Захоплення всього життя

GolБлизько трьох десятків років Олена Іванівна Непийпиво працює бібліотекарем в рідному селі Ланцеве.  Односельці знають її не тільки як прекрасного фахівця бібліотечної справи, а як чудову, вправну  майстриню, яка має хист до шиття, вишивання, в'язання, займається випалюванням по дереву.


Та  найбільше захоплення всього життя - це  картини, які вона виготовляє зі звичайнісінької соломи.  У колекції  майстрині  близько  50    унікальних картин на різну тематику. З того часу, як Олена Іванівна освоїла це досить  непросте мистецтво, пройшло немалу часу, та жінка не залишає свою улюблену справу й до сьогодні продовжує дивувати всіх новими «солом'яними»  шедеврами. А найзаповітнішою є мрія про виготовлення із соломи ікон.

Її прекрасні картини не раз демонструвалися на виставках майстрів декоративно-прикладного мистецтва в рідному селі. Також ці творчі роботи мали змогу бачити й жителі навколишніх сіл. Свого часу в Більмацькому районному будинку культури була організована персональна виставка майстрині.

Творчість Олени Іванівни та її доньки була представлена на фестивалі сімейної творчості «Родинне суцвіття» у травні 2017 року.

За вагомий внесок в розвиток народного мистецтва рідного краю, за майстерність та пропаганду народних ремесел Олені Іванівні Непийпиво присвоєно звання «Народний майстер».

Своє вміння, любов до мистецтва ланцівська  майстриня  охоче передає   членам образотворчого  гуртка «Фантазія», що  багато років діє при сільському будинку культури та керівником якого є Олена Іванівна.                   Як всесторонньо обдарована особистість, має неабиякі акторські здібності, приймає активну участь у сільських концертах, є керівником театру мініатюр «Балаганчик». А віднедавна   організувала  при будинку культури жіночий клуб «Господарочка». Жінки охоче приходять на «посиденьки», де їх гостинно зустрічає дбайлива господарка.

Разом з чоловіком Олена Іванівна створила справжнісінький аматорський музей. У двох кімнатах  зібрано   близько  сотні експонатів: речі побуту, старовинні монети, цілий арсенал різних епох.

Нещодавно в гостях  нашої талановитої землячки побували запорізькі телевізійні журналісти. Сюжети про її творчість вийшли в ефір на телеканалі  ТВ-5 ( 21.11.2017 та 24.11.2017.)

Олена Іванівна не зупиняється на досягнутому, завжди переповнена новими ідеями та планами на майбутнє то ж побажаємо їй здоров'я,  наснаги та нових творчих злетів!

1
2
3
4
 
© Комиш-Зорянська селищна рада, Запорізька область, Україна