проекти в ОТГ Запорізької області.
Хто може стати учасником?
Програма тренінгів буде цікавою місцевим лідерам, молоді, освітянам, працівникам закладів культури та дозвілля, громадським активістам та активісткам, прагнуть створити громадську організацію для проектів розвитку, а також соціальних, просвітницьких творчих у своїй громаді.
Пріоритет надаватиметься цільовим громадам, що вже долучились до проекту: Берестівська, Веселівська, Воскресенська, Гуляйпільська, Долинська, Комиш-Зорянська, Остриківська, Приморська, Смирновська, Широківська. кожної громади запрошуються по 2-3 учасники.
Водночас ми заохочуємо активних мешканців й інших ОТГ Запорізької області до подання реєстраційних анкет мотиваційних листів для участі у нашому проекті.
Що корисного ви отримаєте?
У січні-лютому 2018 року ви візьмете участь у 3-х дводенних тренінгах в м. Запоріжжі. Додатково ви отримаєте зразки документів та консультації створення громадських організацій (НГО/НУО). Експерти проекту допоможуть розробити статутні документи та зареєструвати громадські об’єднання. Новостворені НГО візьмуть участь у конкурсі міні-грантів для короткострокових у своїх громадах – за підтримки органів місцевого самоврядування.
Для участі у проекті буде залучено 25 громадських активістів та активісток, найбільш мотивованими та прагнуть змін у своїх громадах, але потребують навчання, натхнення співпраці.
Як ми будемо працювати?
Попередній розклад тренінгів: 25-26 січня, 15-16 лютого, 22-23 лютого 2018 року (це четвер п’ятниця, учасникам надається офіційний лист-запрошення для оформлення відряджень). Заходи відбуватимуться в Запоріжжі. Учасники тренінгів забезпечуються проживанням у комфортному готелі харчуванням; вартість проїзду до Запоріжжя та в зворотному напрямі відшкодовується (за наявності квитків).
Розроблення та реалізація міні-проектів у громадах заплановані на березень – липень 2018 року. Впродовж цього часу нові організації будуть тісно співпрацювати з командою нашого проекту, досвідченими НГО та представниками місцевих рад.
Як взяти участь?
Якщо ви бажаєте долучитись до роботи у проекті «Зміцнення демократичного врядування», просимо заповнити реєстраційну анкету та мотиваційний лист. Це можна зробити онлайн за цим посиланням:
HYPERLINK "https://docs.google.com/forms/d/1RvqcnjEUdctnuV7iGHAkDL5b299URgfv3c_lgOMTec4/edit?usp=sharing"
https://docs.google.com/forms/d/1RvqcnjEUdctnuV7iGHAkDL5b299URgfv3c_lgOMTec4/edit?usp=sharing
або надіслати нам заповнені форми на електронну адресу HYPERLINK "mailto: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript "
Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript
.
Кінцевий термін подачі документів – 28 грудня 2017 р. (включно).
Запрошуємо дізнатись більше про проект на сторінці: HYPERLINK "https://www.facebook.com/hromada.zp/"
https://www.facebook.com/hromada.zp/
Проект реалізується за підтримки National Endowment for Democracy.
 
© Комиш-Зорянська селищна рада, Запорізька область, Україна