Презентація "Генерального плану"

1

24 листопада 2017 року о 14.00 год. в глядацькій залі селищного будинку культури смт Комиш-Зоря відбулася презентація та прилюдне експонування проекту містобудівної документації  «Генеральний план             смт Комиш-Зоря Більмацького району Запорізької області. Оновлення         з розширенням меж населеного пункту та Плану зонування смт Комиш-Зоря Більмацького району Запорізької області» (у складі Генерального плану).


 

Про початок процедури обговорення та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації «Генеральний план смт Комиш-Зоря Більмацького району Запорізької області. Оновлення з розширенням меж населеного пункту та Плану зонування смт Комиш-Зоря Більмацького району Запорізької області» (у складі Генерального плану) повідомлялося в районній газеті «Рідний край» за № 86 (11198) від 28 жовтня 2017 року та в розділах «Оголошення», «Громадські слухання» на офіційному сайті Комиш-Зорянської селищної ради в мережі Інтернет. Також інформування населення здійснювалося шляхом розвішування оголошень на території смт Комиш-Зоря в місцях найбільшого скупчення людей.

Розробником містобудівної документації виступає  Товариство з обмеженою відповідальністю «Інститут Ефективних Технологій – Сателіт».

Проект Генерального плану представляли:

Голощанов Євгеній Миколайович – головний архітектор проекту, заступник директора з містобудування ТОВ «Інститут Ефективних технологій»

Сосюра Андрій Андрійович -  заступник директора з виробництва

ТОВ «Інститут Ефективних технологій»

Запропонований проект містобудівної документації складається з:

схема розташування населеного пункту в системі розселення у довільному масштабі; план існуючого використання території; схема існуючих планувальних обмежень; генеральний план (основне креслення); схема проектних планувальних обмежень; модель перспективного розвитку населеного пункту у довільному масштабі; схема вулично-дорожньої мережі сільського та зовнішнього транспорту; схема інженерного обладнання території; схема інженерної підготовки та захисту території; пояснювальна записка.

За підсумками презентації винесена наступна резолюція:

Рекомендувати проект містобудівної документації «Генеральний план смт Комиш-Зоря Більмацького району Запорізької області. Оновлення з розширенням меж населеного пункту та Плану зонування смт Комиш-Зоря Більмацького району Запорізької області» (у складі Генерального плану) до подальшого погодження.

2

3

4

5

6

8

 
© Комиш-Зорянська селищна рада, Запорізька область, Україна